Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Każdy zna Pawla09 i jego zdolności prowokatorskie. No to działa on na dwóch jak nie więcej kontach - Modok i Pawlo09 - po co? Tego nie wie nikt oprócz jego.
Jak wyżej Chao już uprzedził moje wejście ;-)
Każdy moderator wie o tym co obaj napisaliśmy ale skoro multikontowość uchodzi to i tak nic się nie stanie do czasu aż którymś kontem nie popełni jakiegoś błędu.

20081015173012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 21:05, Asthariel napisał:

Hezyk wrócił, tym razem z rozdwojeniem jażni - jego alter-ego to Fimik.

O właśnie propo niego mam pytanie czy wstawienie czyjejś tapety do internetu bez zgody tego kogoś jest karalne? Jeśli tak to wątpię by miał pozwolenie tego ychm... chłopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten gość pisze zbyt poprawnie jak na Dominika. Tamten nie patrzył na ortografię, składnię itd.
Ogólnie dało się go rozpoznać po bardzo charakterystycznym stylu pisania - u tego Heterko brakuje tego chaosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 12:37, Arclight napisał:

Ten gość pisze zbyt poprawnie jak na Dominika. Tamten nie patrzył na ortografię, składnię
itd.
Ogólnie dało się go rozpoznać po bardzo charakterystycznym stylu pisania - u tego Heterko
brakuje tego chaosu.

Hmm... Moim zdaniem ten chaos, gdzieś tam jest... Wystarczy spojrzeć na jego wpisy. Zresztą gadałem, kiedyś z Dominikiem na gg, i wcale nie popełnia takich błędów, możliwe też że zainstalował sobie mozille. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2008 o 12:37, Arclight napisał:

Ten gość pisze zbyt poprawnie jak na Dominika. Tamten nie patrzył na ortografię, składnię itd.

Naprawdę nie przyszło Ci do głowy , że było/jest to celowe zagranie ?

Dnia 18.10.2008 o 12:37, Arclight napisał:

Ogólnie dało się go rozpoznać po bardzo charakterystycznym stylu pisania - u tego Heterko
brakuje tego chaosu.

Chaosu w pisowni rzeczywiście brak , ale charakterystyczny styl pisania pozostał , ale widać wyraźnie , że się maskuje. Dopiero po trzeciej czy czwartej rozmowie z nim , skojarzyłem , że Heterko i Dominik to jedna i ta sama osoba. Z początku myślałem , że mi się to tylko wydaje , ale Chaotizz coraz bardziej mnie utwierdza w moim twierdzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Droga bracio Moderatorska, proszę Was o zbanowanie nie jakiego pR0own3R''a, bo nic dobrego na gramie nie wnosi. Zresztą idę o zakład, że jest to czyjeś drugie konto. Człowiek robi sobie jaja, kiedyś takie zachowanie było niedopuszczalne... A teraz jak widać, totalny chaos, wnoszę o usunięcie tego użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 22:03, Budo napisał:

Nie wiesz jeszcze, że takie sprawy przez formularz? Tutaj to nawet nie wiadomo czy jakikolwiek
mod zajrzy.

Niby tak, ale IMO jest to temat o prowokacjach i tu też modzi powinni zaglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 20:17, Chaotizz napisał:

Droga bracio Moderatorska, proszę Was o zbanowanie nie jakiego pR0own3R''a, bo nic dobrego
na gramie nie wnosi. Zresztą idę o zakład, że jest to czyjeś drugie konto. Człowiek robi
sobie jaja, kiedyś takie zachowanie było niedopuszczalne... A teraz jak widać, totalny
chaos, wnoszę o usunięcie tego użytkownika.


Hej, czy ten pR0own3R dostał w końcu tego bana? Bo jakoś zniknął, ale nie jestem pewien :) Jeśli tak to należą Ci się podziękowania, choć pewnie nie jedna osoba o to wnosiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman chyba go zbanował, bo wszędzie (na forum i gramsajdach) jakieś forum reklamował. Oba konta zbanował, więc radujmy się ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 22:14, Findan napisał:

Hej, czy ten pR0own3R dostał w końcu tego bana? Bo jakoś zniknął, ale nie jestem pewien
:) Jeśli tak to należą Ci się podziękowania, choć pewnie nie jedna osoba o to wnosiła
:)

O dziwo Wojman załatwił sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 22:20, Pablo Querte napisał:

O dziwo Wojman załatwił sprawę.


Jak mniemam Ocena Pracy Moderatorskiej Wojmana II bedzie nieco bardziej przychylnie do mnie nastawiona? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 12:37, Arclight napisał:

Ten gość pisze zbyt poprawnie jak na Dominika. Tamten nie patrzył na ortografię, składnię
itd.
Ogólnie dało się go rozpoznać po bardzo charakterystycznym stylu pisania - u tego Heterko
brakuje tego chaosu.

Chaotiz mi pokazał swojego posta. Tak trafiłem na ten temat. On to się doszukuje pełno minimalnych podobieństw między mną ,a Dominikiem. W konkursie to raz udział brałem, no ale zabawić to się każdy może w tym temacie, więc to nie jest dowód że ja to on. Ja jestem tu nowy Dominika nie widziałem, postaram się znaleźć dowody 100% że nim nie jestem. Chaotiz, proszę, nie pisz w każdym komentarzy słowa Dominik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 11:26, Heterko napisał:

/.../


Drogi Dominiku. Nie jestem Chaotizz wiec pozowlę sobie skierować do ciebie pare ważnych kwestii. Otóż nie dziw się, że inni mówią na ciebie Dominik, bo z prawdy nie ma się co dziwić. Wiem, że trudno jest ci zrozumieć, że dzięki inteligencji innych, którzy cię rozszyfrowali nie jesteś znany pod nowym kontem, tylko pod starym Dominik000. Nie neguj proszę tego, bo to nie ma sensu. To tak jak patrzysz na trawę, widzisz, że jest zielona, ale patrzysz i mówisz do siebie "Jest niebieska! Nie jest zielona!" odnosi się to też do ciebie. Wiadomo, że skaza poprzedniego konta na kamieniu pozostaje i tak też jest w tym przypadku. Nie pozbędziesz sie tego, jedyne, co mozesz zrobić to pogodzić się z tym. Powstałeś w momencie kiedy Dominik poległ na polu forum i dostał bana. Przypadek? Nie. Wiele osób dostrzegło to jak bardzo zależy ci na wypowiadaniu się tu, więc to chyba normalnie, że ciało Dominika musiało pojawić się spowrotem tutaj, tylko pod inną nazwą. Można powiedzieć, że to taka internetowa reinkarnacja. Umarłeś na jednym koncie, powstajesz na drugim. Drugą kwestią, która też obala twoją obronę jest styl. Styl nie jest rzeczą, którą można zmienić bardzo szybko, niektórych elementów nie da się w ogóle zmienić. Wiesz czym sie najbardziej wyróżniasz? Tym co Dominik: kolorem różowym, słodkością. Nie sądzę aby w tak krótkim czasie i w dziele przypadku pojawiła się kolejna osoba która jest dokładnym odwzorowaniem Dominika. To jest wręcz nierealne. Inaczej, jest to jeszcze bardziej nierealne, bo pojawia się osoba, która urodzona jest w ''89 roku, w tym samym co Dominik. Dzieło przypadku? Nie i nigdy nim nie było. Dlatego proszę cię, pogódź sie z tym, dalszy opór nie ma sensu. Po co uciekać od prawdy? Czy nie lepszym jest, pogodzić się z tym? Wiem, że obawiasz się, że kiedy przyznasz, że jesteś Dominik000 to dostaniesz bana. Rozumiem, bądź staram się rozumieć że Brygadzista to jest juź coś. Ta hierarchia. Wtedy byłeś Przewodniczącym, a teraz tylko Brygadzistą. Ale, lepszy Brygadzista niż znów Obywatel. Tak więc powiem taką puente na koniec tego posta. Otoż ile byś przed prawdą uciekał, ona dogoni cię, prędzej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 13:29, wip_01 napisał:

> /.../

Drogi Dominiku. Nie jestem Chaotizz wiec pozowlę sobie skierować do ciebie pare ważnych
kwestii. Otóż nie dziw się, że inni mówią na ciebie Dominik, bo z prawdy nie ma się co
dziwić. Wiem, że trudno jest ci zrozumieć, że dzięki inteligencji innych, którzy cię
rozszyfrowali nie jesteś znany pod nowym kontem, tylko pod starym Dominik000. Nie neguj
proszę tego, bo to nie ma sensu. To tak jak patrzysz na trawę, widzisz, że jest zielona,
ale patrzysz i mówisz do siebie "Jest niebieska! Nie jest zielona!" odnosi się to też
do ciebie. Wiadomo, że skaza poprzedniego konta na kamieniu pozostaje i tak też jest
w tym przypadku. Nie pozbędziesz sie tego, jedyne, co mozesz zrobić to pogodzić się z
tym. Powstałeś w momencie kiedy Dominik poległ na polu forum i dostał bana. Przypadek?
Nie. Wiele osób dostrzegło to jak bardzo zależy ci na wypowiadaniu się tu, więc to chyba
normalnie, że ciało Dominika musiało pojawić się spowrotem tutaj, tylko pod inną nazwą.
Można powiedzieć, że to taka internetowa reinkarnacja. Umarłeś na jednym koncie, powstajesz
na drugim. Drugą kwestią, która też obala twoją obronę jest styl. Styl nie jest rzeczą,
którą można zmienić bardzo szybko, niektórych elementów nie da się w ogóle zmienić. Wiesz
czym sie najbardziej wyróżniasz? Tym co Dominik: kolorem różowym, słodkością. Nie sądzę
aby w tak krótkim czasie i w dziele przypadku pojawiła się kolejna osoba która jest dokładnym
odwzorowaniem Dominika. To jest wręcz nierealne. Inaczej, jest to jeszcze bardziej nierealne,
bo pojawia się osoba, która urodzona jest w ''89 roku, w tym samym co Dominik. Dzieło
przypadku? Nie i nigdy nim nie było. Dlatego proszę cię, pogódź sie z tym, dalszy opór
nie ma sensu. Po co uciekać od prawdy? Czy nie lepszym jest, pogodzić się z tym? Wiem,
że obawiasz się, że kiedy przyznasz, że jesteś Dominik000 to dostaniesz bana. Rozumiem,
bądź staram się rozumieć że Brygadzista to jest juź coś. Ta hierarchia. Wtedy byłeś Przewodniczącym,
a teraz tylko Brygadzistą. Ale, lepszy Brygadzista niż znów Obywatel. Tak więc powiem
taką puente na koniec tego posta. Otoż ile byś przed prawdą uciekał, ona dogoni cię,
prędzej czy później.

^^^wszystkie argumenty które podałeś nie potwierdzają tego że to jest właśnie ten cały Dominik. Chm... ale dowód przecie każdy może sobie nowe konto założyć zawsze kiedy chce, a to że akurat wtedy założył nie oznacza że nie był to przypadek. Następny dowód styl nie znałem Dominika więc nie wiem jaki miał styl więc tego nie obalę. Róż, wiem że to dziwne ale każdy ma własne gusta, i może sobie różu dać na gsa czy penisa do avatara dać ;). Next dowód ile osób jest na gramie a zostało urodzonych w 89? Chm... naciskasz na niego, a jeśli nie jest Dominikiem? To co wtedy? A i myślę że możecie mieć rację że to Dominik ale póki nie będzie 100% dowodu nie możesz mówić że to on. To tak jakbyś przestępstwo popełnił, póki sąd nie uzna cię winnym, nikt nie ma prawa wyzywać cię od złodziei czy tam morderców. Więc póki moderator nie powie że to jest Dominik nie mów tak, bo nie masz dowodów, których chyba nigdy nie znajdziesz. Prawda dogoni cię prędzej czy później- mądre słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 13:29, wip_01 napisał:

> /.../

Drogi Dominiku. Nie jestem Chaotizz wiec pozowlę sobie skierować do ciebie pare ważnych
kwestii. Otóż nie dziw się, że inni mówią na ciebie Dominik, bo z prawdy nie ma się co
dziwić. Wiem, że trudno jest ci zrozumieć, że dzięki inteligencji innych, którzy cię
rozszyfrowali nie jesteś znany pod nowym kontem, tylko pod starym Dominik000. Nie neguj
proszę tego, bo to nie ma sensu. To tak jak patrzysz na trawę, widzisz, że jest zielona,
ale patrzysz i mówisz do siebie "Jest niebieska! Nie jest zielona!" odnosi się to też
do ciebie. Wiadomo, że skaza poprzedniego konta na kamieniu pozostaje i tak też jest
w tym przypadku. Nie pozbędziesz sie tego, jedyne, co mozesz zrobić to pogodzić się z
tym. Powstałeś w momencie kiedy Dominik poległ na polu forum i dostał bana. Przypadek?
Nie. Wiele osób dostrzegło to jak bardzo zależy ci na wypowiadaniu się tu, więc to chyba
normalnie, że ciało Dominika musiało pojawić się spowrotem tutaj, tylko pod inną nazwą.
Można powiedzieć, że to taka internetowa reinkarnacja. Umarłeś na jednym koncie, powstajesz
na drugim. Drugą kwestią, która też obala twoją obronę jest styl. Styl nie jest rzeczą,
którą można zmienić bardzo szybko, niektórych elementów nie da się w ogóle zmienić. Wiesz
czym sie najbardziej wyróżniasz? Tym co Dominik: kolorem różowym, słodkością. Nie sądzę
aby w tak krótkim czasie i w dziele przypadku pojawiła się kolejna osoba która jest dokładnym
odwzorowaniem Dominika. To jest wręcz nierealne. Inaczej, jest to jeszcze bardziej nierealne,
bo pojawia się osoba, która urodzona jest w ''89 roku, w tym samym co Dominik. Dzieło
przypadku? Nie i nigdy nim nie było. Dlatego proszę cię, pogódź sie z tym, dalszy opór
nie ma sensu. Po co uciekać od prawdy? Czy nie lepszym jest, pogodzić się z tym? Wiem,
że obawiasz się, że kiedy przyznasz, że jesteś Dominik000 to dostaniesz bana. Rozumiem,
bądź staram się rozumieć że Brygadzista to jest juź coś. Ta hierarchia. Wtedy byłeś Przewodniczącym,
a teraz tylko Brygadzistą. Ale, lepszy Brygadzista niż znów Obywatel. Tak więc powiem
taką puente na koniec tego posta. Otoż ile byś przed prawdą uciekał, ona dogoni cię,
prędzej czy później.

Po pierwsze zaóważyłem że ty nie jesteś Chaotizz. Po drugie nie będę tu dyskutował bo nie za bardzo wiem jak i jakom ardumentem się podeprzeć. A poza tym to ja konto mam od czerwca, kilka postów napisałem, ale zaczęły się wakacje, dziewczyna i na forum mi się pisać nie chciało. Teraz jakoś z powrotem zaóważyłem gram.pl gdy już tyle luzu nie mam. Proszę nie odpisuj mi, nie ma sensu tego ciągnąć w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wybaczcie że przeszkadzam w konwersacji, ale coś mi się wydaje że pan T.Boczek to jakiś marny troll. To tylko moje spostrzeżenie, ale polecam prześledzić jego historię. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować