Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2009 o 21:36, Cirno napisał:

Jeśli Wojman dotrzyma słowa, ,,O prosze jest kwestia, w ktorej mamy takie samo zdanie.
Uzytkownik dostal ode mnie teraz degrada. Jeszcze jeden glupi wyskok w jego wykonaniu
i sie z nim pozegnamy. Zdjecia co najmniej obrzydliwe, dlatego je usunalem.", i jeśli
tamte zdjęcia dla niego były obrzydliwe, to możemy mu już machać na do widzenia.


Naprawdę, ciesz się, że tego nie widziałeś. Dzięki Wojman za reakcję. A znając dominika, to niedługo znowu z czymś wyskoczy i może wszystko się skończy, heh.
:F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 21:36, Cirno napisał:

Jeśli Wojman dotrzyma słowa, ,,O prosze jest kwestia, w ktorej mamy takie samo zdanie.
Uzytkownik dostal ode mnie teraz degrada. Jeszcze jeden glupi wyskok w jego wykonaniu
i sie z nim pozegnamy. Zdjecia co najmniej obrzydliwe, dlatego je usunalem.", i jeśli
tamte zdjęcia dla niego były obrzydliwe, to możemy mu już machać na do widzenia.


Nie mów hop, raz że po Wojmanie można się wszystkiego spodziewać, :P a dwa że głupota ma tu taryfę ulgową, więc może się skończyć na oscie albo kolejnym degradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 21:40, Cirno napisał:

Czego nie widziałem?
Paznokcie niestety, było mi dane zobaczyć...


Aha, można był wywnioskować, że nie widziałeś, mówiąc o Wojmanie ... nvm.
W każdym razie czegoś tak głupiego/obrzydliwego dawno nie widziałem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman, a ramka na gramsajcie dominika (Z małej, przyczyny wiadome), nie jest czasem obrzydliwa i wstrętna ? I nie zasługuję na bana, najlepiej dożywotniego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 21:55, Baluk25 napisał:

Wojman, a ramka na gramsajcie dominika (Z małej, przyczyny wiadome), nie jest czasem
obrzydliwa i wstrętna ? I nie zasługuję na bana, najlepiej dożywotniego? :)

Ale co jest właśnie na niej? bo ja tam widze cos obrzydliwego, ale nie umiem okreslic co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 22:03, Tyler_D napisał:

Ręka rozcinana nożem ...

po co pytałem... widziałem, że to coś rękopodobnego, ale... dlaczego on ma takie coś na sajcie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 22:12, Merovingian napisał:

> dlaczego on ma takie coś na sajcie? :/

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5997&pid=106.
No cóż. Ważne, że się tego nie wstydzi, nie wypiera, a pewno i dumny jest.

Przeczytałem ten post i... nie no, nie wiem co powiedzieć. :D
btw. powtarzam pytanie: jak się dodawało sajty do kumpli? dodam sobie jego, a co tam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, macie coś wspólnego :). W prawym górnym rogu masz opcje ,,Dodaj do znajomych"...

Co do samego Dominika...Zablokujcie mu chociaż możliwość pisania w temacie ,,Mam talent", bo to będzie rzeź. Błagam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 09:28, xD_ominik napisał:

Czy wy też uważacie że to nie wymaga interwencjii?


Tak, ja też uważam, że to nie wymaga interwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 09:28, xD_ominik napisał:

Czy wy też uważacie że to nie wymaga interwencjii? http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=51168&pid=151
Dla mnie to czysta prowokacja.Spytałem się tylko na czym polega przenoszenie serwerów.
Nie znam się na tym a zaciekawiło mnie to.


Przecież właśnie tak się przenosi serwery. Same się nie przeniosą, teleportować się ich nie da, no więc ktoś musi zakasać rękawy i je przenieść, tak jak każdą inną rzecz. Widzisz coś w tym dziwnego?

@Wojman
Jak rozumiem pocięta ręka w logo gramsajta nie wydaje ci się ani trochę nieodpowiednia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2009 o 10:35, rob006 napisał:

Jak rozumiem pocięta ręka w logo gramsajta nie wydaje ci się ani trochę nieodpowiednia?

Przecież dałem uprzedzenie że mój gramsajt zawiera treści nieodpowiednie dla młodszych osób. Więc o co jeszcze chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować