Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Apeluję do wszystkich abyście się nie dopisywali do tematów jakie dzisiaj powstawały przez Metalicę. Nie dopisuję się tam bo to zbędne. A zwykle jakieś 10 czy 20 postów się uzbiera i to też zbędnych w których piszecie swoje rady których i tak nie posłucha. Poza tym kiedyś dostałem ostrzeżenia za dopisanie się do wątku który nadaje się do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 21:52, rob006 napisał:

Prowokacje tworzone są dla reakcji, mówiąc o prowokacjach robicie dokładnie to czego
chce troll - reagujecie. Takich typów trzeba ignorować, dyskutując na jego temat tylko
go nakręcacie. Już pomijam fakt że większość dyskusji w tym wątku to tak naprawdę biadolenie
w kółko o tym samym, aby tylko pokazać jakim to się jest wzorowym frumowiczem - zerowa
wartość merytoryczna...

Zareagowałeś, a ja byłem trollem, hahaha <szyderczy_śmiech>
A teraz tak serio - nadal wierzycie w takie brednie, że ignorowanie trolla pomaga w 100%? To tak jak z małym, krzyczącym dzieckiem - wszyscy myślą, że jak się na nie nie zwraca uwagi, to ono się zamknie. To najczęściej nie przynosi żadnego rezultatu, a Ciebie już głowa boli. A troll będzie jeszcze bardziej trollował, żeby zwrócić Twoją uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 21:56, xD_ominik napisał:

ciach


wow, co ty nie "powiesz", dzięki za ostrzeżenie :-) Na ciebie xD_ominix to zawsze można liczyć :]... :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 22:00, ibisz napisał:

A teraz tak serio - nadal wierzycie w takie brednie, że ignorowanie trolla pomaga w 100%?

Nie w stu procentach, ale na pewno skutek jest lepszy niż robienie afer. Bo jeśli coś nie przynosi efektu, to po co to robić?

Dnia 24.08.2009 o 22:00, ibisz napisał:

To tak jak z małym, krzyczącym dzieckiem - wszyscy myślą, że jak się na nie nie zwraca
uwagi, to ono się zamknie. To najczęściej nie przynosi żadnego rezultatu,

Przynosi - sprawdzone empirycznie na 2-4-latku ;]

PS: Słuchajcie Dominika, on prawdę wam powie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 22:05, rob006 napisał:

Nie w stu procentach, ale na pewno skutek jest lepszy niż robienie afer. Bo jeśli coś
nie przynosi efektu, to po co to robić?

Dlatego liczy się szybka reakcja ;P Trolle to też ludzie (o zgrozo!) i też czytają takie wątki jak ten. Oni doskonale wiedzą, że my ich ignorujemy, ale myślimy inaczej :P

Dnia 24.08.2009 o 22:05, rob006 napisał:

Przynosi - sprawdzone empirycznie na 2-4-latku ;]

Za grzeczne dzieci :P Ja to sprawdzałem na kuzynach w wieku 3-6, jakiś rok temu. W żadnym przypadku nie zakończyło się to powodzeniem :P

Dnia 24.08.2009 o 22:05, rob006 napisał:

PS: Słuchajcie Dominika, on prawdę wam powie ;D

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 22:14, ibisz napisał:

Za grzeczne dzieci :P

W żadnym wypadku :P

Dnia 24.08.2009 o 22:14, ibisz napisał:

Ja to sprawdzałem na kuzynach w wieku 3-6, jakiś rok temu. W żadnym
przypadku nie zakończyło się to powodzeniem :P

Za słabo się starałeś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zaraz przyjdzie Olo i powie, że nie mogą, bo przecież on nic nie robi ><
nie wiem jak Wam, ale to już mi odbiera przyjemność korzystania z serwisu, a na to jest paragraf- zapraszam do formularzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 16:03, Outlander-pro napisał:

Boże kochany, chyba się porzygam - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5997&pid=101
Niech go modkowie w końcu zbanują aaargh.

Kurde, to jest chore, jak to nie jest prowokacja, albo próba "uprzykrzenia" życia innym to ja jestem królową angielską. Przecież równie dobrze można by wrzucić obdartego ze skóry kota - odruch wymiotny i tu i tu, a to drugie przynajmniej mniej obrzydliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O prosze jest kwestia, w ktorej mamy takie samo zdanie. Uzytkownik dostal ode mnie teraz degrada. Jeszcze jeden glupi wyskok w jego wykonaniu i sie z nim pozegnamy. Zdjecia co najmniej obrzydliwe, dlatego je usunalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 16:15, Tyler_D napisał:

Za głupotę w czystej postaci nie banują. :-P


Problem w tym, że to już nie głupota, tylko coraz cięższy kaliber prowokacji. Taki sam przykład przerabialiśmy w postaci Widka, który w końcu poleciał, jak już naprawdę bulwersował sporą część forum.

Wojman---> dzięki, mam nadzieję, że już moderatorzy nie mają wątpliwości, że Dominik jest prowokatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dobrze że tego nie widziałem... myślałem, że on po prostu albo robi sobie jaja robi albo po prostu jest inny i go odtracacie, ale... jak mozna zamiescic na forum kolekcje paznokci!? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 21:20, rob006 napisał:

A to wy nie jesteście spokrewnieni?

Nie. ;P

@Cirno
Boję się wejść, spróbuję.

EDIT: 0.0 co to jest to w tle planu tygodnia?!
EDIT2: jak się dodawało sajty do znajomych? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 21:25, Cirno napisał:

Radzę wejść na GSa dominika, i zobaczyć jego ramkę z planem tygodnia, jest co najmniej
ciekawa.


To może w końcu modzi zlitują się nad nim i go w końcu zbanują. Chyba że uznają że to wcale nie zasługuje na bana i będą patyczkować się z nim dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Wojman dotrzyma słowa, ,,O prosze jest kwestia, w ktorej mamy takie samo zdanie. Uzytkownik dostal ode mnie teraz degrada. Jeszcze jeden glupi wyskok w jego wykonaniu i sie z nim pozegnamy. Zdjecia co najmniej obrzydliwe, dlatego je usunalem.", i jeśli tamte zdjęcia dla niego były obrzydliwe, to możemy mu już machać na do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować