Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2009 o 16:18, xD_ominik napisał:

Nie, nie myślałem tak bo tak na pewno nie jest. Poznałem was i mogę wywnioskować jak
zachowujecie sie w realu. Jeśtecie tak mało wszechstronni że uważacie mnie za idiotę
co jest kompletnym błędem. I tylko dlatego że lubię róż!


Nie pajacuj, przynajmniej wobec mnie...

Pewnie że nie myślałeś, bo w przypadku trollowania tutaj, myślenie jest ostatnią rzeczą o którą ktokolwiek by Ciebie tutaj podejrzewał...
Nikogo tutaj nie "poznałeś", bo nie sposób poznać drugą osobę poprzez internet o ile nie jest się dobrym psychologiem i nie ma zbyt wielu elementów do interpretacji zachowania danego osobnika, ale to też nie zapewnia stuprocentowej pewności przy ocenie.

Śmiało to można na przykład pokusić się o scharakteryzowanie Twojej osoby, bo pomimo ewidentnej prowokacji swoim zachowaniem, dajesz dość jasny sygnał, że w rzeczywistości jesteś mocno zakompleksionym człowiekiem i tylko w internecie jesteś w stanie budować jakikolwiek obraz "wyjątkowości" swojej osoby.
Nie wiem jaka jest tego przyczyna i zresztą średnio mnie to interesuje, ale nie będę przecież silił się na zbędne uprzejmości i nie nazywał Ciebie tak, jak zrobiłbym to gdybyś tak samo małpował przede mną na ulicy i dlatego jesteś dla mnie zwyczajnym debilem na chama usiłującym zwrócić na siebie uwagę.

Sam wybrałeś sobie taką rolę i nie miej o to pretensji do nikogo, ani moderatorów, ani użytkowników.
Małpując dalej, pogłębiasz tylko wobec wszystkich swój obraz zwykłej internetowej "attention whore" (jeszcze jakbyś wyglądał jak boxxy, to może i byłoby to fajne :D) i eskalujesz tylko niechęć do swojej osoby.
Skoro tak bardzo Cie to boli, wystarczy wpisać inny adres w przeglądarkę i nie zaglądać tutaj, co jak słusznie pewnie sądzę, bardziej tutejszych użytkowników zadowoli, niż widok Twojej ksywki każdego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 16:35, xD_ominik napisał:

No to właśnie piszę że odchodzę stąd, a za bycie sobą dostaję degrady. Może wrócę za
kilka lat sprawdzić co się zmieniło. Jednak w konkursach będę brał udził.

Pa- pa! Nie martw się. Będzie olbrzymia impra z okazji twojego odejścia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 21:46, Kalejdoskop86 napisał:

> Eh i do xD_ominika dołączył Kalejdoskop.
> A już myślałem, że go nie ujrzymy, damn!
> Szykuje się stos combo prowokacji w ich wykonaniu zapewne ;]
Nie przesadzaj, lol, sekratarz sie znalazl, a w temacie o OoBE zachowales sie przed moim
banem jak jakis kretyn, bez obrazy ziom.

Poza tym ja nic zlego nie robie, nie chce podpasc, zachowuje sie jak normalny user.

Normalny user biorąc z zaczerpniętych statystyk w mojej pojemnej głowie pisze 2 razy mniej od ciebie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 16:43, meryphillia napisał:

Nie pajacuj, przynajmniej wobec mnie...

Pewnie że nie myślałeś, bo w przypadku trollowania tutaj, myślenie jest ostatnią rzeczą
o którą ktokolwiek by Ciebie tutaj podejrzewał...

Nie rozumiem. Skoro jest trollem to po co mu odpisujesz?
Najsmieszniejsze jest to, ze wiekoszosc ludzi ktorzy smieja sie z xDcostam za to, ze jest trollem i lubi rozowy jest albo glupia albo po prostu nabija sobie posty odpisujac mu. (co jest w sumie tak samo inteligentne jak trollowanie xDcostam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 17:52, miszcz929 napisał:

Nie rozumiem. Skoro jest trollem to po co mu odpisujesz?
Najsmieszniejsze jest to, ze wiekoszosc ludzi ktorzy smieja sie z xDcostam za to, ze
jest trollem i lubi rozowy jest albo glupia albo po prostu nabija sobie posty odpisujac
mu. (co jest w sumie tak samo inteligentne jak trollowanie xDcostam)


Zdajesz sobie sprawę co to jest za miejsce?
Internetowe forum dyskusyjne...

Może sprawdź w słowniku co też oznacza ten zaznaczony wyraz, a zrozumiesz dlaczego się wypowiadam w tym temacie i bynajmniej nie "trolluję" czy "nabijam sobie posty"...

Nabijać sobie posty i troluje (nawet nie inteligentnie, a zwyczajnie prostacko), to czyni to osoba będąca tematem tej dyskusji, zamieszczając prowokacyjne posty czy nie wnoszące nic inteligentnego do życia tejże społeczności.
Problem tej osoby dodatkowo polega na tym, że usilnie próbuje na siebie zwrócić uwagę, co w sposób w jaki to robi, automatycznie czyni ją celem ataków innych użytkowników.
Zamiast w końcu ostatecznie, albo odejść albo zmienić swoje zachowanie na mniej prowokacyjne, dalej trolluje podburzając ku sobie ludzi w cholera wie jakim celu...

My wcale nie jesteśmy "śmiesznymi" tylko próbujemy uzmysłowić opisywanemu osobnikowi, że wcale nie jest "oryginalnym" czy bardziej obdarzonym wyobraźnią od nas, jak sam to próbuje wmówić, a że jest żałosnym człowieczkiem, który najlepiej zrobiłby gdyby tutaj go nie było, albo zmienił swoje zachowanie na mniej żałosne, jak już tak usilnie chce tutaj zostać...
No, a to jest przecież podstawą całego sensu funkcjonowania tego miejsca, czyli dyskutowaniu użytkowników i wyrażania swojego poglądu na dana sytuację w społeczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 21:47, meryphillia napisał:

Zdajesz sobie sprawę co to jest za miejsce?
Internetowe forum dyskusyjne...

zdajesz sobie sprawe, ze "dyskutujesz" z forumowym trollem?

Dnia 10.09.2009 o 21:47, meryphillia napisał:

My wcale nie jesteśmy "śmiesznymi" tylko próbujemy uzmysłowić opisywanemu osobnikowi,
że wcale nie jest "oryginalnym" czy bardziej obdarzonym wyobraźnią od nas, jak sam to
próbuje wmówić, a że jest żałosnym człowieczkiem, który najlepiej zrobiłby gdyby tutaj
go nie było, albo zmienił swoje zachowanie na mniej żałosne, jak już tak usilnie chce
tutaj zostać...

nie, wcale nie jestescie smieszni, gdy probujecie uswiadomic kolesiowi ktory trolluje z premedytacja, ze jest trollem i to co robi jest be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 21:47, meryphillia napisał:

Nabijać sobie posty i troluje (nawet nie inteligentnie, a zwyczajnie prostacko), to czyni to
osoba będąca tematem tej dyskusji, zamieszczając prowokacyjne posty czy nie wnoszące nic
inteligentnego do życia tejże społeczności.


A rozmowa na temat tej osoby wnosi coś do życia społeczności? Bo jeśli tak, to rozmowa o g*wnie też może coś wnieść - samo g*wno jest be, ale rozmowa o nim jest jak najbardziej OK. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 22:38, miszcz929 napisał:

zdajesz sobie sprawe, ze "dyskutujesz" z forumowym trollem?


A zdajesz sobie sprawę, że "nabiłeś sobie teraz posta"? ;)

Dnia 10.09.2009 o 22:38, miszcz929 napisał:

nie, wcale nie jestescie smieszni, gdy probujecie uswiadomic kolesiowi ktory trolluje
z premedytacja, ze jest trollem i to co robi jest be.


Dzięki temu może w końcu coś do niego dotrze, ewentualnie dotrze do administracji społeczności, że osobnik ten jest zbędny w tutejszej społeczności i miast degrada przy kolejnej prowokacji, zostanie zbanowany ostatecznie.
A brak dyskusji w tym temacie jest przecież niejako sygnałem, że jest wszystko w porządku najwidoczniej...

rob006 >>> Czytaj powyższe...

A skoro jednak nie wnosi, to równie dobrze można zamknąć i zlikwidować całe forum, bo w końcu w każdym temacie jakie tu znajdziemy już wiele lat wcześniej napisano "wszystko" w innych źródłach i tutaj tylko powtarzamy schemat i nic nie wnosimy "nowego". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 22:58, meryphillia napisał:

A brak dyskusji w tym temacie jest przecież niejako sygnałem, że jest wszystko w porządku
najwidoczniej...

Genialne, teraz dopisuj się do wszystkich tematów takich trolli i informuj że temat jest prowokacją i że ludzie nie powinni się do niego dopisywać. Dokładnie ta sama logika i dokładnie ten sam skutek - przeciwny do zamierzonego, czyli nakręcanie trolla ;]

Dnia 10.09.2009 o 22:58, meryphillia napisał:

A skoro jednak nie wnosi, to równie dobrze można zamknąć i zlikwidować całe forum,

Ale skoro jednak wnosi, te czemu by nie rozmawiać o g*wnie? :D Nie popadajmy w skrajności, faktem jest że troll bez publiki jest niczym, a walcząc z nim tworzy się tą publikę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 23:07, rob006 napisał:

Genialne, teraz dopisuj się do wszystkich tematów takich trolli i informuj że temat jest
prowokacją i że ludzie nie powinni się do niego dopisywać. Dokładnie ta sama logika i
dokładnie ten sam skutek - przeciwny do zamierzonego, czyli nakręcanie trolla ;]


A widziałeś mnie dopisującego się w chociaż jednym takim temacie?
A teraz zobacz dokładnie jaki tytuł ma ten temat i może zrozumiesz dlaczego się w nim wypowiedziałem w odpowiedzi na posty trolla...

Dnia 10.09.2009 o 23:07, rob006 napisał:

Ale skoro jednak wnosi, te czemu by nie rozmawiać o g*wnie? :D Nie popadajmy w skrajności,
faktem jest że troll bez publiki jest niczym, a walcząc z nim tworzy się tą publikę ;]


No dokładnie... Nie popadajmy w skrajności.
I dlatego między innymi nie wypowiadam się w wszystkich tematach w których mógłbym się wypowiedzieć, ale nie robię tego, bo moje komentarze i tak nie dodadzą czegoś nowego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 23:17, meryphillia napisał:

A widziałeś mnie dopisującego się w chociaż jednym takim temacie?

Rzadko do takich zaglądam więc mogłem nie zauważyć. Ale jeśli się nie dopisujesz, to czemu tego nie robisz? W końcu milczenie to sygnał,że takie tematy są OK. :D

Dnia 10.09.2009 o 23:17, meryphillia napisał:

A teraz zobacz dokładnie jaki tytuł ma ten temat i może zrozumiesz dlaczego się w nim
wypowiedziałem w odpowiedzi na posty trolla...

Nie widzę żadnej różnicy pomiędzy odpowiedzią w tym temacie, a w prowokacji.

Dnia 10.09.2009 o 23:17, meryphillia napisał:

I dlatego między innymi nie wypowiadam się w wszystkich tematach w których mógłbym się
wypowiedzieć, ale nie robię tego, bo moje komentarze i tak nie dodadzą czegoś nowego.

Mówisz tak, jakby w tym wypadku coś dodały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę nikt nie może zbanować Kalejdoskopa? Teraz jest jeszcze gorzej niż kiedyś, spamowanie w prawie każdym możliwym wątku, pisanie pierdołów, powtarzające się i nudne już pytania, zachowanie nieadekwatne do wieku i jeszcze wciskanie kitu że karkaszo czy jak mu tam to nie on, że o "zmianie" płci nie wspomnę to nadal za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 22:39, Tyler_D napisał:

Czy naprawdę nikt nie może zbanować Kalejdoskopa? Teraz jest jeszcze gorzej niż kiedyś,
spamowanie w prawie każdym możliwym wątku, pisanie pierdołów, powtarzające się i nudne
już pytania, zachowanie nieadekwatne do wieku i jeszcze wciskanie kitu że karkaszo czy
jak mu tam to nie on, że o "zmianie" płci nie wspomnę to nadal za mało?

Co ty gejem jesteś, że się do mnie tak przyczepiłeś i do tej zmiany płci? Ja gdyby nie kolega (Karkaszo właśnie) zapomniałbym, że jakiś KŁEJK w ogóle istniał......
i nie robię nic złego, złe było samo zainteresowanie psioniką według was, teraz mam to gdzieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 22:42, Kalejdoskop86 napisał:

Co ty gejem jesteś, że się do mnie tak przyczepiłeś i do tej zmiany płci?

Przykro mi, wolę kobiety. A ta twoja "zmiana płci" to tylko jeden z niewielu idiotyzmów za jakie już powinieneś się pożegnać z tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A ta twoja "zmiana płci" to tylko jeden z niewielu idiotyzmów

Dnia 19.09.2009 o 22:51, Tyler_D napisał:

za jakie już powinieneś się pożegnać z tym forum.

tak samo koledzy Mistic i Zauri i chyba jeszcze niejaki junior17, idąc twoim tokiem rozumowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 22:51, Tyler_D napisał:

> Co ty gejem jesteś, że się do mnie tak przyczepiłeś i do tej zmiany płci?
Przykro mi, wolę kobiety. A ta twoja "zmiana płci" to tylko jeden z niewielu idiotyzmów
za jakie już powinieneś się pożegnać z tym forum.

Moja wina? Urodziłem się obojnakiem i co mam zrobić? Muszę się na coś zdecydować... ;( a ty się jeszcze śmiejesz

@Wintesun
Ten junior, ten mONdrala? hehehe
zapomniałeś o xD_ominiku i o gothicsheep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 22:52, Wintesun napisał:

tak samo koledzy Mistic i Zauri i chyba jeszcze niejaki junior17,
idąc twoim tokiem rozumowania .

Sorry Winetou ale czym innym jest sobie zmienić znaczek przy nicku dla jaj / w ramach protestu etc etc a czym innym ogłaszać swoje niezdecydowanie płciowe na forum i gsie, pisząc posty raz jako facet a raz jako dziewczyna. On robi z siebie pośmiewisko w przeciwieństwie do dajmy na to Mistica ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 22:57, Tyler_D napisał:

Sorry Winetou ale czym innym jest sobie zmienić znaczek przy nicku dla jaj / w ramach
protestu etc etc a czym innym ogłaszać swoje niezdecydowanie płciowe na forum i gsie,
pisząc posty raz jako facet a raz jako dziewczyna. On robi z siebie pośmiewisko w przeciwieństwie
do dajmy na to Mistica ...

Czemu nie powiesz mi tego prosto w oczy? A może ty tylko umiesz dyskryminować ludzi? Transseksualizm to temat tabu, a wszyscy trans to już do sterylizacji itp. ? Żal mi takich ludzi... takich jak ty, bo ja w moim trans gronie super się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosto w oczy - niby jak?

Co innego zmiana płci bo się czuje człowiek zamkniięty w cudzym ciele (czy inne taskie głupoty) a co innego odstawianie cyrków na forum publicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 22:59, Kalejdoskop86 napisał:

Żal mi takich
ludzi... takich jak ty, bo ja w moim trans gronie super się czuje.


Wiesz co? Starczy juz tego dobrego. Przymykalem oko na twoje wyglupy, na spam i nic nie wnoszace do dyskusji posty. Mialem nadzieje, ze poprzedni BAN cie czegos nauczy i nie bedziesz juz wiecej trollowac. Mylilem sie. Praktycznie w kazdym swoim poscie starasz sie udowodnic, ze nie zaslugujesz na druga szanse. I wiesz co? Udalo ci sie. BAN na czas nieokreslony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować