Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2008 o 00:08, zamber1 napisał:

Nie ma "inteligentnych" trolli i prowokatorów...

Bzdura. Widziałem na tym forum przynajmniej dwóch inteligentnych - Kocyk Elmo i Nah. Trollować trzeba umieć, trzeba mieć do tego talent. Kocyk Elmo to klasyk, nieosiągalny wzór, idol wszystkich prowokatorów. Nah nie był dużo gorszy, ale w swoim trollowaniu przyjął zupełnie inną taktykę. Zamiast robić masę błędów ortograficznych i zadawać pytania tak głupie, że aż śmieszne był po prostu "skromnym" userem. Reszta trolli to porażka, myśleli, że będą śmieszni, a byli żałośni. Nigdy nie śmiałem się tak przed kompem jak wtedy, gdy pisali tutaj ci dwoje. :)
O osobach, które pisały z tych kont też nie można powiedzieć, że byli debilami.

Kocyk Elmo reigns here.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2008 o 00:08, zamber1 napisał:

Nie ma "inteligentnych" trolli i prowokatorów...
Zawsze są to ludzie w jakiś sposób obarczeni słaba psychiką i problemami emocjonalnymi.
Nikt normalny, nie tworzy kilka "alter ego", tym bardziej by swoim postępowaniem prowokować
niewinnych ludzi.

O rly? Jakoś prowokowanie zawsze sprawiało mi sporo frajdy, patrząc na tych oburzonych urzyszkodnikuf :D.
Poza tym dzięki za podkopanie mojej "normalności" i inteligencji.

Dnia 09.10.2008 o 00:08, zamber1 napisał:

Jednak jeśli "student" taki zbyt dużo czasu poświęca na swoje "trollowe alter ego" i
czas ten przekracza normy badania, to powracamy do pierwszego mojego zdania, i mamy do
czynienia z człowiekiem mającym problemy o naturze psychicznej i emocjonalnej.

Bądźmy poważni, ktoś musiał być chory psychicznie zanim zaczął trollować by do tego doszło.

Dnia 09.10.2008 o 00:08, zamber1 napisał:

Człowiek normalnie zajmujący się swoim życiem, zwyczajnie nie ma czasu na bzdury, jakim
jest udział w społeczności internetowej pod kilkudziesięcioma nickami/aliasami, a tym
bardziej utrudniania funkcjonowania tejże społeczności poprzez działania prowokacyjne.

Kilkadziesiąt? NIGDY nie spotkałem się z takim przypadkiem.

Dnia 09.10.2008 o 00:08, zamber1 napisał:

Dlatego śmiało można powiedzieć, że każdy spamer/troll/prowokator, to debil. :)

Dlatego można powiedzieć, że osoba nie znająca całej problematyki o której się wypowiada to debil. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 10:52, cedricek napisał:

Mówisz o nie wdawaniu się w dyskusje z trollem, ale...Niestety to nie możliwe.
zawsze znajdzie się przynajmniej 10-20 osób, które będą albo się naśmiewały, albo dyskutowały.
Taka psychika ludzka... Niestety.
Nie ma szans. Troll z reguły tak wkurza ludzi, że ci nie panują nad sobą i muszą coś
napisać. A wtedy troll znowu cos robi i ludzie znowu próbują przemówić mu do rozumu.
I tak w kółeczko.

Zapomniałeś dodać że z takiej dyskusji troll wychodzi cało a normalny użytkownik dostaje degrada lub bana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 16:11, Młody miro napisał:

Zapomniałeś dodać że z takiej dyskusji troll wychodzi cało a normalny użytkownik dostaje
degrada lub bana

Niestety czytając niektóe tematy przekonałem się, że to prawda... :/

Czyżby sezon polowania na trolle zamknięty i teraz jest ich bezwarunkowa ochrona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 11:05, Radykał napisał:

Bzdura. Widziałem na tym forum przynajmniej dwóch inteligentnych /.../
O osobach, które pisały z tych kont też nie można powiedzieć, że byli debilami.


Czyli są inteligentnymi ludźmi?
Mylisz się...

Ale nie dziwię się Tobie, że próbujesz usprawiedliwiać prowokatorów... czytając niektóre Twoje wypowiedzi rozumiem to doskonale... ;]

Należy zawsze pamiętać, że medium na polu którego działamy, to internet.
Nie wszystko tutaj może być realne, ale i też nie jest to jakąś istotną częścią naszego życia (bo gdy się staje taką częścią, wtedy mamy pierwszy sygnał, że coś z nami jest "nie tak) i nic oprócz wiedzy (czasami błędnej zresztą) w internecie zdobyć nie możemy.
Dlatego też trollowanie i prowokowanie jest zwykłym, złośliwym działaniem na szkodę innych użytkowników internetu. I tak samo jak w życiu realnym, osoba otoczona kłamstwem i prowokująca swym szkodliwym działaniem, ma problemy emocjonalne.
To wcale nie czyni kogoś "inteligentnym"...

BTW. Podejrzewam, że Wasz słynny słynny Kocyk Elmo, to pikuś przy pewnym prowokatorze z serwisu gry-online, który jest szanowaną i lubianą personą przez admina tamtejszego forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2008 o 18:58, zamber1 napisał:

Czyli są inteligentnymi ludźmi?
Mylisz się...

Rozmawiałeś kiedyś na poważnie z osobą kryjącą się pod forumowym Nahem czy Kocykiem Elmo? Wątpię, więc akurat twoja analiza-na-odległość-inteligencji-użytkowników-for-internetowych nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem. Ja rozmawiałem.

Dnia 09.10.2008 o 18:58, zamber1 napisał:

Ale nie dziwię się Tobie, że próbujesz usprawiedliwiać prowokatorów... czytając niektóre
Twoje wypowiedzi rozumiem to doskonale... ;]

Nareszcie ktoś mnie docenił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 19:28, Radykał napisał:

Rozmawiałeś kiedyś na poważnie z osobą kryjącą się pod forumowym Nahem czy Kocykiem Elmo?
Wątpię, więc akurat twoja analiza-na-odległość-inteligencji-użytkowników-for-internetowych
nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem. Ja rozmawiałem.


Na poważnie, ale w jaki sposób?
Za pośrednictwem GG, Skype?
Chyba zdajesz sobie sprawę, że rozmawianie nie "w cztery oczy" raczej o niczym nie świadczy, czyż nie?

Ale skoro nawet, gdzieś spotkaliście się "w realu" i rozmawialiście, to co niby czyni osobę inteligentną, gdy pozwala sobie na prostackie zachowanie, jakim jest prowokowanie swym postępowaniem?
Zresztą, po czytaniu niektórych Twoich wypowiedzi w zakresie religii/społeczeństwa i polityki, obawiam się, że jesteś mało wiarygodną osobą na temat szczerej rozmowy na temat prowokacji internetowych.
I mylisz się, jako niby miałaby to być schlebiająca Tobie cecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę. To by oznaczało, że Dominik Zerówka miał dwa konta bo to zostało założone długo przed zbanowaniem tamtego. Myślę, że to jakaś jego rodzina albo kolega - ewentualnie ten sam typ człowieka. Ale avkiem raczej mu się nie uda sprowokować. Poczekajmy aż się akcja rozwinie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dominik sam kiedyś na swoim GramSajcie oświadczył, iż ma drugie konto i założył je po to by mieć 10 wpLN, które dają przy założeniu konta (;P). Więc niewykluczone, że to on. ;]

Wintesun ---> Ieee tam, może zrobił to dla "zmyły". ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2008 o 15:52, Chaotizz napisał:

Czyżby wielki come back Dominika000? http://ja.gram.pl/Heterko
Coś mi się zdaję, że tak...


Zgadzam się. Wczoraj jak gadałem na forum z tym Heterko , to nagle naszła mnie taka myśl: ''''Kurde , przecież jest to chyba nie kto inny jak Dominik000''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:13, Chaotizz napisał:

Dominik sam kiedyś na swoim GramSajcie oświadczył, iż ma drugie konto i założył je po
to by mieć 10 wpLN, które dają przy założeniu konta

OMG! Dzizas, tym mnie powaliłeś ;-) A raczej Dominik...
W sumie to jest to możliwe patrząc na gees, styl pisania i ten avatar. Chociaż nadal nie jestem przekonany. A nick na 99% nie ma nic wspólnego ze słowem "heteroseksualny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:19, Rozrobiony napisał:

> Dominik sam kiedyś na swoim GramSajcie oświadczył, iż ma drugie konto i założył
je po
> to by mieć 10 wpLN, które dają przy założeniu konta
OMG! Dzizas, tym mnie powaliłeś ;-) A raczej Dominik...
W sumie to jest to możliwe patrząc na gees, styl pisania i ten avatar. Chociaż nadal
nie jestem przekonany. A nick na 99% nie ma nic wspólnego ze słowem "heteroseksualny".

Poszperam jeszcze w jego statach i się przekonam. ;P Jestem praktycznie pewien, ale na razie wszystko to poszlaki, zero dowodów poważniejszych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:22, Chaotizz napisał:

Poszperam jeszcze w jego statach i się przekonam. ;P Jestem praktycznie pewien, ale na
razie wszystko to poszlaki, zero dowodów poważniejszych. ;)

Może i ja trochę poobczajam. Jak znajdziesz coś ciekawego to dawaj tutaj ew. na gg (btw. dawno do mnie nie pisałeś ;-)). Zakładamy forumowe biuro śledcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:29, Rozrobiony napisał:

> Poszperam jeszcze w jego statach i się przekonam. ;P Jestem praktycznie pewien,
ale na
> razie wszystko to poszlaki, zero dowodów poważniejszych. ;)
Może i ja trochę poobczajam. Jak znajdziesz coś ciekawego to dawaj tutaj ew. na gg (btw.
dawno do mnie nie pisałeś ;-)). Zakładamy forumowe biuro śledcze!

Ano, to i napiszę. ;PP Dzięki, że i Ty pomożesz w tej "operacji". ;] Dobra wracam, do gry, potem się odezwę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajęło mi to całe 30 minut... ;P Ale mam w końcu wszystko poukładane, i dowody zebrałem (albo dowód, bo na razie chyba tylko jeden jest). ;-]
A więc tak, według statystyk dominik000 dostał bana dnia 05.09.08r. Jak widać po miesiącu skojarzył, że ma drugie konto (które założył ponad 100 dni temu). Wiem, że Dominika zawsze tu ciągnęło, więc czemu by nie mógł wrócić właśnie na tym koncie? ;D I wrócił, zaczął tak naprawdę pisać posty od 1.10.08r. Dziwne skoro konto założył w czerwcu tego samego roku, ciekawe? ;P Więc zaczął pisać posty wątku o McDonald''''s ( http://forum.gram.pl/forum_post_szukaj.asp?tid=31192&uid=671420). Mówił, że wszystko wie od kuzynki, ale my znamy prawdę, pracował tam i o ile mniemam pracuje nadal. Jego avatar i GS pełny różu też przypominana znanego nam Dominika, nie wspominając już o tym, że wziął udział w konkursie na najlepszy gramsajt. A jak wiadomo, robił to zawsze, i zawsze było ostatni, również tym razem. ;D To chyba koniec faktów. Więc żegnam. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować