Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2009 o 21:01, AvP2 napisał:

Już się chyba zaczęło to "nagradzanie". Narazie .sig wziął się do roboty... :P

No wreszcie się zlitował ;) Ale trochę ma do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ups, a ja się dopisałem. Pierwszy raz dopiero widziałem posty tego gościa. Nie wiedziałem, że zajmuje się tym "zawodowo". Sorry i zapawniam, że więcej nie będę! Mod, nie bij proszę! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście Sig się wziął do roboty, nieszczęście jest takie, że coraz to więcej takich ograniczonych intelektualnie ludzi odwiedza nasze ukochane forum ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2009 o 20:49, mała16 napisał:

jak widzę temat typu: "jakiego koloru masz majtki" (był taki? :P) to nawet nie wchodzę.
Wielu też nie zdaje sobie sprawy z tego, że sami prowokują trolla do brojenia na forum.
Bo cóż jest dla takiego ważniejsze niż reakcja zwykłych userów? Nic. Niby każdemu trolle
przeszkadzają a wielu je "karmi".

Żałuj nie wiesz co tracisz ;) ja uwielbiam takie tematy o ile pojawiają się raz na jakiś czas i po jakimś czasie są zamykane, są one wyśmienitą rozrywką - niskich lotów, ale są ;). Na deser można jeszcze otworzyć sobie "kącik zdegradowanych" i odświeżyć go po kilkunastu min. od wysypu "fajnych"tematów. Mniam, właśnie czekam na deserek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 21:12, heaton 1992 bdg napisał:

Na szczęście Sig się wziął do roboty,


No wziął. I to ostro. Normalna "zemsta moderatora". Albo "krwawa sobota" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakryczny ten wieczór, współczuje moderatorom, którzy zamiast relaksować się w spokojny weekendowy wieczór musieli użerać się z rozwydrzonymi dzieciakami. A tym bardziej dziwie się osobą, które dopisują się do tak chorych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:53, Problematik napisał:

> btw ale bym pocisnął z degradami, gdybym jeszcze był modem, łomatko ;]
Pewnie teraz połowa tych co odpisywała w tamtych tematach dziękuje Bogu za to, że juz
nie jesteś modkiem a druga połowa modli się, żeby Wojman tam nie wszedł, bo obecnie chyba
to właśnie on daje najsurowsze kary xD

a tam Budo wcale taki surowy nie był, już chyba RobeN był surowszy, ale fakt faktem to wojman ma teraz pałeczkę pierwszeństwa w surowości kar, ale cóż on jest przynajmniej restrykcyjny i czasem nie zauważa okoliczności łagodzących ale lepiej mieć takiego "wroga" bo to swój niż obcego :), a kiedyś jak był kNot to co było lepiej, on to dopiero dawał kary,

ok wracając do tematu, czy mi się zdaje, czy naprawdę to forum przeżywa atak powracających trolli, rozumiem, wiele osób nie może się powstrzymać do pisania w takich tematach i pomaganiu trollom, ale dziwi mnie jednak, skąd się biorą takie dzieci Neo, naprawdę, to już jest szczyt bo oni czasami zakładają po kilka kont i to tylko po to by denerwować innych, a niektórzy to nawet czekają do zostania przodownikiem / brygadzistą i wtedy zaczynają działać, ach dobrze że na tym forum są miejsca, gdzie nawet przypięty post - ostrzeżenie wojmana został wycofany, tak jest temat w którym moderatorzy zbytniej władzy nie mają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do trolli to jest jedna rzecz, ktora my - Moderatorzy powtarzamy bardzo czesto:

Nie karmic ich.

Naprawde posty w stylu "zaraz przyjdzie Moderator to wtedy zobaczysz" nie maja sensu, zamiast pomoc po prostu rozjuszaja takiego trolla i zaczyna byc bardziej hmm... "aktywny". Warto sie w przypadku ataku trolla poswiecic i wyslac do nas maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oo.....Wojman, przyklej tego posta. Ja właśnie się dziś złapałem na takiego, powiedziałem żeby nie odpisywali takiemu i poprosiłem o zamknięcie posta. No i dostałem ostrzeżeni za takie coś od sig.-a
A właściwie to co oznacza takie ostrzeżenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 01:01, Xlol1 napisał:

A właściwie to co oznacza takie ostrzeżenie?


że jak dostaniesz drugie, to najprawdopodobniej będzie to już degrad.
poza tym, musisz zapamiętać, że nie jest Twoją rolą upominanie userów, żeby tu czy tam pisali. to też często wkurza tych, którym wytykasz błąd wypowiadania się w takim wątku i zaczyna się faaaaajna burza :P dobrze chciałeś, ale widzisz co Ci to dało. na przyszłość lepiej przyglądać się i uśmiechać z politowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal mi takich ludzi jak SinClersBack
Muszą mieć naprawde smutne i nudne życie:/
Część z nich pewnie korzysta z kafejki za pieniązde pozabierane z wózków pod supermarketami
Nie warto z nimi sie wdawać w dyskusje bo wtedy widzą że są zauważani przez ludzi i to ich nakręca. Takie leczenie kompleksów za pomocą sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sposób, jak się na to patrzy to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Temat skąd wyjeżdża czołg, ktoś by dał krótką odpowiedź i po sprawie, admin zamknął by temat. A tak to banda niewyżytych dzieciaków pisze "Co za debil" "Co za spamer" "Pewnie jego starzy znaleźli go w spamie". Jenyś to jest naprawdę denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 02:46, Xlol1 napisał:

Dajcie sposób, jak się na to patrzy to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Temat skąd
wyjeżdża czołg, ktoś by dał krótką odpowiedź i po sprawie, admin zamknął by temat. A
tak to banda niewyżytych dzieciaków pisze "Co za debil" "Co za spamer" "Pewnie jego
starzy znaleźli go w spamie". Jenyś to jest naprawdę denerwujące.


przywykniesz... raz, że nie ma po co z takimi wchodzić w polemikę, dwa, że można oberwać po uszach. trzy, że z czasem sporo śmiechu z tego jest.
z innej strony, może nauczy ich to czegoś, że net netem, ale tu też jak na człowieka przystało należy się zachowywać. a jak i w ''realu'' są głąbami [nie mam na myśli nikogo konkretnie, nie że z wyzwiskami personalnymi sobie lecę, mówię o stereotypowym zachowaniu tylko], to nikt na to nie poradzi przez forum. życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 02:46, Xlol1 napisał:

Dajcie sposób, jak się na to patrzy to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Temat skąd
wyjeżdża czołg, ktoś by dał krótką odpowiedź i po sprawie, admin zamknął by temat.

Dokładnie. Choć ludzie są ciekawscy, wejdą. Zobaczą głupi post i zaraz muszą wrzucić swoje trzy grosze. Ja w ogóle zaufania nie mam do nowych tematów (choć jest ich mniej niż na początku forum, to oczywiste :)). Zwykle jak widzę, że temat jest dublem, albo np. ktoś założył temat o Liverpoolu a o piłce temat mamy jeden to wejdę, wrzucę linka i napiszę co i jak. Niektórzy nowi niezbyt się orientują. Jak mam wejść tylko po to, zeby napisać "ale z Ciebie idiota, idź pospam na o...." to odpuszczam. Co by to dało? Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dokładnie :) Tylko najlepsze jest to że ja taki nowy na forum nie jestem, na gram mam już naliczone 680 dni ;] Eh, dałem się sprowokować i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 18:32, I_dont_know napisał:

Ha jaka żenada :P
Sam jesteś zakompleksiony ;p.
Ja znam swoją wartość jestem tak samo dobry jak wszyscy inni ludzie. Nie czuję się gorszy
:P

Żeby opracować te 3 linijki tekstu potrzebowales 5 miechów? Brawo, to o 2 miesiące lepiej niż rok temu. Widać że się uczysz
Zakompleksiony nie jestem a zenadą sa twoje posty.
Chyba wlaśnie pobiłem twój rekord, mi na wieksza ilosc textu wystarczyła minuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować