Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Będę bronił Halo 3 kontrolerem"

84 postów w tym temacie

Nie no, żeby bić własną matkę z powodu głupiej gry... To już trzeba mieć mocno poprzestawiane we łbie. Takich psycholi to się powinno po prostu leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie "se" luz z tymi artykułami o grach... Jeśli ktoś tak reaguje to dlatego, że jest chory i ma jakieś zabuzenia psychiczne, a nie dlatego, że głosy z gry kazały mu to zrobić... >>> "że głosy z gry kazały mu to zrobić" >>> hehehe dobłe hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, co gry potrafią zrobić z osobami podatnymi na ich wpływy, osobami które zaczynają się od nich uzależniać, czyniąc je często ważniejszymi od prawdziwego świata, ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. To nie moja matka, ja mojej matki nie torturuje. Co mnie obchodzi to, że jakis gówniarz to robi? Mam lakać po kątach? Eh... to nie mój problem, mam swoich już wystarczająco, nie będe sobie dokładać z takiego powodu. Gdybym miał się przejmować takimi przypadkami, to chyba jużbym wyglądał na 70 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest akurat w tym momencie taka wielka wina rodziców. Oni dopuścili do tego, że środowisko zrobiło z niego co chciało. Ale widać że skoro tak się zachował to jest psychiczny i rodzice nie mogli sobie z nim dać rady. Taki zwyczajny chwast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim skromnym zdaniem to nie wina gier tylko rodziców . Widać że wychowała go na nie wiadomo co i teraz ma za swoje , dostała po mordzie za głupią grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Akuratnie Halo 3 to bardzo dobra gra. Chyba mylisz ją z konwersją Halo 2..." >>> no co ty misiu mam tą gre na xpudło przeszłem na wszystkie możliwości poziomy multi zadymy i mnie jak i większość logicznie myślących ludzi nierusza ta reklama zachwalająca tą gre :) grafika średnia i styl gry i możliwości które oferuje niewprowadzają nic nowego >>> wszyscy powracaja do "gears of war" no cóż ale jak ktoś jest fanatykiem Halo to mu nieprzetłumaczysz ;P w Halo można dziargnąć ale zobaczymy jak wyjdą inne gry napewo poszybuje w dół na listach najczęściej popularnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się , kiedy nadejdzie dzień , w którym bedzie w piśmie komentarz : ,,Z powodu braku odpowiedzialności rodziców nie uważających , jakie gry kupuja dzieciom lasuje się im psychika'''' zamiast pisać , że gry deprawują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić np. taki trick, że odłączamy prąd i udajemy że to jest jakaś awaria. Wtedy z pewnością młodzian nie będzie się aż tak wyżywał na rodzicach...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 14:56, Seqiu napisał:

Można zrobić np. taki trick, że odłączamy prąd i udajemy że to jest jakaś awaria. Wtedy z pewnością
młodzian nie będzie się aż tak wyżywał na rodzicach...;)


To działa tylko na krótką mete. Przecież nie można pozwolić żeby wskoczył on nam na głowe i żebyśmy się bali własnego dziecka i musieli szukac wymówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry trenują morderców tak słyszałem w telewizji.
Halo 3 zrozumiem, ale za Tibie uderzyć matkę krzesłem , ta gra powinna być karą , jesteś nie grzeczny - marsz do pokoju grać w Tibie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 14:52, Jan Czarny napisał:

WoW, Nieźle uzależniony ;p , a cp na to ojciec :D ?


pewnie leży martwy bo synowi zabrał GTA:San Andreas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, ja bym takich gówniarzy chorych bez skupółów na pół roku do ciężkiej pracy zaprzągł, np. w kamieniołomie. A płytę na ich oczach zniszczył. To już się staje paranoją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie informacje są jak woda na młyn dla "wielce oświeconych przeciwników gier". A newsy o pobiciu matki przez PIJANE dziecko już nie robią wrażenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować