Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2008 o 14:13, HiSin napisał:

A to niby dla czego?

Pomyśl, to nie boli ;-) Wpisy na twoim GS były tak prowokacyjne, że dopiero Dominik000 Cię przebił. Nie wspominając o dziwnych tematach (vide Piękni mężczyźni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 14:15, HiSin napisał:

Nie ja szukałem po prostu tematu o obowiązkach domowych


Nie spojrzałeś na twórcę tmeatu? I tak nagle chciało Ci się poszukać akurat takiego tematu. ;) Nie karm trolla, jeśliś gut człek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 14:17, HiSin napisał:

to podaj przykład prowokacyjnego wpisu, ok?

Skasowałeś swoje wcześniejsze wpisy czym zatarłeś ślady za sobą ;-) Ostatnie wpisy niestety są nudnawe i zainteresowanie twoim GS spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem że lubię trolliki, są takie słodkie i w ogóle... a jak się im da odrobinę podrosnąć to stają się nawet zabawne. Pamięta ktoś pana kocyka emo ? ;)

Trolle są fajne, ale ludzie dopisujący się w stylu "no, to teraz dostaniesz degrada", albo "zaraz wpadnie tu moderator" są żenujący i żałośni. Lub muszą dorosnąć. Albo obydwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tworzący bezsensowny temat lub dubel to trolle = spamerzy a dopisujący się do tych tematów to spamerzy = trolle. W sumie na to samo wychodzi. Chociaż Ci dopisujący się to jeszcze swego rodzaju karierowicze którzy nie przepuszczą żadnej okazji do napisania posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam wasze posty i często widzę słowo "troll". Na podwórku obrażające słowo to na przykład "debil" a w internecie to "troll" i " noob" Więc jak ktoś nazwie kogoś od trolla to w sumie tak jakby kogoś bardzo obraził więc powinien paść degrad, bo Troll= debil.

Rozrobiony:Tworzący duble to najczęściej obywatele i uważam, ze szybko poznają zasady panujące na forum jeśli nie przeczytały regulaminu. Trolami by byli gdyby co pewien czas tworzyli duble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 13:42, Dominik000 napisał:

Czytam wasze posty i często widzę słowo "troll". Na podwórku obrażające słowo to na przykład "debil" a w internecie to "troll" i " noob" Więc jak ktoś nazwie kogoś od trolla to w sumie tak jakby kogoś bardzo obraził więc powinien paść degrad, bo Troll= debil.

Debil = troll? LOL...
Troll to okreslenie osoby "trollujacej", tj. obrazajacej / prowokujacej innych internautow (wiecej http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling). I co jest zlego w tym okresleniu? Skoro kogos, kto kradnie, nazywamy zlodziejem, wiec robiacego "burdel" w Sieci nazywamy trollem. Smutna prawda a nie obraza...

woko: dokladnie - choc ja sie dowiedzialem o tym dwie minutki temu z wikipedii. Wczesniej nie mialem o tym pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że ''debil'' jest określeniem naukowym, a tak przynajmniej mi nauczycielka z biologii mówiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 13:42, Dominik000 napisał:

Trolami by byli gdyby co pewien czas tworzyli duble.

A nie tworzą? Oj, radziłbym uważniej przyglądać się forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaję, że jednak to nie Basia. Wojman nie zamknął żadnego z jej tematów, nie dostała także od niego ostrzeżenia/degrada. Ale zauważcie, stworzyła temat "Siemka!", i tam GeoRLZ czy jakoś tak powiedział że wreszcie przekonał ją aby zarejestrowała się na gram.pl. Być może znał jej hasło i podszywając się po nią dla (jego) zabawy zaczął obrażać Wojmana. Taka moja historyjka detektywistyczna :) I nie wiem dlaczego ludzie za jeszcze dyskutowali w tym temacie. Powinna być cisza i koniec, chciałem i to nawet napisać, ale szkoda palców i klawiatury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować