Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony - ofensywa reklamowa

34 postów w tym temacie

Oby była to jakaś kontrowersyjna reklama. Z pewnością takowa trafiłaby do większej ilości ludzi. :P
I czy będą w Polsce...? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaitsev

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się nota Petera Dille'a, w której ogłosił premierę nowej kampanii reklamowej PlayStation 3. Spoty mają teraz być konkretniejsze i nastawione na promocję wszystkich możliwości konsoli oraz najlepszych gier.

Przeczytaj cały tekst "Sony - ofensywa reklamowa" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nowe spoty reklamowe nie przedstawiają już dziwnych ludzi w toalecie, tylko konkretne tytuły"

Dobre :) Leżę i nie mogę wstać ^^

Myślałem kilka razy o PS3, ale ciągle nie mogę podjąć decyzji : dorzucić do PieCa :>, czy może nabyć konsolę ? hm
Pewnie znów wymyślę coś dziwnego, czym nawet samego siebie zaskoczę... (nie, nie Wii, bez przesady ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:03, Tomek1120 napisał:

Najpierw niech zmniejszą ceny gier w Polsce. Tak góra 140zł. Dopiero wtedy kupię.


ach te marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 16:56, hellgate napisał:

Czy kogoś też wkurza że Geralt zawsze zasłania pierwszego newsa na głównej stronie? bo mnie
bardzo.


nie chciałem o tym mówić, ale co mi tam.. tak wkurza mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 16:56, hellgate napisał:

Czy kogoś też wkurza że Geralt zawsze zasłania pierwszego newsa na głównej stronie? bo mnie
bardzo.



Wkurza okropnie, żeby chociaż dało się jeszcze kliknąć na ten news ale nie idzie, nie da się zrobić coś z tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:03, Tomek1120 napisał:

Najpierw niech zmniejszą ceny gier w Polsce. Tak góra 140zł. Dopiero wtedy kupię.


Poczekaj 7 lat... to może będzie taka cena jak wyjdzie w tym samym czasie PS4 xD...tak teraz jest z PS2 :P.

Kampania reklamowa...i tak nie mam zamiaru na razie kupować PS3 (komputer na pierwszym miejscu ;) ) ,więc zbytnio mnie to nie interesuje...a w XBox 360 gra po sieci jest płatny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja być może w tym roku stanę sie szczęśliwym posiadaczem Playstation 3 :) Mam nadzieję, że informacje dotyczące nowych Starter Packów się sprawdzą i takowe będą w sklepach.

W newsie znalazłem błąd:
Grand Turismo 5 Prologue
Ehh, nie "Grand" tylko "Gran" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:51, Jan Czarny napisał:

Niezły obrazek :D , Ale kombinują :P


No kombinują żeby odnieść sukces w większej sprzedaży, ciekawe jak bardzo to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 16:12, xbit71 napisał:

Oby była to jakaś kontrowersyjna reklama. Z pewnością takowa trafiłaby do większej ilości ludzi.
:P
I czy będą w Polsce...? ;]

Bardzo mało prawdopodobne, bo u nas w Polsce konsole te akurat są bardzo drogie wobec zarobków (i Francuzi się dziwią, że jeszcze mamy w sumie jakiś dostatek za taka kasę...). Chyba, że nagle naszym kraju ktoś odkrył ogromne złoże złota(marzyciel >.> ; bardziej to już ropa w Bałtyku :P) czy innej wartości - to nasz rynek stałby się nawet ważny na skali światowej i nasze zarobki wobec cen wzrosłyby, różnica Euro wobec Złotego spadłaby(PS3 za 600zł ?! xD)......


A reklamy - często skutkują, ale zależy co promują.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować