Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2008 o 17:00, Kizibono napisał:

Dokładnie to było bardzo szybkie :) aż byłem w szoku


Dla mnie to i tak wszystkie interwencje modów są szybkie :) Zawsze kiedy dowiedziałem się o jakimś nowym zamieszaniu to było już za późno a odpowiedzialna za to osoba była zbanowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2008 o 17:05, cinus` napisał:

Poprawka, czas od jego pierwszego posta do bana był równy jednej minucie ;]
Zanim posta napisałem wolałem najpierw usunąć resztę tematów żeby się ludzie czasem nie podopisywali
;)


I to się nazywa refleks mistrza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 17:05, cinus` napisał:

Poprawka, czas od jego pierwszego posta do bana był równy jednej minucie ;]
Zanim posta napisałem wolałem najpierw usunąć resztę tematów żeby się ludzie czasem nie podopisywali
;)


Czyli co? Nowy rekord forum ustanowiłeś? :D Ale bardzo dobrze, że pousuwałeś resztę tematów. Znowu byłoby takie zamieszanie z degradami i ostrzeżeniami jak ostatnio :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 16:57, Kizibono napisał:

ale czemu to robią ?? po co takie głupie tematy

Może chcą, aby taki koleś jak ty zaczął o nich mówić? ;)

A cinus` w nagrodę dostanie kawę i niebywały zaszczyt pilnowania, aby troll przypadkiem w środku nocy nie powrócił ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś bywa w temacie o Gothicu 3 (Oficjalnym) na pewno kojarzy jedną z bardziej udzielających się tam postaci (nie mnie :P). Ów osoba wiele razy próbowała wmówić wszystkim dookoła, że 5 FPS to to samo co 50 FPS bo liczą się tylko zacinki (nawet nie można zrozumieć o co mu chodzi:P). Słyszałem też, że w niemieckiej wersji Gothica 1 można było pić z kubka i uczyć się kowalstwa (które swoją droga jest dostępne od samego pcozątku). Poza tym notorycznie wmawia bzdury odnośnie tego jak gra wygląda u niego na kompie. nie wiem tylko jaki interes koleś ma w tym by bawić się w preparowanie filmików z gry by wmówić nam (ludziom uczęszczającym w tym temacie) że gra mu chodzi w takich i takich detalach. Dobrze, że moderatorka tam nie zagląda (oczywiście nic nie sugeruję) bo koleś robi sobie IRCa albo czat z tego tematu (posty po pięć słów przez całą stronę). Nie chce mi się pisać do moderatorów bo i tak nie odpowiadaja a nawet jak zareagują to i tak pewnie dostanie ostrzeżenie i się skończy zainteresowanie modków. W każdym bądź razie prowokuje mnie to by mu napisać co o nim myślę ale za dużo pracowałem na delegata, żeby teraz go stracić na jakimś... forumowiczu. Tak poza tym to nie jestem świadkiem (ani nie byłem) żadnych innych prowokacji na tym forum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 17:38, YahooPL napisał:

Słyszałem też, że w niemieckiej wersji Gothica 1 można było pić z kubka i uczyć się kowalstwa

Pamietam ten fake z tematu o G1, chodzi o Matiasa16162?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 17:44, Rusell napisał:

Pamietam ten fake z tematu o G1, chodzi o Matiasa16162?


Widze, że znana persona :P
Tak chodzi o niego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 17:50, YahooPL napisał:

> Pamietam ten fake z tematu o G1, chodzi o Matiasa16162?

Widze, że znana persona :P

Widzialem kilkanascie jego postow na forum nie ma sie czym przejmowac, facet bredzi jakby zapadl w jakis trans czy cos, w kazdym razie jego akcje jak ulal pasuja do tego tematu ;p
Kiedys nawet na swoim sajcie gnebil kilku userow z forum, zakonczylo sie to wszystko banem na GSa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 17:55, Rusell napisał:

Widzialem kilkanascie jego postow na forum nie ma sie czym przejmowac, facet bredzi jakby zapadl
w jakis trans czy cos, w kazdym razie jego akcje jak ulal pasuja do tego tematu ;p
Kiedys nawet na swoim sajcie gnebil kilku userow z forum, zakonczylo sie to wszystko banem
na GSa


Dla przykładu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=24720
Kolejna idiotyczna teza tego zacnego usera. 6 milionom ludzi na świecie coś działa a on ci będzie wmawiał, że to on ma rację. Niech jakiś moderator zrobi z nim porządek. Wiem, że na forum jest wolność wypowiedzi i twierdzeń, ale jak ktoś choć trochę ogarnia temat Gothica to nie postrzyma się przed uśmiechem politowania patrząc na to co on wygaduje. To się może kiedyś naprawdę skończyć rozlewem krwi ...

EDIT: Co do tego bana na GSa to nawet nie słyszałem o tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 18:00, YahooPL napisał:

Niech jakiś moderator zrobi z nim porządek.

Niestety ale gosc bezposrednio regulaminu nie nagina, musimy cierpliwie czekac az znudzi mu sie trollowanie i sam zrezygnuje z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 18:13, Rusell napisał:

Niestety ale gosc bezposrednio regulaminu nie nagina, musimy cierpliwie czekac az znudzi mu
sie trollowanie i sam zrezygnuje z forum


Szkoda :(
W każdym bądź razie radze omijac dyskusje na temat jego poglądów bo nawet nie wiesz co będziesz pisał we frustracji próbując go przekonać do powrotu na ziemię.
W sumie to robienie z forum czatu jest nagięciem regulaminu więc liczmy na to, że kiedyś się ktoś z nim zapędzi i moderator ich na tym złapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 23:31, reykan napisał:

Ekhm no ciekawe nie powiem, jeszcze z taką formą się tu nie spotkałem:P Heh i niektórzy
uwierzyli xD
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37907&u=15

Trudno nazwać to prowokacją, sobie ktoś po prostu robi jaja i tyle :P ale przynajmniej można sobie zająć czas po piwkach i meczu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 23:31, reykan napisał:

Ekhm no ciekawe nie powiem, jeszcze z taką formą się tu nie spotkałem:P Heh i niektórzy
uwierzyli xD
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37907&u=15

Fakt robienia takich głupich prowokacji pominę milczeniem. Najbardziej dziwi mnie właśnie to, że znajdują się ludzie którzy w to wierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 16:06, azure83 napisał:

> Ekhm no ciekawe nie powiem, jeszcze z taką formą się tu nie spotkałem:P Heh i niektórzy

> uwierzyli xD
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37907&u=15

Mnie najbardziej bawi, że na tą prowokację odezwało sie 16 osób a tylko 4 dostały ostrzerzenia. Wojman oczywiście jak zawsze na straży ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 16:13, Rozrobiony napisał:

Mnie najbardziej bawi, że na tą prowokację odezwało sie 16 osób a tylko 4 dostały ostrzerzenia.
Wojman oczywiście jak zawsze na straży ^^

Hehe, racja. Zabawne jest też to, że ludzie którzy wiedzą że to prowokacja, też odpisują i karmią przysłowiowego trola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 14:11, HiSin napisał:

Jak ja nie lubię prowokacji...

Wiesz, niektórzy Ciebie do tej pory uważają za prowokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować