Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

wiesz po 1 sposub wypowiedzi: koffam cie Bingolo 2. facet ma bzika na punkcie pokemonów 3 prowokuje 4.podejrzany o multikonta przeczytaj wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 20:24, PJ MW napisał:

Misio Rysio to najlepszy gramowy prowokator!


Mylisz pojęcia. Jak słusznie zauważył Bingolo, Misio Rysio na forum zachowuje się tak jak powinien zachowywać się user, przestrzega regulaminu itd., tylko na gramsajcie świruje, a nikt mu tego nie zabroni. Nie zamieszcza tam wulgaryzmów, jedynie ma dziwny sposób wypowiadania się, eh, po prostu robi jaja z pokemonów i dzieci neostrady, po ludzku mówiąc ;) Prowokator to ktoś kto np. tworzy własny temat który jest dublem. Zwracasz mu uwagę, podajesz link, a on do Ciebie coś w stylu: Ale ten temat jest mój i jak się coś nie podoba to wypad. W takim wypadku powinniśmy po prostu wziąć poduszkę i nakląć w nią zdrowo aby nie odpisać coś danemu pajacowi. Ja się już nauczyłem, i to na własnych błędach, że lepiej nie pisać w temacie którego twórca chce sprowokować ludzi żeby razem z nim dostali karę od moderatora, lecz po prostu omijać go szerokim łukiem, lecz wiem, jest to kuszące, tym bardziej gdy delikwent nam dogryza czy wręcz obraża, ale nie dajcie się sprowokować, jemu tylko o to chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 20:32, Jaki Ganh1 napisał:

> Misio Rysio to najlepszy gramowy prowokator!

Mylisz pojęcia. Jak słusznie zauważył Bingolo, Misio Rysio na forum zachowuje się tak
jak powinien zachowywać się user, przestrzega regulaminu itd., tylko na gramsajcie świruje,
a nikt mu tego nie zabroni. Nie zamieszcza tam wulgaryzmów, jedynie ma dziwny sposób
wypowiadania się, eh, po prostu robi jaja z pokemonów i dzieci neostrady, po ludzku mówiąc
;) Prowokator to ktoś kto np. tworzy własny temat który jest dublem. Zwracasz mu uwagę,
podajesz link, a on do Ciebie coś w stylu: Ale ten temat jest mój i jak się coś nie podoba
to wypad. W takim wypadku powinniśmy po prostu wziąć poduszkę i nakląć w nią zdrowo aby
nie odpisać coś danemu pajacowi. Ja się już nauczyłem, i to na własnych błędach, że lepiej
nie pisać w temacie którego twórca chce sprowokować ludzi żeby razem z nim dostali karę
od moderatora, lecz po prostu omijać go szerokim łukiem, lecz wiem, jest to kuszące,
tym bardziej gdy delikwent nam dogryza czy wręcz obraża, ale nie dajcie się sprowokować,
jemu tylko o to chodzi!



nareszcie sie dowiedzialem kim jest prowokator na forum... a kiedys pytałem -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 15:32, Bingolo napisał:

Widzicie?Misio tyko wychylił swój różowy łebek na forum i modek już go sprzątnął.:P

Eh.. i jak się teraz dowiemy, kto nim był... naprawdę! <grzmot błyskawicy>
Ale jak widać zorganizowana społeczność gramu zrobiła swoje... dali Misiowi do zrozumienia, że go nie koffają. Trudno, świat jest okrutny. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2008 o 15:32, Bingolo napisał:

Niech ludzie narzekają na ciebie za coś legalnego a za coś nielegalnego dostaniesz wyrok
2 razy gorszy niż normalny.:P

Bzdura. Jak sam napisałeś, może sobie świrować na swoim GramSajcie.
Ale nie na forum, gdzie jest to traktowane jako zwykły spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 15:36, Darkstar181 napisał:


> Niech ludzie narzekają na ciebie za coś legalnego a za coś nielegalnego dostaniesz
wyrok
> 2 razy gorszy niż normalny.:P
Bzdura. Jak sam napisałeś, może sobie świrować na swoim GramSajcie.
Ale nie na forum, gdzie jest to traktowane jako zwykły spam.

Umm...a ostrzeżenie albo degrad,gdzie?Popatrz na tematy Kocyka Elmo,to nie był spam?Dostał za to degrada ale nie bana.
W sprawie Misia Rysia,jak sądzę,zostało wysłanych około...5 formularzy.Moderatorzy nie mogli mu nic zrobić,a ponieważ to zaczynało być wnerwiające,postanowili że wywalą go przy pierwszej lepszej okazji.
I żeby było jasne:ja nie bronię Misia Rysia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 15:32, Bingolo napisał:

Widzicie?Misio tyko wychylił swój różowy łebek na forum i modek już go sprzątnął.:P

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39774&u=2

Niech ludzie narzekają na ciebie za coś legalnego a za coś nielegalnego dostaniesz wyrok
2 razy gorszy niż normalny.:P

Ale w czym problem skoro to było 2 konto? było już pisane, że jeśli ktoś sobie zrobi 2 konta i na 2 będzie normalnym użytkownikiem to luz, a jeżeli 2 konto będzie do spamowania, obrażania, robienia sobie jaj to się takiej osobie oberwie- 2konto było dość szybko banowane, choć mimo tego co często pisano (ban obejmuje wszystkie konta) banowano tylko "konta poboczne". Teraz trochę osób ponarzekało na MR i widać przelała się "czara goryczy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jak ja się pytałem o multikonta to muwili że nie można mieć multikonta, i podobno nie można jak to jest wyjaśnijcie można na jednym e-mailu mieć dwa konta? Drugie pytanie po co komu multikonto? Chyba tylko do jeżdzenia innych i łamania zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednym adresie email nie można mieć dwóch kont gram.pl. Można stworzyć drugiego emaila i wtedy tworzyć następne konta.
Na drugie swoje pytanie udzieliłeś sobie sam odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 07:57, Lord Andre 1 napisał:

Na jednym adresie email nie można mieć dwóch kont gram.pl. Można stworzyć drugiego emaila
i wtedy tworzyć następne konta.
Na drugie swoje pytanie udzieliłeś sobie sam odpowiedzi.

Tak ale przecczytaj co sz. p. Kordzio1 wcześniej pisze i to sekretarz. Dla mnie multikonta winny być tempione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 07:55, Młody miro napisał:

Widzisz jak ja się pytałem o multikonta to mówili że nie można mieć multikonta, i podobno
nie można jak to jest wyjaśnijcie można na jednym e-mailu mieć dwa konta? Drugie pytanie
po co komu multikonto? Chyba tylko do jeżdzenia innych i łamania zasad.

A łyżka na to: niemożliwe:P, kto powiedział, że na 1 mailu? można założyć z 1komputera kilka kont, na kilka adresów mailowych. Skąd niby ktokolwiek ma wiedzieć, że konto użytkowane na tym samym ip nie jest kontem brata/siostry/ojca/babki/kuzynki/kolegi/psa/kota/złotej rybki? chyba, że uważasz, że moderatorzy mają magiczną kulę "która prawdę ci powie"<- jeśli tak to gratuluję :P. A dla jakich celów ktoś używa 2 konta, to o ile nie łamie regulaminu, nie gada sam ze sobą itd. to już jego sprawa, czy nie pasuje mu nick, potrzebuje do testowania layoutów, czy w jakimkolwiek innym celu. Z tego co pamiętam w regulaminie nie ma punktu, który by zabraniał mieć więcej niż 1 konto.

PS. Mówili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 10:02, Młody miro napisał:

Jak sie wcześniej pytali to mówili że nie można na jednym mailu mieć paru kont!

Przeczytaj jeszcze raz pierwszą linijkę tego co napisałem. Kilka kont, na kilka adresów e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 10:30, kordzio1 napisał:

> Jak sie wcześniej pytali to mówili że nie można na jednym mailu mieć paru kont!

Przeczytaj jeszcze raz pierwszą linijkę tego co napisałem. Kilka kont, na kilka adresów
e-mail

i po co mieć parę kont? Do łamania zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 13:06, Młody miro napisał:

> > Jak sie wcześniej pytali to mówili że nie można na jednym mailu mieć paru kont!

>
> Przeczytaj jeszcze raz pierwszą linijkę tego co napisałem. Kilka kont, na kilka
adresów
> e-mail
i po co mieć parę kont? Do łamania zasad

Najprostszy powód to kilka osób, które korzystają z gramu z 1 komputera, żeś się tej swojej tezy czepił, jak rzep psiego ogona. Jak ktoś nie łamie zasad, to znaczy nie założył konta dla łamania zasad, jeśli ktoś zrobił konto dla łamania zasad to mu zablokują obydwa i w czym problem? ludzie tworzą konta, czy ze względu na to, że im nie odpowiada stary nick, czy mają w nim błąd, czy może chcą sobie założyć konto do gry forumowej, aby sobie sztucznie nie nabijać rangi, czy do testowania layoutów do GS-u, czy jakiegokolwiek innego powodu który nie łamie regulaminu. Już "bardziej drukowanymi literami" nie zamierzam tego tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować