Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie


Dziwne, że żaden mod jeszcze nie zareagował, ale sądząc po długości wątków SinClersa, to albo upiecze się wszystkim, albo jak mody sypną z rękawa to nikt ze starym statusem nie zostanie... moja rada- jedyna oczywista, olać trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:39, ArekForn napisał:

No raczej masz rację. Wyrażam skruchę i obiecuję że dalej nie będę tego robić :)


No wiesz nie chodziło mi konkretnie o Ciebie, nie wiem, czy dopisywałeś się do tych jego idiotycznych tematów, ale do ogółu podsycającego wybryki tego gościa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:41, Budo napisał:

moja rada- jedyna oczywista, olać trolla.

Przepraszam za słownictwo, ale ZGŁUPIAŁEŚ?! Trzeba pomagać modom pokazują swoją wyższość intelektual;ną nad prowokatorem. Pokazać ze zna sie stwierdzenia moderatorskie, ze jest się super kandydatem na to stanowisko. Olać to za proste, trzeba napisać, jest bliżej do awansu (do degrada też, ale to inna sprawa:P), do tego wymarzonego +1, a to jest coś. Awans = wyższa ranga niż jakiś głupiutki prowokartor, wyśmiejemy obywatela, muahahha.

Sorki, musiałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie to się tu w ogóle ostatnio robi... Już nawet w kometarzach / postach w prowokacyjnych tematach facet napisał post o treści "ja pier...le" bez cenzury oczywiście. Onet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:45, ArekForn napisał:

No to była pomyłka :)
Ale to była taka deklaracja na przyszłość :D


Jak już koleś robi prowokacje, to mógłby się bardziej postarać, a nie robić spam, za co wszystkim może się oberwać, w tym mnie, bo niestety wdałem się w początkowe dyskusje :( ... ale czego więcej spodziewać się po dzieciaku który dorwał się do kompa. Jedyna co możemy zrobić to powiedzieć mu "Do widzenia" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:41, Budo napisał:

moja rada- jedyna oczywista, olać trolla.

Najlepsze jest to, że każdy o tym pisze (ja też wielokrotnie radziłam, by tego typu sytuacje olać) a ludzie i tak się dopisują a później biadolą, że "ja go tylko ostrzegałem". Ja jak widzę temat typu: "jakiego koloru masz majtki" (był taki? :P) to nawet nie wchodzę. Wielu też nie zdaje sobie sprawy z tego, że sami prowokują trolla do brojenia na forum. Bo cóż jest dla takiego ważniejsze niż reakcja zwykłych userów? Nic. Niby każdemu trolle przeszkadzają a wielu je "karmi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie onet, tylko mody nie widziały- jak Cię kole w oczy to wyślij formularz.

btw ale bym pocisnął z degradami, gdybym jeszcze był modem, łomatko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:51, Budo napisał:

btw ale bym pocisnął z degradami, gdybym jeszcze był modem, łomatko ;]

Pewnie teraz połowa tych co odpisywała w tamtych tematach dziękuje Bogu za to, że juz nie jesteś modkiem a druga połowa modli się, żeby Wojman tam nie wszedł, bo obecnie chyba to właśnie on daje najsurowsze kary xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się zdaje że niektórzy w tych jego pseudo-tematach chcą zarobić +1 do statusu.
Popieram także Blademasterza z tymi prowokacjami, jakoś się nie stara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:51, Budo napisał:

/.../

Nie onet, tylko mody nie widziały- jak Cię kole w oczy to wyślij formularz.

btw ale bym pocisnął z degradami, gdybym jeszcze był modem, łomatko ;]

Dziwię się że żaden modek nie reaguje, bo trolle szaleją, ludzie wysyłają formularze (ja też, a jak :P ) a dalej nie widać interwencji... Szkoda że nie jesteś modkiem już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:57, Bartkula napisał:

Dziwię się że żaden modek nie reaguje, bo trolle szaleją, ludzie wysyłają formularze
(ja też, a jak :P ) a dalej nie widać interwencji... Szkoda że nie jesteś modkiem już
:P

No wiesz... moderatorzy też podobno (świadków nie ma) mają życie prywatne, nie muszą siedzieć cały czas na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 21:00, Problematik napisał:

No wiesz... moderatorzy też podobno (świadków nie ma) mają życie prywatne, nie muszą
siedzieć cały czas na forum.

Życie prywatne? A co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 21:01, Bartkula napisał:

Życie prywatne? A co to?

Nie wiem, ale babcia mi opowiadała, że kiedyś ludzie mieli coś takiego, jak jeszcze nie było internetu ;)

A co do tematu to sam przeprowadziłem prowokację na jednym forum (mouhhg nie był zadowolony) i nie wiem co te trolle w tym widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:59, PolishWerewolf napisał:

Wy się radujcie, że ja lub Mistic nie mamy czerwonego napisu ;]


Oj, działoby się, ale ja stałbym z boku i śmiałbym się z tych wszystkich, co ulegli prowokatorom. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:59, PolishWerewolf napisał:

Wy się radujcie, że ja lub Mistic nie mamy czerwonego napisu ;]


Eee tam, ciekawiej by było, forum byłoby mniejsze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować