Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War w sklepie gram.pl

162 postów w tym temacie

Koszulka i czapeczka w tym zestawie są całkowicie zbyteczne. Zwłaszcza ta pierwsza, bo z pewnością rozmiar nie będzie pasował na każdego. Zamiast wspomnianych rzeczy można było dać coś innego bardziej praktycznego. Tak więc uważam, że jak na tytuł tej klasy wersja kolekcjonerska prezentuje sie dość ubogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:42, Madoc napisał:

200 zł za koszulkę, czapkę, plakat, kubek i specjalne pudełko? słabo, baaardzo słabo...



W sieciach MM itp. bedzie taniej.
Musze przyznac ze kubek jest fajny. Plakat beznadzieja. Pudelko takie sobie...lepiej jakby bylo metalowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2007 o 09:22, stalker10 napisał:

po drugie czemu do jasne anielki nie ma zadnych info na temat daty ukazania sie GoW??!!!?!!?!?!?!

(..)

Gra w USA premiera 9 litstopad... Pre ordery ludzie dostana 6 listopad.
Polska premiera 22 listopad.

Czyli kolo 5 listopada bedzie mozna sprawdzic ta gre. Przeciez nie kupie jej w ciemno. :) Zadnych wymagan nie podali...dema ani widu i slychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic jak w Polsce 22 listopada to mam czas zeby kase uzbierac:D A co do wymagan...widziałem trailer nakręcony na sprzęcie GeForce 8600GT, 2GB Ram, Intel Core2Duo 2,4Ghz i tam na maxa chodziła gra(wg twórców, czyli People Can Fly:D) i efekty takie jak na X360. Ile w tym prawdy przekonamy sie jak wyjdzie. Ale jezeli sprawdzi sie to co mowi PCF to bedzie mi chodził na max det:] bez zwiech:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam wyszła taka cena EK. Zawartość porównywalna z WiC. Kubek zamiast flagi, słuchawek i filmu. Do tego dochodzi zwykłe pudełko zamiast drewnianego. Dla WiC cena EK to podstawka + 60zł tutaj za biedniejszą edycję płacimy 80zł ekstra. Podsumowując, chyba poczekam aż gra stanieje i będzie ją można na wyprzedaży kupić.

Tak przy okazji. Wie ktoś coś o cenie i zawartości edycji kolekcjonerskiej Gears of War na PC w UK i US? Jest taka planowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2007 o 11:57, crypto.crk napisał:


W sieciach MM itp. bedzie taniej.
Musze przyznac ze kubek jest fajny. Plakat beznadzieja. Pudelko takie sobie...lepiej jakby
bylo metalowe.

nom, pudełko mogło być dużo lepsze. a zamiast czapki ta bandana czy co to jest, co ją Phoenix nosi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 12:08, Madoc napisał:


>
> W sieciach MM itp. bedzie taniej.
> Musze przyznac ze kubek jest fajny. Plakat beznadzieja. Pudelko takie sobie...lepiej jakby

> bylo metalowe.
nom, pudełko mogło być dużo lepsze. a zamiast czapki ta bandana czy co to jest, co ją Phoenix
nosi :D



ooooo ....bandanka była by zaje*ista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy drogo? Koszulka z nadrukiem 30zł, czapka z nadrukiem 30zł, kubek z nadrukiem 20zł. Do tego dostajecie kubek, który reaguje na ciepło (pojawia się znaczek???). Jeśli czapka i koszulka są dobrej jakości to wolałbym wydać kasę na takie coś niż 200zł na parę książeczek(rewelacyjnie wydanych), koszulkę z małym nadruczkiem i karty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem madrzejszy od was i zamowilem edycje podstawowa ktora wyglada jak jakakolwiek ek ktora cdp kiedykolwiek zrobil. Tez pewno bylbym zly ale prawda jest tak ze jesli macie gre to sie cieszcie bo to najwazniejsze jest! Zrozumcie ze to tytaniczna praca nawet dla cdp a zainteresowanie przeszlo oczekiwania dystrybutora! Nie mozna psow wieszac na ludziach ze zrobili wam doskonala gre takze w edycji kolekcjonerskiej a ze sie nie udalo to ich do piekla posylacie. W innych krajach ek sa do dupyw porownaniu z wiedzminem. I jeszcze jedno, pamietajce ze to cdp wam wiedzmina zafundowal od lat funduje gry w niskiej ceniie z doskonala lokalizacja i sa to najlepsze gry najlepiej opakowane z najlepszymi dodatkami i najlepsze ek. CDP moglby was potraktowac jak kazda firma w branzy a sie stara. Ludzie zawodza bo wielu nie chce pracowac tak jak powinno wiekszosc to lenie wiec nie dziwcie sie ze gdzies na linii powstaje przerwa czasem jeden czlowiek moze zrobic bajzel. SPrawy nie znam ale przypominam ze cdp stara sie bardziej niz jakakolwiek inna firma i to widzimy all wiec chill out!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 10:35, CDRV napisał:

...Tez pewno bylbym zly ale prawda jest tak ze jesli macie gre
to sie cieszcie bo to najwazniejsze jest!...


No niestety, pozostaje nam jedynie cieszyć sie z tego że dostajemy cokolwiek...

Dnia 05.11.2007 o 10:35, CDRV napisał:

...funduje gry w niskiej ceniie z doskonala lokalizacja i sa to najlepsze gry najlepiej opakowane z najlepszymi
dodatkami i najlepsze ek. ...


Niskie ceny ?... - Tylko na starocie. Choć na ceny premierowych edycji też nie ma co pluć.
Doskonała lokalizacja ?... - W którym miejscu ?? World in Conflict ?? Company of Heroes ?? Bez komentarza...
Naj - opakowane, naj - dodatki ?... Uwierz mi, widywałem juz lepsze, ale to rzecz gustu.

Dnia 05.11.2007 o 10:35, CDRV napisał:

...cdp stara sie bardziej niz jakakolwiek inna firma i to widzimy...


Wiem, gÓpi jestem i marudzę, ale póki co efekt ich starań jest mizerny. Z pewnością mają ciężka i odpowiedzialną pracę, lecz to co wyczyniają woła o pomstę do nieba. Juz nie pamiętam od ilu LAT wydaja gry zlokalizowane. Pewny jestem natomiast tego, że od zawsze wychodzi im z tego jakaś kupa... Nie dość, że ich "profesjonalne" lokalizacje, skutecznie psuja grę ( albo nawet uniemożliwiają granie - np. WiC ), to zawsze powodują opóźnienia w wydaniu takiego tytułu.

Acha... żeby nikt nie płakał, że jestem wyłącznie "anty - CDP"... W tym roku CDP dokonał cudu ! Wydali JEDEN tytuł ( i to jaki! ) z którego jestem naprawdę zadowolony - Bioshock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować