Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2007 o 22:06, Cesarro napisał:

/ciach/


Moim zdaniem trafny przykład :P.Chciał się pokazać zakładając (moim zdaniem strasznie głupi...i jak to rozumieć najpotężniejszy??) temat :P.Dodając do tego ,że jego wypowiedzi były ...jakby nie na temat . (?)

...i jest ten nasz rzekomy prowokator ...mogę ci odrazu powiedzieć jasiu ciast,że się pisze wszystko w jednym poście ,a nie dwa naraz :P.Jakoś od niedawna jest przycisk edytuj aktywny przez 5 minut :P.

Dodam ,że to już drugi taki prowokator jakiego dzisiaj spotkałem (oczywiście rangi obywatela :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:13, reykan napisał:

Właśnie przyszedł do nas żywy przykład prowokacji:)

oj daj spokoj:) smiech na sali:D tylko dodatkowo (a to juz nie jest smieszne) kolega o pieknym i tajemniczym nicku jasiu ciast jest rasista... a to juz nie wypada. nawet jesli nie lubi sie stosowac do netykiety... kolega po co prowokujesz... chcesz sie wypowiedziec to sie wypowiedz....
ja rozumiem ze w realu wystepuje to zjawisko ( i to dosc mocno) ale po co na forum... dobrze Reykan iz zadales to pytanie... bo ja np nie wiem co jest celem tych prowokacji. moze zwykle celowe sianie zametu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:27, Samildanach napisał:

i tajemniczym nicku jasiu ciast jest rasista... a to juz nie wypada. nawet jesli nie lubi sie

Nie jestem rasistą w końcu przeprosiłem za niemiły post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:27, Samildanach napisał:

stosowac do netykiety... kolega po co prowokujesz... chcesz sie wypowiedziec to sie wypowiedz..

chce i właśnie to robie/wypowiadam sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Prowokatorze ty nasz kochany. Jeślibyś zauważył to napisałem to specjalnie. I prosiłbym ja ciebie, nie pouczaj mnie bo nie jestem taki tępy ;]. No to pożegnaj się z nami łaskawie - bowiem dostanie bana za takie rasistowskie zagrywki. No i za niestosowanie się do netykiety też. Nie rozumiem ja ciebie, dlaczego próbujesz nas prowokować...no i miło nam, że zaglądnąłeś do tego tematu ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:31, jasiu ciast napisał:

> i tajemniczym nicku jasiu ciast jest rasista... a to juz nie wypada. nawet jesli nie lubi
sie
Nie jestem rasistą w końcu przeprosiłem za niemiły post

A ja ciekaw jestem Twojego zdania i opinii na temat prowokacji na forach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:31, jasiu ciast napisał:

> i tajemniczym nicku jasiu ciast jest rasista... a to juz nie wypada. nawet jesli nie lubi
sie
Nie jestem rasistą w końcu przeprosiłem za niemiły post


To już nie prowokuj :P...to nikt cię już tak nie nazwie :P.

>nie lubicie mnie bo jestem nowy/ i jeszcze raz mówie/NIE JESTEM RASISTą!!

Normalnie mi się przypomina przykład Kocyka Elmo (Czemu mnie wszyscy nie lubią?? - takie pytania też zadawał :P).

Dnia 02.11.2007 o 22:31, jasiu ciast napisał:

chce i właśnie to robie/wypowiadam sie:D


Dobra...bez komentarza...

@Samildanach

Dnia 02.11.2007 o 22:31, jasiu ciast napisał:

dobrze Reykan iz zadales to pytanie... bo ja np nie wiem co jest celem tych prowokacji. moze zwykle celowe
sianie zametu?


Ja też się ciesze ,że Reykan zadał te pytanie.Co do celu prowokacji możemy się zapytać samego jasiu ciast :P...i chyba chciałeś powiedzieć zamętu ,a nie "zametu" tak?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:35, axe1971 napisał:

> > i tajemniczym nicku jasiu ciast jest rasista... a to juz nie wypada. nawet jesli
nie lubi
> sie
> Nie jestem rasistą w końcu przeprosiłem za niemiły post
A ja ciekaw jestem Twojego zdania i opinii na temat prowokacji na forach :)

chciałbym podziękowac za to że ktoś spytał sie mnie o zdanie
uważam że wy zgorzkniali forumowicze czasami mylicie prowokacjie z ekscentrycznym stylem pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Cię bo prowokujesz. A to, że jesteś nowy to nic nie znaczy, po prostu przeczytaj regulamin i wszystko będziesz wiedział. No i jak Nertis powiedział wyżej...nie prowokuj ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:37, jasiu ciast napisał:

/ciach/


Aha...tym swoim elastycznym stylem pisania prowokujesz innych :P...wychodzi na to samo :P.

Dnia 02.11.2007 o 22:37, jasiu ciast napisał:

ale ja to akurat prowokator jestem


Dobra...to już mnie naprawdę dobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:33, Cesarro napisał:

Więc tak. Prowokatorze ty nasz kochany. Jeślibyś zauważył to napisałem to specjalnie. I prosiłbym
ja ciebie, nie pouczaj mnie bo nie jestem taki tępy ;]. No to pożegnaj się z nami łaskawie
- bowiem dostanie bana za takie rasistowskie zagrywki. No i za niestosowanie się do netykiety
też. Nie rozumiem ja ciebie, dlaczego próbujesz nas prowokować...no i miło nam, że zaglądnąłeś
do tego tematu ;D.

ladnie powiedziane:)
@axe1971 witam ponownie w kolejnym temacie juz sie spotykamy:)
@Nertis nie wiem czy zauwazyles ale nie przepadam za polskimi znakami:) hehe jakos nie przyzwyczajony jestem do nich jesli chodzi o pisanie na klawiaturze:)
@Jasiu Ciast przylaczam sie do prosby kolegi i prosze o konkretna wypowiedz na temat:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:37, jasiu ciast napisał:

> > > i tajemniczym nicku jasiu ciast jest rasista... a to juz nie wypada. nawet jesli

> nie lubi
> > sie
> > Nie jestem rasistą w końcu przeprosiłem za niemiły post
> A ja ciekaw jestem Twojego zdania i opinii na temat prowokacji na forach :)
chciałbym podziękowac za to że ktoś spytał sie mnie o zdanie
uważam że wy zgorzkniali forumowicze czasami mylicie prowokacjie z ekscentrycznym stylem pisania

Mam nadzieję, że jam nie zgorzkniały ;)? Tutaj masz rację. Czasem tez mam takie wrazenie, że niektórym troszke brakuje dystansu :)
Choć faktycznie zdarzają sie sytuacje (mnie również ;p), że cięzko trzymac nerwy na wodzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:40, Cesarro napisał:

Nie lubię Cię bo prowokujesz. A to, że jesteś nowy to nic nie znaczy, po prostu przeczytaj
regulamin i wszystko będziesz wiedział. No i jak Nertis powiedział wyżej...nie prowokuj ;).

co rozumiesz przez prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować