Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War w sklepie gram.pl

162 postów w tym temacie

>nie chcę bronić czystych interesów CDP ale żeby być precyzyjnym to nie 50$ ale 50Euro (£39.99) na Starym Kontynencie i jeszcze parę dolarów za przesyłkę z USA

Mylisz się. Cena na amerykańskim Amazonie wynosi 49,99 $ a nie Euro co daje przy dzisiejszym kursie sprzedaży 2,52 zł daje wartość 125,97 zł.

> ale w angielskim Amazonie £23.98 przy kursie 5,35zł to 129zł?

W angielskim Amazonie cena wynosi 24,98 Ł co przy kursie sprzedaży funta 5,26 daje 131,39 zł, a wg twoich cen 23.98 x 5,35 = 128,29 czyli MNIEJ niż 129,90 zł...

Skoro grę SPOLONIZOWANO, to czemu jej cena zostala ustalona na europejskim poziomie a nie polskim? Skoro jest niemal identyczna jak ta z Anglii, to czemu wydawca nie dal pelnej angielskiej wersji???

Niektórzy lubią szkolić język w oparciu o angielskie napisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 17:36, sykta napisał:

Mylisz się. Cena na amerykańskim Amazonie wynosi 49,99 $ a nie Euro co daje przy dzisiejszym
kursie sprzedaży 2,52 zł daje wartość 125,97 zł.

to wiem, że nie Euro tylko taki jest przelicznik 1:1 ($ USA : E Europa)

Dnia 07.11.2007 o 17:36, sykta napisał:

W angielskim Amazonie cena wynosi 24,98 Ł co przy kursie sprzedaży funta 5,26 daje 131,39 zł,
a wg twoich cen 23.98 x 5,35 = 128,29 czyli MNIEJ niż 129,90 zł...


doczytaj dokładnie, że 23,98
http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_ss_w_h_/202-2644891-5164669?url=search-alias=aps&field-keywords=unreal
a kurs jest różny w bankach i te parę groszy nie robi różnicy, mój dzisiejszy z BPH

Dnia 07.11.2007 o 17:36, sykta napisał:

Skoro grę SPOLONIZOWANO, to czemu jej cena zostala ustalona na europejskim poziomie a nie polskim?
Skoro jest niemal identyczna jak ta z Anglii, to czemu wydawca nie dal pelnej angielskiej wersji???
w Polsce średnio będzie za 100zł więc trochę mniej niż w Anglii

Dnia 07.11.2007 o 17:36, sykta napisał:

Niektórzy lubią szkolić język w oparciu o angielskie napisy...

to chyba lepiej kupić jakiś program bo grach mówią inaczej niż na zwykłej ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 18:48, Emillo2 napisał:

doczytaj dokładnie, że 23,98
http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_ss_w_h_/202-2644891-5164669?url=search-alias=aps&field-keywords=unreal
a kurs jest różny w bankach i te parę groszy nie robi różnicy, mój dzisiejszy z BPH


Kolega by się nie ośmieszał ;) , 23.98 Ł to kosztuje Unreal Tournament III, a my tu rozmawiamy o Gears of War, które jest widoczne nieco poniżej:

Gears of War (PC) (2007) (Windows XP)
Buy new: £24.98 (= ok. 130 zł)

A teraz porównajcie sobie ile wynosi średnia pensja w UK a ile w Polsce - a cena niemal identyczna pomimo polonizacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy wymagań sprzętowych gry... Czy ekipa CDP ma takie informacje? Bo nawet na stronie gry nie ma podanych wymagań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 15:41, sykta napisał:

> doczytaj dokładnie, że 23,98
> http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_ss_w_h_/202-2644891-5164669?url=search-alias=aps&field-keywords=unreal

> a kurs jest różny w bankach i te parę groszy nie robi różnicy, mój dzisiejszy z BPH

Kolega by się nie ośmieszał ;) , 23.98 Ł to kosztuje Unreal Tournament III, a my tu rozmawiamy
o Gears of War, które jest widoczne nieco poniżej:

Gears of War (PC) (2007) (Windows XP)
Buy new: £24.98 (= ok. 130 zł)

A teraz porównajcie sobie ile wynosi średnia pensja w UK a ile w Polsce - a cena niemal identyczna
pomimo polonizacji...

pomyłki mogą się zdażyć każdemu ale czemu zaraz ośmieszał
1£ to mi wielka różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... można już zamówić w Ultimie EPIC PACK - Gears of War PL + Unreal Tournament 3 PL PC za 179,90 + 7zł(wysyłka) to wychodzi 93,45zł za grę - wysyłka koniec listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad EK, mam jednak pytanie, czy gra ma przynajmniej jedno z wymienionych poniżej uciążliwych zabezpieczeń:
1) decyduje jakie programy gracz może mieć zainstalowane, a jakie nie, głównie wrażliwość na emulatory;
2) wrażliwe i wybredne na rodzaj czytnika płyt (np.: StarForce, Tages);
3) wymagana jest rejestracja/aktywacja - w trybie single player.

jeżeli tak, to jednak poczekam aż gra trafi do serii "nieuciążliwej" (pewno minie sporo czasu, ale będzie w takiej postaci akceptowalna w zbiorach muzealnych)?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem na X360, powiem szczerze, że rok temu grafika wywarła na mnie ogromne wrażenie, ale same GoW, jako gra już nie specjalnie. Wszyscy powtarzają, że całość utrzymana jest w podobnych klimatach co pierwszy UT, ale jak takowego podobieństwa nie dostrzegłem — więc 29 listopada, nie będę miał większego problemu, którą z dwóch premierowych gier Epica umieścić w koszyku.
Co do edycji kolekcjonerskiej, to rzeczywiście robi wrażenie, ale zawarte w niej gadżety są raczej skierowane dla nastolatka, który przyjdzie w koszulce i czapce do gimnazjum i zacznie nawijać, że zgarnął trzy miliony fragów w VCTF. A w kubku napije się pepsi i może naczynie zrobi się fioletowe, albo zacznie świecić?
Bzdeciki, jakie zostaną wpakowane do Unrealowskiej EK są mimo wszystko bardziej życiowe, szczególnie dla sympatyków i mapperów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 13:15, migem napisał:

> OK, a powiedz skąd pomysł na taki skład EK? Kto to wymyślił? Wy, czy też było odgórnie
ustalone?

My na podstawie dostepnych materiałów, nie dodam artbooka jesli go nie dostane od wydawcy,
nie narusyjuemy bestairiusza bez gotowych artów od wydawcy, a wiec sa takie elemnty jakie mam
dostepne plus duzo autorskich dolozonych od nas: kubeczek termiczny, koszulka i czapka.

OK, to przynajmniej na pudełko jakieś fajne się wysilicie? Czy będzie zwykłe kartonowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh zwalili zapisy w grze, (PC) jeśli ktoś chce przejść PCtową wersją GoWa to niech sobie zaparzy 2 litry kawy i nie wyłacza kompa na czas snu, bo po uruchomieniu gry ponownie np. po 5 godzinnej przerwie, niema już zapisów i trzeba grę przechodzić od nowa XD. albo zarejestrować się na Games for Windows Live, które jest płatne i którego nie ma w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 18:02, DArkon1990 napisał:

Heheh zwalili zapisy w grze, (PC) jeśli ktoś chce przejść PCtową wersją GoWa to niech sobie
zaparzy 2 litry kawy i nie wyłacza kompa na czas snu, bo po uruchomieniu gry ponownie np. po
5 godzinnej przerwie, niema już zapisów i trzeba grę przechodzić od nowa XD. albo zarejestrować
się na Games for Windows Live, które jest płatne i którego nie ma w polsce.

No co ty, mówisz poważnie? Coś mi sie wierzyć nie chce żeby save''y po 5h znikały, to totalnie bez sensu. Ktoś może to potwierdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować