Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2008 o 17:54, HELMOOT1 napisał:

Wysłane zostały minimum 3 formularze
(w tym 2 moje), a na pewno więcej.

Czytałam, że ktoś jeszcze wysłał jednego, ja dwa (wczoraj o zamknięcie tematu, dzisiaj o zamknięcie tematu + obrażanie). Więc jest minimum 5. Dla mnie najgorsze jest to, że napisałam im, by tam nie pisali (sama przyznaję, chciałam gościa nieco przystopować, ale... "ten typ tak ma" :P), ale oni niby piszą, że przyznaję im racje, że fajnie, że mają poparcie, ale... dalej piszą. Ja nie piszę. Wolę podyskutować w jakimś normalnym temacie. I przyznaję - mało brakło a wyraziłabym się do tego usera w sposób znacznie mniej kulturalny. Pisałam ja posta, że jak nie będziemy pisać to temat sam umrze, napisał też jeden User. Ale cóż... niech piszą dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 17:54, HELMOOT1 napisał:

Chyba wszyscy mają urlop, pierwszy raz widzę, żeby aż na tyle pozwolić jednemu userowi...

Sprawdziłem - Wojman jest zalogowany, Wodzasty 13 godzin a Sig 3 godziny temu się logował. Reszta moderatorów jest nieobecna od przynajmniej 2 dni. I żadnych reakcji - przed chwilą ten prowokator odezwał się w "Nocnych markach..." i nie dostał z tego powodu jakiejkolwiek reprymendy.

Dnia 31.08.2008 o 17:54, HELMOOT1 napisał:

coraz większej liczbie userów puszczają nerwy.

I zamiast ukarać prowokatora co nie przestrzega zasad ucierpią ludzie, którzy pod wpływem emocji mu nawrzucają ale to także ich wina bo wystarczyłoby nie wypowiadać się w stworzonych przez Fernando Torresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 18:03, mała16 napisał:

> Wysłane zostały minimum 3 formularze
> (w tym 2 moje), a na pewno więcej.
Czytałam, że ktoś jeszcze wysłał jednego, ja dwa (wczoraj o zamknięcie tematu, dzisiaj
o zamknięcie tematu + obrażanie). Więc jest minimum 5. Dla mnie najgorsze jest to, że
napisałam im, by tam nie pisali (sama przyznaję, chciałam gościa nieco przystopować,
ale... "ten typ tak ma" :P), ale oni niby piszą, że przyznaję im racje, że fajnie, że
mają poparcie, ale... dalej piszą. Ja nie piszę. Wolę podyskutować w jakimś normalnym
temacie. I przyznaję - mało brakło a wyraziłabym się do tego usera w sposób znacznie
mniej kulturalny. Pisałam ja posta, że jak nie będziemy pisać to temat sam umrze, napisał
też jeden User. Ale cóż... niech piszą dalej.

Powiem tylko tyle, że mam ochotę nakrzyczeć temu gościowi, mam już tyle argumentów, że wystarczyłoby gościowi na 20 postów, ty pewnie też tak masz, mnie od samego czytania tego trollowania chce się krzyczeć. Ja jednak nic poza wskazaniem linków (na samym początku) delikwentowi do właściwych tematów już nie zrobiłem, bo to zwyczajnie zadziała na moją niekorzyść.

Sheloi

Oby Wojman zauważył to i zrobił porządek. To się w głowie nie mieści.

Aha, do ogólnej liczby formularzy dosłałem jeszcze jeden, przed chwilą, z obecną sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 18:19, HELMOOT1 napisał:

Oby Wojman zauważył to i zrobił porządek. To się w głowie nie mieści.

Aha, do ogólnej liczby formularzy dosłałem jeszcze jeden, przed chwilą, z obecną sytuacją.


Już zauważył, bo ta obraza była ponad wszystko... Fernando Torres - BAN;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 17:54, HELMOOT1 napisał:

Chyba wszyscy mają urlop, pierwszy raz
widzę, żeby aż na tyle pozwolić jednemu userowi...


Wybacz, ale jest niedziela pozne popoludnie. Tez mamy prawo sobie teoche odpoczac z dala od komputera. Nie na wszystkie sprawy reagujemy od razu. My tez jestesmy ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 18:21, Caymanpl napisał:

> Oby Wojman zauważył to i zrobił porządek. To się w głowie nie mieści.
>
> Aha, do ogólnej liczby formularzy dosłałem jeszcze jeden, przed chwilą, z obecną
sytuacją.

Już zauważył, bo ta obraza była ponad wszystko... Fernando Torres - BAN;)

No. Jak czytałem jego posty to dziwiłem się, że jeszcze bana nie dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 18:25, Wojman napisał:

Wybacz, ale jest niedziela pozne popoludnie. Tez mamy prawo sobie teoche odpoczac z dala
od komputera. Nie na wszystkie sprawy reagujemy od razu. My tez jestesmy ludzmi.

Oczywiście, zwracam honor ;) Rozumiem Was, a wracając do zbanowanego, po prostu w nas wszystkich już krew wrzała. Ale było - minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 18:25, Wojman napisał:

Wybacz, ale jest niedziela pozne popoludnie. Tez mamy prawo sobie teoche odpoczac z dala
od komputera. Nie na wszystkie sprawy reagujemy od razu. My tez jestesmy ludzmi.

A mógłbyś zamknąć te wątki?(stworzone przez zbanowanego Fernando Torresa) Bo wiesz są już tematy ogólne i te spamerskie tylko gromadzą wokół siebie gramowiczów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kliknąłem sobie na magiczną liczbę 250, bo tyle stron ma lista tematów na forum aktualnie.
Widać tam, że są setki tematów "do zamknięcia" o których żaden moderator nie pamięta.
Później pojawia się jakiś Troll, który te tematy odkopuje i bajzel gotowy...
Czy na serio któryś z moderatorów nie mógł by dostać zadania specjalnego na miesiąc i zrobić względny porządek? Kilkaset tematów zamknąć, kilkaset przypisać odpowiednio. To nie jest proste, ale to był by kawał dobrej roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy na serio któryś z moderatorów nie mógł by dostać zadania specjalnego na miesiąc i zrobić względny porządek?
Nie bo to jest ogromna ilość pracy, która aż tak bardzo potrzebna nie jest. Przecież zawsze można kopać w tematach, które mają sens i mimo że nikt się w nich nie wypowiada mogą kiedyś jeszcze odżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 22:26, Jaki Ganh1 napisał:

Ahem... Screen poniżej, n/c...


Powiedz mi, jak się to ma do prowokacji? Był wątek o trollach kiedyś, ale sam go zamknąłem. Prowokacje maja jakiś zamierzony cel i są przeważnie akcjami bardziej skomplikowanymi niż to co zaprezentował nam pan na screenie. Trochę mnie irytuje, że ten temat stał się miejscem dyskusji o byle trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, ale gdyby nie szybka interwencja moderatora inni mogliby oberwać poprzez wykładnie kazań. A to nie jest byle troll, dziwne, że Przodownikowi odbiło, aby założyć paręnaście tematów o "Menopałzie", nic w nich nie napisać, chociaż, te ostatnie nie dziwi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 22:40, HiSin Eks napisał:

Ja jestem dobrym prowokatorem :*
Mam swój cel
heh śmiać mi się chce łatwo wami sterować
jak marionetki...


Idź lepiej spać - BAN oczywiście, a Ty wiesz doskonale za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Idę po popcorn :P

A na serio...
Hisin---> daj se siana, nikomu tym nie zaimponujesz, ani nikogo nie rozbawisz, bo do tego potrzeba pewnego talentu. Także proponuję odpuścić, jak forum Ci się nudzi, to po prostu sobie stąd idź i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować