Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2009 o 19:00, Ciej napisał:

> Tak czy siak to forum i tak niewielu trolli odwiedza zauważyłem.
> Jak na tak spore forume, to nawet nie jest tak źle.

oczywiście że spadło takie tematy nie mają życia dłuższego niż jakieś 5-10 min więc trole
zaczynają się stąd wynosić a i my sami szykanujemy takie coś więc jeśli ktoś takie coś
założy nie będzie miał normalnego życia na forum

Miło by bylo. Ale ten temat ciagnie juz z godzine, jak i trzy inne dziela tego osobnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 19:00, Ciej napisał:

oczywiście że spadło takie tematy nie mają życia dłuższego niż jakieś 5-10 min więc trole
zaczynają się stąd wynosić a i my sami szykanujemy takie coś więc jeśli ktoś takie coś
założy nie będzie miał normalnego życia na forum


Trolle na pewno się stąd nie wynoszą, bo zjawisko to jest przypisane do konkretnego portalu/miejsca w sieci.

Oczywiście, że trafia się całkiem spora liczba idiotów, wylewających swe głupoty na wielu portalach internetowych na raz.
Jednakże w przypadku tak specyficznych miejsc, jak gram.pl, funkcjonujące tu trolle, to zazwyczaj stali użytkownicy społeczności, częstokroć nawet z wieloletnim stażem, jako normalny użytkownik.

To do czego odnosił się mój poprzedni post, to właśnie to, że takich trolli jest tutaj dosyć mało i takie prowokacje, jak ta dzisiejsza są dosyć rzadkie tutaj.

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest tylko zachowanie reszty forumowiczów (choć ciekawe ilu z nich, to kolejne konta prowokatora), którzy sami wpadają w pułapkę zastawiona przez trolla, a później mają pretensje, gdy zostaną ukarani wraz z samym prowokatorem, tak jak to pisał Kakarotto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W prowokacjach najgłupsi są nie sami prowokatorzy, ale użytkownicy, którzy dopisują się do zbędnego tematu. Później jak dostaną degrada tłumaczą się:
"Ale ja tylko prosiłem, żeby się nie dopisywali" - tyle, że pominął fakt, że sam dopisał się do tematu

"Ja tylko chciałem uspokoić innych, którzy karmili trolla" - od uspokajania są moderatorzy, a dopisując się do tematu, zgadnij, sam karmisz trolla!

Widzisz głupi temat? Nie dopisuj się do niego! Kto nie potrafi myśleć, to już jego sprawa, a ty martw się o siebie.

EDIT: Noz kurde. Jak pisałem tego posta, nie było jeszcze powyższych. Zepsuliście mi filozoficzne wejście. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>---CIACH---

to wyjątek, może cała obsługa poszła na kawę albo jakaś impreza jest :P w każdym bądź razie to już powinno być usunięte

Po za tym takie wtrącanie się (karmienie trola) utrzymuje temat na górze forum i mod może go łatwiej znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 19:35, Rick napisał:

/.../


no dokładnie. Nie dawno pojawił się taki dopisek:

I pewnie wszyscy ostrzeżenia dostaną - po co się w ogóle tu odzywacie, widać ze to ehhmmm "prowokacja".
EDIT:Pewnie sam dostane ostrzeżenie... :>

nie wiem czy się śmiać czy płakać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo xD_ominik znów prowokuje użytkowników swoimi zdjęciami!

Ja na szczęście znalazłem najelpszy sposób na takich (i nie tylko) buraków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 19:37, Ciej napisał:

Po za tym takie wtrącanie się (karmienie trola) utrzymuje temat na górze forum i mod
może go łatwiej znaleźć :)


Bzdura. Od znajdowywania "kfjatkuf" są linki podrzucane w formularzach do mordków.

Zaś takie tematy właśnie miast podbijać, przez co rażą userów na szczycie forum, powinno się zostawiać smutnie samotnymi, aby spadły szybko z pierwszych stron i pogrążyły się w szlamie forumowych odpadów.

P.S. A tak in generali: czekam niecierpliwie aż w końcu jakiś mod się pojawi, bo nie mogę się doczekać odpowiedzi na ich zbywające twierdzenia, jak to jest z tą wystarczającą ilością moderatorów tutaj na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 19:45, MaccCry napisał:

Oo xD_ominik znów prowokuje użytkowników swoimi zdjęciami!

Nie przesadzaj, gdybym chciał was prowokować to dałbym zdjęcie gdzie jestem martwy na różowym krzyżu. Zdjęć nie dało się normalniejszych zrobić. A jak za te zdjęcia dostanę degrada to będzie mega przesada. Zresztą ja na forum jestem normalny, na gs''ie już powiedzmy jestem sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 19:50, xD_ominik napisał:

Nie przesadzaj, gdybym chciał was prowokować to dałbym zdjęcie gdzie jestem martwy na
różowym krzyżu.

Ciężko byłoby zrobić sobie zdjęcie będąc martwym, ale... co ja tam wiem.

Dnia 24.08.2009 o 19:50, xD_ominik napisał:

Zresztą ja na forum jestem normalny, na gs''ie
już powiedzmy jestem sobą.

Normalność, jak widać, jest baaardzo względnym pojęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:34, Daviochlebak napisał:

Heh, te tematy trolla metallicia mają już ponad dwie i pół godziny i dalej nic. Modki
chyba naprawdę mają jakąś bibę :P


Modki? Chyba modek Wojman. A sam sobie nie poradzi z tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:34, Daviochlebak napisał:

Heh, te tematy trolla metallicia mają już ponad dwie i pół godziny i dalej nic. Modki
chyba naprawdę mają jakąś bibę :P

A jak przyjdą na forum na kacu to dopiero będzie rzeż.Już 23 osoby zamieściły swoje posty w temacie tego trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:34, Daviochlebak napisał:

Heh, te tematy trolla metallicia mają już ponad dwie i pół godziny i dalej nic. Modki
chyba naprawdę mają jakąś bibę :P


Modkowie tzn Wojman. Każdy musi czasem odejść od kompa. Gdyby było modków więcej niż 1, to może ten temat zostałby zamknięty, a tak musimy czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 19:50, xD_ominik napisał:

> Oo xD_ominik znów prowokuje użytkowników swoimi zdjęciami!
Nie przesadzaj, gdybym chciał was prowokować to dałbym zdjęcie gdzie jestem martwy na
różowym krzyżu. Zdjęć nie dało się normalniejszych zrobić. A jak za te zdjęcia
dostanę degrada to będzie mega przesada. Zresztą ja na forum jestem normalny, na gs''ie
już powiedzmy jestem sobą.

może tak prowokujesz ze względu na to że jesteś "inny"? ;], czego się spodziewasz jak ludzie nie są przyzwyczajeni do takich zachować tym bardziej tu na forum, tu w Polsce. Nie powinieneś się dziwić że ludzie tak reagują, ale z całą pewnością masz prawo do wyrażania swoich "żądań".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:38, SongoX napisał:

Modki? Chyba modek Wojman. A sam sobie nie poradzi z tym forum.

Hmm... W sumie to nawet nie zauważyłem, że jest sam. A po ostatniej akcji w temacie z ogłoszeniami było widać, że coś jest nie tak i bany z degradami dostawali nawet ci, którzy nic nie zrobili. A dlaczego nie ma więcej modków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Już 23 osoby zamieściły swoje posty

Dnia 24.08.2009 o 20:41, prf napisał:

w temacie tego trolla.


23 osoby które zamieściły post w tym temacie to TROLE ( nie wszyscy, ale dominująca większość) , po co się bawić się w " mesjasza " forum ? Od tego są /a raczej powinni być moderatorzy/r ?

A potem będą wielkie żale , że moderator dał mi warna/ degregata, za spam i wielka krucjata przeciw jedynemu który coś działa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie wiem jakim cudem on jest moim

Dnia 24.08.2009 o 18:09, crash807 napisał:

znajomym o_O...

Pewnie dlatego że, wysłał ci zaproszenie [ tak jak i mnie swoją drogą ] a ty je bezmyślnie przyjąłeś.
>no ale dzięki swojej inteligencji jego gramsajt jest w pierwszej 50

Dnia 24.08.2009 o 18:09, crash807 napisał:

najczęściej odwiedzanych...

Maybe ... so what?

Dexter_McAaron => nowych modków nie będzie bo Wojman i tak wyrabia 300 % normy i w ogóle jest super hiper gicior i problemu nie ma!!!1111one

Capisci? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować