Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Tam też można to zrobić...niestety.


axe1971

We współczesnej szarej rzeczywistości o takie rycerza coraz trudniej. Gdy zaś się znajdzie, inni okazują Ci szacunek, choćby nigdy nie widzieli porządnego człowieka...i tu rodzi się problem. Przecież tacy ludzie powinni być na ulicy spotykani co chwilę. Ewidentnie to wina towarzystwa, z jakim spotyka się "człowiek"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:02, jasiu ciast napisał:

miałem na myśli by w moim topicu zebrać sie do wspólnej dyskusji i ustalić jaki film(tylko
jeden) jest najprzepotężnieszy

Pomijając okreslenie filmu ;p (lubie awangardę językową) - jest to zadanie wykonalne tak jak- nie przymierzając - udowodnienie, że Ziemia jest w kształcie rurki z kremem :) - dlatego nie dziw sie, że ogromna większość uzna taki temat za bezsensowny (nie mówiąc już o tym, że faktycznie mógłbyś przedstawić swoje argumenty i propozycje w juz istniejącym topicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:02, jasiu ciast napisał:

> Hmmm...nie chodzi o nazwę. Chodzi o treść tematu ! A ty ją po prostu zdublowałeś, ale
w skróconej
> wersji. Teraz już wiesz co to dubel ?
miałem na myśli by w moim topicu zebrać sie do wspólnej dyskusji i ustalić jaki film(tylko
jeden) jest najprzepotężnieszy

ok rozumiem twoj tok rozumowania jednak powiedz mi co to znaczy iz film jest "najprzepotezniejszy"? wg mnie ten epitet do filmu nie pasuje. nawiasem mowiac to nie jest rowniez hiperbola kolega... wiemy juz o co ci chodzilo z tym tematem wiec spokojnie nikt nie bedzie cie z tego powodu nazywal prowokatorem bo nie miales zlego na mysli.
@Rusell prosze prosze piekna postawa:) ale pamietam swojego pierwszego ( i mam nadzieje ostatniego) degrada... dostalem go tak samo. dalem sie wciagnac w bezsensowna dyskusje o Avril Lavigne. skrytykowalem z byt mocno ta piosenkarke, kilku osobom to sie nie spodobalo i glupio zrobilem ze tego nie zignorowalem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:06, Cesarro napisał:

Tam też można to zrobić...niestety.

w sumie to masz troche racji, ale co ci przeszkadza jeden temat więcej, o grach to jest many temetów a o filmach to już tylko jeden może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz do wszystkich "chowających szacunek i honor do kieszeni" ;p:
Przejrzyjcie, proszę temat od momentu pojawienia się jasia ciast w wątku i zobaczcie co się zmieniło w wypowiedziach nas wszystkich i jasia :)
Prawda, że mozna? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:08, jasiu ciast napisał:

w sumie to masz troche racji, ale co ci przeszkadza jeden temat więcej, o grach to jest many
temetów a o filmach to już tylko jeden może być??


W ten sposób zapychamy nie potrzebnie serwer gram.pl :P. Po co tworzyć tematy nowe gdy są już takie??Jeszcze mogę dodać ,że w regulaminie jest napisane ,że nie tworzymy tematów które już są :P...zapoznałeś się z regulaminem??

@axe1971

Jak tak by się przyjrzeć tej sprawie...to nasza dyskusja się zmieniła w spokojną rozmowę ;)...co otwarcie wszystkich dyskutujących może uczynić :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:08, jasiu ciast napisał:

> Tam też można to zrobić...niestety.
w sumie to masz troche racji, ale co ci przeszkadza jeden temat więcej, o grach to jest many
temetów a o filmach to już tylko jeden może być??

no niestety powstal ogolny temat o filmach i trzeba sie tego trzymac. rozumiem o co ci chodzi i ja rowniez jestem za kilkoma zmianami... sa tematy wyrozniane i inne spychane na margines... np jestem wielce niezadowolony z powodu przypiecie trzech wiedzminskich tematow;/ osobiscie mi to wielce przeszkadza bo z nich nie korzystam tak jak rzesza innych userow... ale coz kiedy wladza zazyczy sobie to co ja moge zrobic. wiedzmin jest the best i tyle. i krotka pilka...;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:12, axe1971 napisał:

A teraz do wszystkich "chowających szacunek i honor do kieszeni" ;p:
Przejrzyjcie, proszę temat od momentu pojawienia się jasia ciast w wątku i zobaczcie
co się zmieniło w wypowiedziach nas wszystkich i jasia :)
Prawda, że mozna? ;D

rowniez zauwazylem to zjawisko;p wszyscy raptownie zaczeli sie uspokajac hehe:) no coz Jasiu troche wyluzowal i reszta tak samo i mozemy spokojnie na poziomie pogadac:)
P.S. nie mowie ze w czasie mojego pobytu na forum na poczatku sam kilka razy nie sprowokowalem... nie jestem swietoszkiem. ale wazne ze pozniej troche inaczej zaczalem do tegom podchodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:12, Nertis napisał:

> w sumie to masz troche racji, ale co ci przeszkadza jeden temat więcej, o grach to jest
many
> temetów a o filmach to już tylko jeden może być??

W ten sposób zapychamy nie potrzebnie serwer gram.pl :P. Po co tworzyć tematy nowe gdy są już
takie??Jeszcze mogę dodać ,że w regulaminie jest napisane ,że nie tworzymy tematów które już
są :P...zapoznałeś się z regulaminem??

to proponuje wszystkie tematy o grach na przykład zepchnąć do jednego, ciekawe jakby sie poczuli fani przygodówek razem z tibijczykami(którzy prócz tibi nie znają innych gier)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:15, Samildanach napisał:

rowniez zauwazylem to zjawisko;p wszyscy raptownie zaczeli sie uspokajac hehe:) no coz Jasiu
troche wyluzowal i reszta tak samo i mozemy spokojnie na poziomie pogadac:)


Nom możemy wszyscy normalnie i spokojnie pogadać ;).Tak jak wcześniej mówiłem...otwarta dyskusja wszystko rozwiązuje ;).

Dnia 02.11.2007 o 23:15, Samildanach napisał:

P.S. nie mowie ze w czasie mojego pobytu na forum na poczatku sam kilka razy nie sprowokowalem...
nie jestem swietoszkiem. ale wazne ze pozniej troche inaczej zaczalem do tegom podchodzic:)


Każdy ma coś na sumieniu ;)...ja kiedyś prowokowałem w temacie tibii...ale jakoś się opamiętałem i wróciłem na dobre tory ...:D

PS.Teraz ja się do ciebie troszkę przyczepie ;)...przycisku edytuj nie ma??Mogłeś przecież to napisać w jednym poście xD...a tak się przyczepialiśmy do jasia ciast xD...

@jasiu ciast

Dnia 02.11.2007 o 23:15, Samildanach napisał:

to proponuje wszystkie tematy o grach na przykład zepchnąć do jednego, ciekawe jakby sie poczuli fani
przygodówek razem z tibijczykami(którzy prócz tibi nie znają innych gier)


W sumie masz rację...ale troszkę bez sensu jest tworzyć do wszystkich filmów temat nie??Z grami to masz rację ,ale na inne tematy można się wypowiedzieć w jednym utworzonym temacie ;).

@axe1971

Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:16, jasiu ciast napisał:

> >

brawo! jestem za:):):) choc narobiloby t balaganu to przynajmniej bylaby rownosc:) jednak jestem w stanie zrozumiec czemu tak jest:) nie rozumiem za to jak mozna tak niesprawiedliwie dla innych wyrozniac wiedzmina by od razu podpinac dla wszystkich az trzy malo wazne tematy dotyczace tej gry! to forum nie sklada sie z samych fanow tej gry;/ i to mnie najbardzej drazni;/ ktos postanowil sobie podpiac i tyle z gadania;/
P.S. wlasnie dalem sie sprowokowac hehe ale musialem to wyrzucic-od razu mi ulzylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:19, Nertis napisał:

> > PS.Teraz ja się do ciebie troszkę przyczepie ;)...przycisku edytuj nie ma??Mogłeś przecież
to napisać w jednym poście xD...a tak się przyczepialiśmy do jasia ciast xD...

jestem przyzwyczajony do tego iz odpowiadam kazdemu w oddzielnych postach zazwyczaj... tak wyglada czytelniej i nie ma balaganu podczas szukania czy ktos cos napisal czy nie do mnie... stad tak robie. jednak chyba nie uwazasz ze to spam? pisze konkretnie na temat i nie sa to wypowiedz kilku wyrazowe majace na celu nabijanie licznika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:21, Samildanach napisał:

/ciach/


Ehh...następny cierpiący z powodu przypiętych tematów "Wiedźmina"...mówię następny ,bo ja jestem jednym z nich :P.Chciałbym mieć tą grę...owszem...ale nie mam sensu dyskutować mi z fanami tej gry jak ja sam jej nie posiadam.To powinno zależeć od samego gramowi cza ,czy chce mieć te tematy przypięte czy nie... :P.

@Samildanach


Nie uważam to za spam ;)...ale moim zdaniem lepiej jest wypowiadać się w jednym poście zamiast tworzyć 3 pod rząd ;)...każdy ma własne zadania i racje...twoje racje są też trafne ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:24, Nertis napisał:

> /ciach/

Ehh...następny cierpiący z powodu przypiętych tematów "Wiedźmina"...mówię następny ,bo ja jestem
jednym z nich :P.Chciałbym mieć tą grę...owszem...ale nie mam sensu dyskutować mi z fanami
tej gry jak ja sam jej nie posiadam.To powinno zależeć od samego gramowi cza ,czy chce mieć
te tematy przypięte czy nie... :P.

brawo! dokladnie to samo mialem na mysli... podpiete tematy to powinny byc te naprawde wazne dla WSZYSTKICH albo ja podpinam sam dla siebie. a to dzialanie podpinajacych 3 rozne wiedzminskie tematy jest strasznie denerwujace;/ i prowokujace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:29, jasiu ciast napisał:

kolejny z kompleksem "wiedźmina" ja też mam bo nie dość że nie mam tej gry to jeszcze se musze
bebechy wymienić bo mi ledwo co gw nightfall chodzi

no to jest juz nas trzech:0 hehe
ale proponuje skonczyc wlasnie rozpoczynajacy sie offtop bo moga posypac sie ostrzezenia a nawet degrady...
ciesze sie ze napietaatmosfera w tym temacie zanikla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tak patrzę, że fajnie byłoby dowiedzieć się od źródła coś o prowokatorach i ich motywach działania. Jasiu ciast może i takim jest (sam się za niego podaje), ale jakoś nie wyjaśnij nam tego kompletnie. Kto wie, może jakiś inny zaszczyci ten temat? Oczywiście nie chodzi mi o takiego, co zacznie tu bluzgać, ale takiego normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tam pasuje wząść udział od czasu do czasu w kłótni na forum/rozładowuje se gniew po ciężkim dniu
to może wam posłużyć za m,otyw działania przeciętnego prowokatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:29, jasiu ciast napisał:

kolejny z kompleksem "wiedźmina" ja też mam bo nie dość że nie mam tej gry to jeszcze se musze
bebechy wymienić bo mi ledwo co gw nightfall chodzi


Ooo...i znalazła się trzecia osoba z "kompleksem" "Wiedźmina" xD...to ty nie masz jeszcze tak źle z twoim sprzętem :P...u mnie GW chyba by nie poszedł :P...robi się mały offtopik...powinniśmy dyskutować tu dalej o prowokacji ,a zbaczamy z tematu ;)...proponuje teraz porozmawiać o userze o nicku Nah...jego wypowiedzi są naprawdę prowokujące ...przykład?? http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1410&tpage=28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować