Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2007 o 10:22, Bratek196 napisał:

Ja przez prowokacje dostałem degrada, więc jeśli widzę jakiś dziwny temat lepiej nie wchodzę.

Ja wchodzę, śmieje się i wychodzę, czasem daje link na irca :-) I wszystkim wam to polecam.Nie pisz postów w głupim temacie, a nic Ci sie nie stanie.Inna sprawa że czasem ciężko się powstrzymać, ale im dłużej człek jest na forum tym więcej bzdur widzi i niewiele jest go w stanie zaskoczyć ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 10:22, Bratek196 napisał:

Ja przez prowokacje dostałem degrada, więc jeśli widzę jakiś dziwny temat lepiej nie wchodzę.


Znam ten ból ;)...ale degrad to nic :P.Można go przeżyć ;).Niektórzy dostają przez te głupie tematy ban''a i nie ma się zmiłuj...choć to jest też spowodowane głupotą userów karmiących trolle :P.Ale w końcu człowiek uczy się na błędach ;)...drugi raz nie popełni tego samego błedu i nie dostanie już za do degrada (chyba ,że to jest jakiś idiota :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 12:03, Tomek1120 napisał:

Niejaki przemas15 ciągle odświeża stare tematy z października i pisze w nich pierdoły

...i dlatego że odswieza stare tematy, jest wg. Ciebie prowokatorem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 12:03, Tomek1120 napisał:

Niejaki przemas15 ciągle odświeża stare tematy z października i pisze w nich pierdoły

Jakby jeszcze pisał na temat to ok, odświeżanie starych tematów jest rzecz jasna dozwolone (np. jak chcesz pogadać o starszej sytuacji a nie możesz założyć nowego wątku bo to dubel) ale jak pisze w nich bzdury to sam wiesz jaka jest jedyna droga kontaktu z władzami :D

Tak w ogóle to na takich userów i na takie posty nie powinno się zwracać uwagi. przemas15 mnie już osobiście podpadł, bo jego posty nic a nic nie wnoszą do dyskusji i zazwyczaj są objętości... pół linijki XD

Ogólnie co do trolli forumowych: ja na nich uwagi nie zwracam a jak jest jakiś głupi temat to nie wchodzę do niego tylko po to, by dopisać, że temat jest głupi i należy go zamknąć. Wole nie ryzykować. Co najwyżej wchodzę poczytać jakie głupoty ludzie są w stanie wymyśleć. Najlepsza metoda na trolla to na niego nie reagować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 12:14, Rusell napisał:

> Niejaki przemas15 ciągle odświeża stare tematy z października i pisze w nich pierdoły

...i dlatego że odswieza stare tematy, jest wg. Ciebie prowokatorem? :P

jak odświeża temat o WiC sprzed 2 miesięcy i mówi że tej gry nie ma na PC to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 12:36, Tomek1120 napisał:

jak odświeża temat o WiC sprzed 2 miesięcy i mówi że tej gry nie ma na PC to co?

To nie musi wcale oznaczac ze jest prowokatorem, moze po prostu ma 8 lat i nie czytal regulaminu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 12:37, Rusell napisał:

> jak odświeża temat o WiC sprzed 2 miesięcy i mówi że tej gry nie ma na PC to co?
To nie musi wcale oznaczac ze jest prowokatorem, moze po prostu ma 8 lat i nie czytal regulaminu
;p


Hehe ;).To trzeba mu uświadomić co to "regulamin" ;).Nawet jak jest to prowokacja...to nie szkodliwa ...choć uważam ,że jest tak jak mówisz :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irytuje mnie pewien forumowicz... Irytuje mnie tym, że prowadzi sam ze sobą dyskusję. Otóż mateuszbanach0 i muniok to jedna i ta sama osoba. Jeden zakłada kolejny bzdurny temat, a drugi zaraz mu odpowiada i tak sobie dyskutują...

Zobaczcie sami:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29396&pid=4
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=31138
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=31137

Po prostu żałosna próba rozkręcenia bezmyślnych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko tematów, ten gość komentuje własne wpisy na drugim koncie, masakra. Często tez potrafi sam sobie odpowiadać na wczesniej zadane pytanie (drugie konto)...
Głupota ludzka nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 10:29, Rusell napisał:

Nie tylko tematów, ten gość komentuje własne wpisy na drugim koncie, masakra. Często tez potrafi
sam sobie odpowiadać na wczesniej zadane pytanie (drugie konto)...
Głupota ludzka nie zna granic.


W pierwszym z podanych przez mnie linków Rzezim napisał, że zbanuje jego drugie konto, ale tego nie zrobił. Jesteśmy skazani na kolejną porcję wybitnie inteligentnych tematów tego trolla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2007 o 10:53, greg_f napisał:

W pierwszym z podanych przez mnie linków Rzezim napisał, że zbanuje jego drugie konto, ale
tego nie zrobił. Jesteśmy skazani na kolejną porcję wybitnie inteligentnych tematów tego trolla
:/

dobre dobre.. dzisiaj jak widze w statystykach jest najbardziej aktywnym uczestnikiem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przestancie zwracac na to uwagi , to go nakreca ^^
Wydaje mu sie , ze jest kojarzony przez innych forumowiczow , ale napewno od tej zlej strony :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 11:22, Chester001 napisał:

dobre dobre.. dzisiaj jak widze w statystykach jest najbardziej aktywnym uczestnikiem ^^


Hehehe. Jak widać dyskusja z samym sobą przynosi wymierne efekty ^_^
Normalnie żal.pl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 11:40, greg_f napisał:

> dobre dobre.. dzisiaj jak widze w statystykach jest najbardziej aktywnym uczestnikiem
^^

Hehehe. Jak widać dyskusja z samym sobą przynosi wymierne efekty ^_^
Normalnie żal.pl :/

no dobra a skąd wiadomo ze to jego 2-gie konto ?
gdzieś jest napisany jakis IP czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 11:48, Chester001 napisał:

no dobra a skąd wiadomo ze to jego 2-gie konto ?
gdzieś jest napisany jakis IP czy co ?


Admini (modki i ekipa gram.pl) mają dostęp do dodatkowych funkcji i mogą sprawdzić z jakiego ip wychodziły ostatnie posty. Zresztą zobacz sam jak to wyglądało:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29396#u_4

Ty również jesteś częstym uczestnikiem jego tematów... czyżbyś był jego trzecim alter ego? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2007 o 12:01, greg_f napisał:

Ty również jesteś częstym uczestnikiem jego tematów... czyżbyś był jego trzecim alter ego?
;P

lepiej zakończmy dzisiaj tą rozmowe bo jeszcze pomyślą ze greg_f = Chester001 :P
a co do pyt. to tak jakoś wyszło ze wpierw odpisywałem w jego postów potem zobaczyłem ten temat i zobaczyłem ze jestescie jego fanami :P
ale aby zakładać kilka kont ... na to bym nie wpadł.. wogóle myślałem ze taka opcja jest niedostepna.. ale ok.. heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...tak sobie czytam wasze wypowiedzi i teraz jestem pewien ,że moje przypuszczenie były trafne xD.Jakoś tak zobaczyłem ,że jak mateuszbanach0 napisał jakiegoś posta zazwyczaj była w przeciągu jednej minuty odpowiedź muniok''a...to chyba jest niemożliwe aby za każdym razem ta osoba wchodziła za ni i opowiadała w tej samej minucie...
Heh...tak patrzeć ,że robienie więcej niż jedno konto stało się ostatnio modne...mnie tam to troszkę się robi żal takich osób (no jeszcze rozumiem gdy ktoś ma zbanowane konto i chcę powrócić na forum ,ale żeby sobie odpowiadać na posty to lekka przesada :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to,że jak jakiś troll przyjdzie na forum i naspami głupimi tematami,to zaraz przyleci pełno kolesi ze swoimi drętwymi hasełkami i tak spamują i tak dalej.W takim czymś z mojej własnej głupoty wziąłem udział raz i dostałem degrada :P,ale teraz jestem mądrzejszy.Z drugiej strony - wkurza mnie odpowiadanie na powtarzające się tematy.To jest dopiero spam i to dopiero mnie wkurza.Ja rozumiem PODANIE ODPOWIEDZI + POINFORMOWANIE,ŻE TAKI TEMAT ISTNIEJE + ODPOWIEDNI LINK i żeby napisała to tylko JEDNA OSOBA,a potem przyszedł moderator i kłódeczka,a nie kilka osób podaje te same linki i pisze taki sam post Taki temat już istnieje,korzystaj z wyszukiwarki... itp. formułki.Albo jeszcze doczepia się za spamowanie kolesia zakładającego dubel.Człowiek w oku innych drzazgę zobaczy,a u siebie belki nie widzi...czy jakoś tak :P.Chciałbym,żeby moderatorzy wreszcie takie coś wprowadzili - nawet jak temat jest dublem,to przecież obowiązuje w nim w całej surowości regulamin,więc niech wypowiadają się na temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować