Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe PS2!

64 postów w tym temacie

Myślałem o PS3 ale puki co to gierki wyiatają na PS2 i chyba taki zakup poczynię :) no i ta różnica w cenie konsol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak ktoś znajdzie sposób, by przerobić te nowe PS2 do gier na płytach z nagrywarki.
A co do newsa... Kupiłem PSP, PS2 jeśli to kolejne odchudzenie okaże się świetnym posunięciem, poczekam aż troszeczkę stanieje i może sobie walnę :P GoD of War... Na PSP będzie taki chyba ''most'' pomiędzy GoW II a III na PS3, a historię wypadałoby poznać całą ;]
Się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to się nazywa marketing! Jeżeli wyjdzie ta wersja (a nie jest to przecież oficjalnie potwierdzone) to poważnie zastanowię się nad kupnem konsolki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, Sony najwyraźniej nie odpuści i nie porzuci swojego prev-gena, jak uczynił to MS i Ninny. Ale z drugiej strony - ani MS, ani Ninny nie mają sprzedanych ponad 120 mln sztuk konsol poprzedniej generacji. Sektor PS2 pozostaje największym sektorem rynkowym (poza pc), w którym można sprzedawać gry i czerpać z tego ogromne zyski. Ostatnią głupotą musiałoby być porzucenie przez Japońskiego Giganta PS2 z dnia na dzień - byłoby to równoznaczne z pozbyciem się kury znoszącej złote jajka.

DOBRZE! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu zdecyduje się kupić PSa dwójki. JEst wiele gier, w które chciałbym zagrać, bo na PC ich nie ma np. Soul Calibur, Burnout, DragonBall Z: Tenkaichi, Suidoken i jeszcze masa innych fajnych tytułów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zaletą chdszego jest mniejszy pobór prądu ale za to może się szybko nagrzewać co skróci czas gry :/ Tak bynajmniej ma mój kumpel że może pograć tylko 2h bo się przegrzewa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja tu kupuje za miech Ps3 a tu Ps2 zostanie wydane w nowej wersji ho ho. Szkoda że mam już dwójek bo bym kupił ^^ a tak po za tym mam 16 gier i mi starczą w zupełności na tą konsolę no chyba ze jakaś wyczes bijatyczka wyjdzie to powiększę zbiór a na razie Ps3 lub X360 ale dylemat :/

Ta osóbka na zdjęciu prezentuje że Ps2 jeszcze wymiecie gry z jakością HD ^^ hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypasik :). Szkoda, tylko, że w 2008, bo chciałbym ją dostać na gwiazdkę, bo marzyłem już o pierwotnej wersji, ale mam nadzieję, że wyjdzie szybciej. Ciekawe jaka będzie cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak nie cieszę, będę miał problem ze sprzedażą swojej PS2, ale może to i dobrze.. kupię PS3 za wszystko co uzbieram, a Ciągle będę mógł pykać w MGSy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem PS2 w lipcu jakoś i powiem że jestem strasznie zadowolony z tej konsoli!!!!
Przed tem pocinałem GameCubem i tylko RE mi się tam podobały. A na PS2 jest full wypasionych gierek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować