Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Będę bronił Halo 3 kontrolerem"

84 postów w tym temacie

Ja to w sumie nie wiem czy Halo 3 to odpowiednia gra dla nastolatka. Ona nie jest czasem dozwolona od 18 lat?? Jeśli tak to to jest wina rodziców że pozwolili mu w ogóle w to grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 14:14, mroczny mrok napisał:

To wina rodziców, nie dzieciaków. Jeżeli rodzice nie potrafią zająć się dzieckiem, to potem
widać, co się dzieje. A niestety gracze na tym cierpią...


Zgadzam się w zupełności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie jest PEGI i podobne organizacje i dlatego warto przestrzegać stosowanych tam oznaczeń. Psychopatów nie brakuje a kto, jeśli nie rodzice, ma takich wyłapywać za młodu? Ignorancja zbiera swe żniwo.
W sumie jestem za tym, by tak jak z alkoholem czy papierosami napis 18+ pozwalał sprzedającemu gry poprosić o dowodzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykre, ale prawdziwe. Ale co z tego? Mam płakać, bo komuś kogo nie znam dzieje się krzywda? Mam się przejmować tym, że jakieś dziecko ma postawe psychopaty (wszystko zależy od dzieciństwa... zobaczymy co się stanie za parenaście lat- mozliwe, że usłyszymy jeszcze o tym chłopcu, ale w gorszych okolicznościach). Wszyscy płaczą, oj bo jakieś dziecko zbiło matkę... straszne. To jest problem rodziny, a nie nasz. Niech matka z ojcem próbują działać, ja np. nie chciałbym, żeby prasy pisaly o moim dziecku w całej polsce/ na całym świecie bo raz mu odbiło i uderzył matkę. Podsumowując, to jest sprawa rodziny, nie trzeba tego nagłaśniać bo mogę dać sobie głowę uciąć, że codziennie nie jedna matka/ojciec/babcia/siostra/brat jest bita przez członka rodziny. Osobiście znam rodzinę, gdzie dziecko bije matkę bo mu kasy na "szlugi" nie chce dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Z jednej strony to wina gracza, bo powinien rozróżnić, co jest ważniejsze: zdanie matki, czy gra. Powinien także umieć sobie uświadomić, że to już nie hobby, ale nałóg. Z drugiej strony to wina matki, bo niepowinna dopuścić syna do gry od 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I mamy zasłonić sobie oczy? To nas nie obchodzi?
Trzeba budować pewną świadomość właśnie wśród rodziców by ci nie tratowali dziecka jak psa: dać mu jeść, dać mu miejsce do spania, ja prosi o kasę to chwilę się z nim podrażnić a potem ją dać i w tych trzech czynnościach kończy się ingerencja rodziców w życie dziecka.
Tfu, zaraza.
Nawet pies nie wychowa się sam przy takim traktowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wielokrotnie powtarzałem:
Gry są "zue"!!!
Gry to zło!
Gry to wielkie zło!!
Gr to całe zło tego świata!!!
Dajcie "se" luz z tymi artykułami o grach... Jeśli ktoś tak reaguje to dlatego, że jest chory i ma jakieś zabuzenia psychiczne, a nie dlatego, że głosy z gry kazały mu to zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się śmiać czy płakać , to głupota , a mama jego też głupia że mu pozwoliła w takie gry grać :) Ale nie skończyliście opowieści, co się dalej stało jak matkę uderzył ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież w ameryce co minuta takie rzeczy się dzieją, tylko mało kto to nagłaśnia. Widać że tylko nieliczne wypadki są aż tak drastyczne, zeby bić matke...

wychowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 14:35, gizmu? napisał:

Halo 3 to przereklamowana kupa :D ale małe berbeluchy w tym wieku niesą wstanie rozróżnić naprawde
dobrych gier ;P

Akuratnie Halo 3 to bardzo dobra gra. Chyba mylisz ją z konwersją Halo 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować