Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed - nici z powieści

77 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Assassin's Creed ekscytuje nie tylko graczy - Ubisoft gościł u siebie członków sekty Ismaeli, którzy uważają się za potomków średniowiecznych Asasynów. Zażądali oni licznych zmian w napisanym przez Stevena Barnesa pierwszym tomie powieści o przygodach Altaïra. Efekt? Planowana książkowa trylogia w ogóle się nie ukaże.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed - nici z powieści" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chłopaki z Ubisoftu mają przechlapane :P Dla mnie to jest jakaś paranoja, porzucic projekt bo jakiejs bandzie cos nie pasuje...Jakby na tym zarobili to by pewnie skonczyli sie czepiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taką sytuację można skomentować jednym wyrażeniem: lol
Z chęcią przeczytałbym tą książkę i niezwykle dziwi mnie decyzja o tym ,że książka się nie ukaże ze względu na jakąś idiotyczną sektę. Naprawdę dziwi mnie taka decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 08:44, Klimos napisał:

A nie dało się do tego newsa nigdzie upchnąć Jade?
Dawno fotek żadnych nie było :(



Prosszz :D

20071102085143

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za ludzie...
W sumie, to ja mógłbym powiedzieć, że po prostu oni kłamią. Może chociaż przedstawiliby jakiś sensowny dowód swego pochodzenia, co?
Normalnie to raczej tak, jakbym się ogłosił , że jestem potomkiem Księcia Persji i nie chcę filmu/kolejnej gry o nim. :P
(ciekawe czy by się zgodzili... xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 08:40, Yabol_MODED napisał:

No to chłopaki z Ubisoftu mają przechlapane :P Dla mnie to jest jakaś paranoja, porzucic projekt
bo jakiejs bandzie cos nie pasuje...Jakby na tym zarobili to by pewnie skonczyli sie czepiac...


Bandzie ... przeczytaj ty lepiej sobie coś o tym Klanie Zabójców a później pleć takie opowiastki ... ale zgadzam się pewnie było jak w bajce o śpiącej królewnie nikt wiedźmy nie zaprosił uśpiła królewnę ... a tu nikt w wypłacie nie uwzględnił tego klanu i zabijają projekt ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wydał książkę pod innym tytułem:) Powiedzmy zmieniłbym kilka imion postaci i kilka innych nazw i już po sprawie bo przedstawiłbym to jako literacką fikcję a podobieństwa do prawdziwych postaci, wydarzeń a także miejsc uznał za przypadkowe:) Ot po sprawie:) A autor zarabiałby na książce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2007 o 09:00, Gol Galad napisał:

Normalnie to raczej tak, jakbym się ogłosił , że jestem potomkiem Księcia Persji i nie chcę
filmu/kolejnej gry o nim. :P


To by cię raczej fani zlinczowali, a nie się zgodzili ;)

@kulken Bandzie a czymże innym? Paru świrom którzy uważają się za prawie że mitologiczne postaci jak zawsze nic nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL żałosne. Rezygnują z napisania książek, bo banda sekciarzy stwierdziła, że im się to nie podoba xD. To najgłupszy wykręt jaki słyszałem! Ciekawe jaki jest prawdziwy powód? :P Jeszcze troche i przyjdą orkowie do Bizzarda i powiedzą, że nie zgadzają się na kolejne rozszerzenie WoW-a, bo są tam oczerniani xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować