Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2009 o 13:00, xD_ominik napisał:

No i co z tego że nie jest normalne? W regulaminie nie ma nic napisane że ludzie typu
ja lub Luntek nie mogą przebywać na forum. Chcę być niepowtarzalny i mi się to udało.

Proszę nie odpisuj mi.

Mimo ze nie bylo to skierowane do mnie to sie zgadzam z toba. Niepowtarzalny chcesz byc a to nie jest zabronione, sprawdz jaki jestes na forum slawny, a twoj gramsajt przeszedl do historii. ;)
Nie przejmuj sie chlopie, relax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2009 o 21:46, Kalejdoskop86 napisał:

Nie przesadzaj, lol, sekratarz sie znalazl, a w temacie o OoBE zachowales sie przed moim
banem jak jakis kretyn, bez obrazy ziom.


No tak, każdy kto nie podzielał fascynacji poruszania firankami był kretynem :/ Kurde, ale z nas banda lamerów na tym forum, że nie doceniamy tych psiballi :F Kurde, nie jesteśmy twoimi ziomami przez to. Czemu mnie to nie martwi?

Dnia 09.09.2009 o 21:46, Kalejdoskop86 napisał:

Poza tym ja nic zlego nie robie, nie chce podpasc, zachowuje sie jak normalny user.

Sure, sure. Normalność jest względna, hyhy.
Ciekawe kiedy ludzie znowu zaczną rzucać demotami z Dragon Balla z psiballami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 21:53, Outlander-pro napisał:

No tak, każdy kto nie podzielał fascynacji poruszania firankami był kretynem :/ Kurde,
ale z nas banda lamerów na tym forum, że nie doceniamy tych psiballi :F Kurde, nie jesteśmy
twoimi ziomami przez to. Czemu mnie to nie martwi?

;<
nie mozna zwyzywac kogos za to, ze ma inne poglady, to dziecinne

Dnia 09.09.2009 o 21:53, Outlander-pro napisał:

Sure, sure. Normalność jest względna, hyhy.
Ciekawe kiedy ludzie znowu zaczną rzucać demotami z Dragon Balla z psiballami ;]

wzglednosc... wszystko jest wzgledne w psionice

btw. demoty? whazza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 21:48, Kalejdoskop86 napisał:

sprawdz jaki jestes na forum slawny, a twoj gramsajt przeszedl
do historii. ;)


Sława to pojęcie w tej sytuacji nie na miejscu. Taka sławą może się też "pochwalić" na przykład Jola Rutowicz czy jej chłopak. Nie ma się więc czym chełpić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 21:57, ZO_S_O napisał:

Sława to pojęcie w tej sytuacji nie na miejscu. Taka sławą może się też "pochwalić" na
przykład Jola Rutowicz czy jej chłopak. Nie ma się więc czym chełpić...

Prawda, względne pojęcie również. ;)

@offtop
Jola Rutowicz miała dwóch sławnych chlopaków, J. Jakimowicza i takiego boksera, Najman chyba mu było ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 22:02, Kalejdoskop86 napisał:

@offtop
Jola Rutowicz miała dwóch sławnych chlopaków, J. Jakimowicza i takiego boksera, Najman
chyba mu było ;]


A to już nie moja sprawa, ale każdy wie o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak. Robię to co lubię i każdy degrad za prowokację co dostałem nie spodziewałem się kompletnie tego że dostanę degrada, za co jestem bardzo zdenerwowany! Poza tym porównajmy więzienie do degrada a forum do życia. Gdyby było w życiu tak ja na forum to Luntek musiałby siedzieć z kratkami. Szymon Majewski też bo się przebiera za Jacyfufa w swoim programie (tego projektanta i do tego mów i"ogej" zamiast "okej") Moderatorów poznałem i wiem że taki s1g dałby mu degrada za prowokację. Przecież ja i Szymon Majewski robimy różne rzeczy dla zabawy a nie dla prowokacji a wy mnie za to tu każecie. I nie od chodzę że jest tu Baluk (tak przy okazji http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3100&pid=17995), odchodzę bo tu nie mogę być sobą, a na siłę udawać nudziarza mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>............


Chwała ci za to. Mam nadzieję, że juz nikt nie wrzuci tu równie obrzydliwego zdjęcia jak to twoje z kolekcją pazurów. Akurat jadlem wtedy i mało co nie zwymiotowałem przez twoje durne poczucie ,,humoru".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 14:40, Citkowsky napisał:

>>............


Chwała ci za to. Mam nadzieję, że juz nikt nie wrzuci tu równie obrzydliwego zdjęcia
jak to twoje z kolekcją pazurów. Akurat jadlem wtedy i mało co nie zwymiotowałem przez
twoje durne poczucie ,,humoru".

Wiesz nigdy nie chcę być śmieszny. Nigdy nie robię czegoś na siłę więc nigdy nie wysilam się aby być śmiesznym. Wstawiłem to po to bo po prostu trafił się odpowiedni temat. Poza tym taka z tego prowokacja że nikt mi nic obraźliwego nie odpisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 14:47, xD_ominik napisał:

> >>............



Odpisal, odpisal tylko w innym wątku.
Jaki był cel dodania tego twojego zdjęcia kolekcji oblesnych paznokci? Czy ty masz równo pod sufitem czy na siłę szukasz taniej sensacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@xD_ominik
OMG to porównanie było nietrafione i na miejscu Majewskiego baaardzo bym się obraził.... On jest przynajmniej zabawny :P
I jak to jest - inni mogą być sobą i nie dostają degradów... Dziwne nie? :P
Poza tym trzeba umieć rozróżnić program w tv, który z założenia ma budzić kontrowersje i obśmiewać to i owo, od forum, które ma takie a nie inne reguły i nie jest miejscem na prowokacje, czy dziwactwa - skoro tego nie umisz - twój ból.
bb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2009 o 15:02, orzel286 napisał:

I jak to jest - inni mogą być sobą i nie dostają degradów... Dziwne nie? :P

Nie, wcale nie jest dziwne. Tylko wy jesteście nudziarzami i macie mało urozmaicone życie i wyobraźnię i dlatego nie dostajecie degradów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 15:24, xD_ominik napisał:

Nie, wcale nie jest dziwne. Tylko wy jesteście nudziarzami i macie mało urozmaicone życie
i wyobraźnię i dlatego nie dostajecie degradów.


:D

A nie pomyślałeś, że jesteśmy właśnie na tyle ciekawymi personami o rozbudowanej wyobraźni, że nie musimy robić z siebie idiotów by ktokolwiek nas zauważył w danej społeczności internetowej?

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Niepowtarzalny chcesz byc

Dnia 09.09.2009 o 21:48, Kalejdoskop86 napisał:

a to nie jest zabronione,

Zobacz co on zrobił na gramie parę razy i dopiero się wypowiadaj okey? Bo jak sądzę nie znasz tematu lub znasz bardzo pobieżnie ... Dominik to troll i prowokator, po co go tu trzymać?
.sprawdz jaki jestes na forum slawny, a twoj gramsajt przeszedl

Dnia 09.09.2009 o 21:48, Kalejdoskop86 napisał:

do historii. ;)

Yeah right, ma się czym chwalić, nie ma co.
>nie mozna zwyzywac kogos za to, ze ma inne poglady, to dziecinne
To nie są poglądy, to są jakieś chore wizje - to nie Matrix ani gra komputerowa tylko życie ...
>btw. demoty? whazza?
Google ci pomoże ... o ile nie ma tam promieniowania. ;d

PS ... jassssne ... Dominik odejdzie tak samo jak Prince Janek ... i wróci i wróci i wróci ... i tak w koło Macieju, nadal się łudzicie? ;-D

"One zawsze wracają." :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2009 o 15:29, meryphillia napisał:

A nie pomyślałeś, że jesteśmy właśnie na tyle ciekawymi personami o rozbudowanej wyobraźni,
że nie musimy robić z siebie idiotów by ktokolwiek nas zauważył w danej społeczności
internetowej?


Nie, nie myślałem tak bo tak na pewno nie jest. Poznałem was i mogę wywnioskować jak zachowujecie sie w realu. Jeśtecie tak mało wszechstronni że uważacie mnie za idiotę co jest kompletnym błędem. I tylko dlatego że lubię róż!

I po drugie nie nazywaj mnie idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Stary, skoro jesteśmy nudziarzami, a to forum jest nudne, to idź stąd! Nikt Cię tu nie trzyma. Zapewne dla takiego fajnego chłopaka (transseksualisty, transwestyty, czy dziewczyny- po ostatnim zamieszaniu z płcią nie wiem kim tam jesteś) jak Ty lepszym miejscem będzie np. Sweetbrokacik.pl- tam też lubią różowy, piosenka o biedronce zrobi furorę, a na Twoje smakowite paznokietki też się amatorzy znajdą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/..../

Ja siebie za nudnego nie uważam;) a akcje typu zdjęcie własnych paznokci, rozcinana ręka na gs-ie i wiele innych są beznadziejne :P Nie możesz również wywnioskować jak zachowuję się w realu, po prostu mnie nie znasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 16:21, Budo napisał:

/.../

Stary, skoro jesteśmy nudziarzami, a to forum jest nudne, to idź stąd! Nikt Cię tu nie
trzyma. Zapewne dla takiego fajnego chłopaka (transseksualisty, transwestyty, czy dziewczyny-
po ostatnim zamieszaniu z płcią nie wiem kim tam jesteś) jak Ty lepszym miejscem będzie
np. Sweetbrokacik.pl- tam też lubią różowy, piosenka o biedronce zrobi furorę, a na Twoje
smakowite paznokietki też się amatorzy znajdą!

No to właśnie piszę że odchodzę stąd, a za bycie sobą dostaję degrady. Może wrócę za kilka lat sprawdzić co się zmieniło. Jednak w konkursach będę brał udził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 16:35, xD_ominik napisał:

> /.../
>
> Stary, skoro jesteśmy nudziarzami, a to forum jest nudne, to idź stąd! Nikt Cię
tu nie
> trzyma. Zapewne dla takiego fajnego chłopaka (transseksualisty, transwestyty, czy
dziewczyny-
> po ostatnim zamieszaniu z płcią nie wiem kim tam jesteś) jak Ty lepszym miejscem
będzie
> np. Sweetbrokacik.pl- tam też lubią różowy, piosenka o biedronce zrobi furorę, a
na Twoje
> smakowite paznokietki też się amatorzy znajdą!
No to właśnie piszę że odchodzę stąd, a za bycie sobą dostaję degrady. Może wrócę za
kilka lat sprawdzić co się zmieniło. Jednak w konkursach będę brał udził.

A ja radziłbym ci uspokoić się i nie pisać tego co myślisz. A najlepiej nic nie pisz obraźliwego.:P Chyba, że chcesz się jeszcze bardziej pogrążyć i upokorzyć. Byłeś przewodniczącym, a teraz jesteś robotnikiem.
Nie pisze się "udził" tylko "udział". Zjadłeś literę "a".
Pozdrawiam narzeczoną.:D

Spoiler

Taki mały i nieśmieszny żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować