Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2008 o 17:39, MajorZero napisał:

Nie dostałem, bo medertor jadł obiad. Ja te posty napisałem w czasie jego posiłku.

Ostrzeżenie dostałeś wcześniej, cinus` napisało to w tym samym poście w którym dał Ci degrada teraz. I co z tego ze w czasie posilku. Tak jak obiecał to zrobił. Zjadł i żniwa w zimie porobił.
Union ma racje, jc. pisz do Kacika Zdegradowanych jak i reszta na ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:39, Radek Morrowind napisał:

no tak przynajmniej powinno być.... mówi się o byciu inteligentnym a samemu być moze i nieświadomie
tego nie robi... korzystając z internetu i komputera też trzeba myśleć co nie ? :D

Święte słowa ^^

MajorZero
Dostałeś degrada jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:39, Radek Morrowind napisał:

no tak przynajmniej powinno być.... mówi się o byciu inteligentnym a samemu być moze i nieświadomie
tego nie robi... korzystając z internetu i komputera też trzeba myśleć co nie ? :D

Zgadzam się w 100 %. Tak samo pisząc na forach, trzeba zachowac choc trochę kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:39, MajorZero napisał:

Nie dostałem, bo medertor jadł obiad. Ja te posty napisałem w czasie jego posiłku.


Ale z tą rozmową proponowałbym do tematu Kącik Zdegradowanych, bo to powoli od tematu odchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się. czy to tak trudno zauważyć że ten ktoś do kogo obecnie piszemy albo ten ktos kto to czyta tez jest człowiekiem ? poruszając temat braku kultury na forach to co się obecnie dzieje daje naprawdę do myślenia... zastanawiam się co będzie za kilka bądź kilkanaście lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:44, MajorZero napisał:

Żadnego ostrzeżenia nie było. O 16:52 dostałem degrada i tyle.


Ale ile razy był u ciebie widziany post trol troche tego było więc też śmieciłeś i dlatego dostałeś degrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:44, Radek Morrowind napisał:

zgadzam się. czy to tak trudno zauważyć że ten ktoś do kogo obecnie piszemy albo ten ktos kto
to czyta tez jest człowiekiem ? poruszając temat braku kultury na forach to co się obecnie
dzieje daje naprawdę do myślenia... zastanawiam się co będzie za kilka bądź kilkanaście lat


Trolle są i będą zawsze ^^ Póki co cieszmy się, że nie piszą w ten sposób: http://pskarzynski.ps.pl/translator/translator.php Bo wtedy stracę już kompletnie nadzieję...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:51, MajorZero napisał:

Ten translator to i tak nic w porównaniu z NEO Children.

Tak? To można jeszcze pisać "bardziej trendy" ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mała plaga.

Budo za taki sam tekst dostałem degrada. Za niby spamowanie... Tutaj nie chodzi o rangi (mam je...), tutaj chodzi o sprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 18:39, Rusell napisał:

Coś się namnożyło trolli, w ostatnich dniach...

Ciekawe czym to jest spowodowane. Ja omijam takie tematy, nawet nie zgłaszam tego nikomu (Moderatorzy dość szybko reagują), ale dobija mnie widok kilku kłódek pod rząd i te idiotyczne nazwy tematu. Jedyne czego mi szkoda to tego, że niektórzy dopisują się zupełnie niepotrzebnie i dostają degrady. Omijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 18:39, Rusell napisał:


Doh... Elo Elo 3 2 won mi stąd....
skąd się tacy ludzie biorą ja nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować