Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War w sklepie gram.pl

162 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2007 o 18:02, DArkon1990 napisał:

Heheh zwalili zapisy w grze, (PC) jeśli ktoś chce przejść PCtową wersją GoWa to niech sobie
zaparzy 2 litry kawy i nie wyłacza kompa na czas snu, bo po uruchomieniu gry ponownie np. po
5 godzinnej przerwie, niema już zapisów i trzeba grę przechodzić od nowa XD. albo zarejestrować
się na Games for Windows Live, które jest płatne i którego nie ma w polsce.


LOL

Lepiej za granie nie zabieraj się już nigdy więcej... Forum to świetne miejcse aby zrobić z siebie głupka, ale nie najlepsze aby "siać wrogą propagandę" :P. GoW PC zawiera wiele męczących bugów, ale kitu ludziom nie wciskaj.

Konto Live - Silver wymagane do pełni szczęścia i grania w GoW po sieci jest zupełnie darmowe i dostępne na całym świecie, natomiast bonusowy "Gold" można wykupić, ale wynikających z niego korzyści nie znam.

Co się tyczy zapisywania stanu gry w GoW, wymaga to jedynie założenia lokalnego profilu w grze, tam zapisywane są ustawienia i save''y. To tyle.

p.s.
Grać trza umić... nawet w piraty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze widzę że tutaj się kręcą ludzie z CDP a więc kiedy będą wysyłane maile z potwierdzeniem pre-orderu ? Bo nie chciałbym ominąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A graliście w PCtowego GoWa że tak mówicie, ja grałem, i miałem problemy z wczytaniem sejwów, czekpointy zapisywali się normalnie, ale jak chciałem wczytać np. po 2 godzinach to nie chciało wczytać, pisze żę nie ma żadnych zapisów LOL, i przez to musiałem grę zaczynać od początku XD z 3 razy, aż się wkurzyłem i grałem 24 godziny, i doszedłęm do ostatniego bossa, którego już nie zabiję bo mi sejwy się skasowały. I nie mogę Wczytać XD.

Nikoos
>Co się tyczy zapisywania stanu gry w GoW, wymaga to jedynie założenia lokalnego profilu w grze, tam zapisywane są ustawienia i save'y. To tyle.

No właśnie nawet to nie pomaga i tak nie można wczytać.

LOL może się nie odzywaj jak nie znasz problemu XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko...CDP zrobi PL napisy...to sie zrobi maly Reverse engineering i zrobi sie z powrotem ENG.

W najlepszym i "najoptymistyczniejszym" przypadku Kupi sie PL version...i podmieni pliki z ENG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 20:29, Nikoos napisał:

Grać trza umić... nawet w piraty :P



Sam jesteś pirat, gra jest Orignalna kupiona w Angli :)

crypto.crk

Odradzam ci przerabiać na ENG wersję, czytałem i to potwierdzam że właśnie w ENG wersji są problemy z wczytaniem sejwów, w Hiszpańskiej wersji wczytuje się normalnie sejwy nie znikają i gra się dobrze, mam nadzieję że w PL wersji nie będzie takich Jaj XD z Zapisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... naprawdę się kompromitujecie... Żeby móc zapisywać stan gry w GoW''ie wcale nie trzeba płacić za konto... po włączeniu gry wystarczy wcisnąć klawisz "home", pojawi się nam okno LIVE! gdzie możemy bez problemów stworzyć sobie profil i grać... Większym problemem jest #$%#$ error "wargame-g4wlive.exe", (kto nie wie o co chodzi zapraszam tutaj: http://forums.epicgames.com/forumdisplay.php?f=15) forum epica aż kipi od jęków i prób naprawienia go... Ale nikomu póki co nie udało się zapewnić jakiegoś 100% pewnego sposobu... zawsze ktoś powie, że jemu to nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 22:53, Ponet napisał:

po włączeniu gry wystarczy wcisnąć klawisz "home", pojawi się nam okno LIVE!


No ja mam lokalne konto, nie mam w Live, tylko zwykły profil i to nie pomaga, chyba że inaczej się wczytuje czy cuś.

Umnie gra chodzi normalnie nie mam żadnych crashy, a odpala się grę plikiem Startup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 22:57, DArkon1990 napisał:

> po włączeniu gry wystarczy wcisnąć klawisz "home", pojawi się nam okno LIVE!

No ja mam lokalne konto, nie mam w Live, tylko zwykły profil i to nie pomaga, chyba że inaczej
się wczytuje czy cuś.


A zrobiłeś to co napisałem? Zrób i się przekonasz, że to pomoże, i nawet nie mów, że nie... zostało to przetestowane na kilku kompach i jakoś działało, twój komp nie będzie wyjątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 22:57, DArkon1990 napisał:

> po włączeniu gry wystarczy wcisnąć klawisz "home", pojawi się nam okno LIVE!

No ja mam lokalne konto, nie mam w Live, tylko zwykły profil i to nie pomaga, chyba że inaczej
się wczytuje czy cuś.

Umnie gra chodzi normalnie nie mam żadnych crashy, a odpala się grę plikiem Startup.


Moze masz Viste i jest problem z prawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 22:59, Ponet napisał:

> > po włączeniu gry wystarczy wcisnąć klawisz "home", pojawi się nam okno LIVE!
>
> No ja mam lokalne konto, nie mam w Live, tylko zwykły profil i to nie pomaga, chyba że
inaczej
> się wczytuje czy cuś.

A zrobiłeś to co napisałem? Zrób i się przekonasz, że to pomoże, i nawet nie mów, że nie...
zostało to przetestowane na kilku kompach i jakoś działało, twój komp nie będzie wyjątkiem.


Zrobiłem i niedziała, dalej nie da się wczytać, pisze Checpoints is no Longer on the Device, czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 23:05, crypto.crk napisał:

> > po włączeniu gry wystarczy wcisnąć klawisz "home", pojawi się nam okno LIVE!
>
> No ja mam lokalne konto, nie mam w Live, tylko zwykły profil i to nie pomaga, chyba że
inaczej
> się wczytuje czy cuś.
>
> Umnie gra chodzi normalnie nie mam żadnych crashy, a odpala się grę plikiem Startup.

Moze masz Viste i jest problem z prawami.



Mam windows XP Proffesional Service Pack 2, i nie mam problemów z jakimiś Prawami XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 23:12, DArkon1990 napisał:

> > > po włączeniu gry wystarczy wcisnąć klawisz "home", pojawi się nam okno LIVE!

> >
> > No ja mam lokalne konto, nie mam w Live, tylko zwykły profil i to nie pomaga, chyba
że
> inaczej
> > się wczytuje czy cuś.
>
> A zrobiłeś to co napisałem? Zrób i się przekonasz, że to pomoże, i nawet nie mów, że nie...

> zostało to przetestowane na kilku kompach i jakoś działało, twój komp nie będzie wyjątkiem.


Zrobiłem i niedziała, dalej nie da się wczytać, pisze Checpoints is no Longer on the Device,
czy jakoś tak


A masz dodanego GoW''a na liście wyjątków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wcześniej pojawił się temat dotyczący zapisów. Czy ta gra zapisuje się TYLKO NA AUTOZAPISACH? jeśli tak to istnieje sposób aby odzyskać te autozapisy?

Gra zawsze wczytywała się normalnie. Tak było do dzisiaj. Przed chwilą włączyłem grę na własnym profilu i wyskakuje komunikat, że nie mam żadnego zapisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ( 119 zeta ) zainstalowałem i ......zero przyjemności z grania , bo po uruchomieniu wywala mnie na pulpit. I tyle. Crysis idzie gładko na kompie a to nie chce nawet ruszyc. Z nikąd pomocy, nawet w dziale gram.pl.
Pięknie. Na żadnym forum nie ma wskazówek co z tym zrobic no chyba że o piratach..tego jest duzo ) Wychodzi na to że kupując oryginał jestem pozbawiony pomocy w przeciwieństwie do piratów...oni graja i sie cieszą a ja oglądam pulpit. Super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko czy usluga games for windows live ktora daje mozliwosc grania w multi jest dostepna w Polsce oczywiście mowie o PC?? A jesli nie to czy jest jakas inna mozliwosc grania po sieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 04:12, Phantomas10 napisał:

A ja mam takie pytanko czy usluga games for windows live ktora daje mozliwosc grania w multi
jest dostepna w Polsce oczywiście mowie o PC?? A jesli nie to czy jest jakas inna mozliwosc
grania po sieci??


Z Live w Polsce jest "mały" kłopot...

Sprawa wygląda następująco:
Live na terenie Polski jest ogólnie niedostępne, zarówno dla posiadaczy PC jak i konsoli X360. Oficjalnie, patrząc na zapisy w warunkach użytkowania konta Live, nie możemy używać tej usługi, ani żadnych dodatków, które oferuje...

ALE...

Gracze rozwiązali sprawę sami. Każdy kto chce używać Live i bawić się multiplayerem, musi konto Live uruchomić i zarejestrować, a jedynym skutecznym sposobem jest zarejestrowanie konta w innym kraju, w którym Live funkcjonuje poprawnie. Z tego co można wyczytać na forum, większość graczy zakłada konta w UK, lub US i grają bez przeszkód. Nie jest to do końca legalne, ale innego wyjścia nie ma... Może za jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować