Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwa tygodnie z Wiedźminem - dzień dwunasty

38 postów w tym temacie

Hakken

O Wiedźminie opowiadaliśmy wam dużo i to zarówno o grze jak i jej pierwowzorze literackim. Dziś przyszedł w końcu czas aby zmierzyć się z prawdą. Jak wyszła ta pierwsza polska superprodukcja? Jakie ma wady a jakie zalety no i przede wszystkim czy warto w nią grać. Na te i inne pytania odpowiada w swoim dzisiejszym artykule AnKa.

Przeczytaj cały tekst "Dwa tygodnie z Wiedźminem - dzień dwunasty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisany tekst. Ciekawie opisujący gre. Śmiało mogą go czytać Ci, którzy boją się dowiedzieć o samych smaczkach gry za dużo.
A podobne stroje? pikuś. Nie ma ideałów. Poza tym, to powód i zaczepka, aby CDPROJEKT RED następnym razem wykazał się jeszcze odrobinę bardziej :) ciekawe co stworzą.

!!
Ciągle mnie zastanawia czy Pan Andrzej Sapkowski skusił się i zagrał w grę? Czy ktoś mu to proponował?
Ja z chęcią przeczytałbym jego recenzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 19:41, Ashriel napisał:

taaaaa, super. a moze tak info o mrocznych dziejach dodatkow z EK? -.-

Nie da rady, nikt z redakcji nie jest posiadaczem EK, więc siłą rzeczy nic na ten temat nie wiemy, poza tym, co czytamy na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zajrzałem do Epiku i zobaczylem że gra którą zamówiłem w sklepie gramy.pl jest tańsza bo za 84zł i dodają jeszcze torbę ekologiczną z logo Wiedźmina, a w sklepie internetowym niby 20zł taniej ale przesyłka i cena 87.80zł i bez ekologicznej torby nie ładnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin to, Wiedźmin tamto.... a gdzie materiały dotyczące zbliżającego się ogromnymi krokami Call of Duty 4, albo chociażby świeżej premiery Timeshift?
Hmmm...? O Tabula Rasa już nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:28, Lord Joker napisał:

Wiedźmin to, Wiedźmin tamto.... a gdzie materiały dotyczące zbliżającego się ogromnymi krokami
Call of Duty 4,

Szykujemy co nieco na tę okazję :D
>albo chociażby świeżej premiery Timeshift?
Na razie był betatest Timeshift http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1835

Dnia 02.11.2007 o 20:28, Lord Joker napisał:

Hmmm...? O Tabula Rasa już nie wspominając.

betatest http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1701
Zapowiedzi były odpowiednio wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lucas

Ok nie będę pisał o krypto reklamie, braku obiektywizmu etc. bo ten temat sobie już wyjaśniliśmy. Warto zwrócic uwagę tylko na jedno zdanie i to na stronie tytułowej:

" Jakie ma wady a jakie zalety no i przedewszystkim czy warto w nią grać"

"przede wszystkim" o ile mnie pamięc nie myli ;) ale mogę się mylic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadałem się już na temat gry.. ale mam jedną rzecz do dodania. Utwór Believe, który można usłyszeć przy napisach końcowych jest po prostu świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadałem się już na temat gry.. ale mam jedną rzecz do dodania. Utwór Believe, który można usłyszeć przy napisach końcowych jest po prostu świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:17, Bezimek napisał:

@Lucas

Ok nie będę pisał o krypto reklamie, braku obiektywizmu etc. bo ten temat sobie już wyjaśniliśmy.

Kiedyś trzeba będzie do tego wrócić, ale zarobiony jestem. Najłatwiej by było, gdybyś był z Wawy, mo zna by się przy stoliku barowym w dyskurs wdać :)

Dnia 02.11.2007 o 21:17, Bezimek napisał:

"przede wszystkim" o ile mnie pamięc nie myli ;) ale mogę się mylic :(

Słusznie, już objeżdżam odpowiednią osobę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas, jak już jesteś w tym objeżdżaniu.. to strona czwarta : ''Podkład muzyczny jest nieco inny niż można by oczekiwać po obejrzeniu tailera''.
Raczej ''trailera'', ni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować