Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2007 o 00:14, jasiu ciast napisał:

Psheprasham i obiecuje poprawe


No...w końcu jakieś oznaki poprawy ;)...ale zobaczymy z czasem twoją poprawę podczas uczestnictwa w dyskusjach na forum.Następnym razem nie radzę tak żartować ,bo tego typu żarty naprawdę nie przystoją :P.

@Samildanach

Dnia 03.11.2007 o 00:14, jasiu ciast napisał:

hehe tez mam jakies klopoty z netem wlasnie;/


Przez niego nie da się nawet grać w CS'a (ping około 500 O_o).Mam o tyle komfortową sytuacje ,że u mnie w pokoju jest router i wystarczy wyciągnąć kabelek...i jest po kłopocie :D...ale wtedy by przyszedł następny problem...braciak z rozwydrzoną "mordą" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I mam nadzieję, że ta dyskusja tak szybko się nie skończy, bo fakt faktem nie było tu niczego podobnego, chociaż na codzień tutaj i na innych forach zmagamy się bardzo często z tym problemem. Aha- to mój pierwszy w miarę chwytliwy temat:) A z tymi zaproszeniami dla osób prowokujących to chodziło mi o to, jak one postrzegają to, czym sa prowokatorami, czy tez uważają zupełnie inaczej, bo wiesz- niektórzy może uważają, że dzięki temu stają się cool. Oczywistym jest, że kogoś takiego znaleźć tu bardzo trudno (pierwszy eksperyment niezbyt wyszedł), ale kto wie. Jasne, jest wielu prowokatorów, ale nie każdy pisałby serio o tym, traktując to jako kolejną zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:21, reykan napisał:

I mam nadzieję, że ta dyskusja tak szybko się nie skończy, bo fakt faktem nie było tu niczego
podobnego, chociaż na codzień tutaj i na innych forach zmagamy się bardzo często z tym problemem.
Aha- to mój pierwszy w miarę chwytliwy temat:) A z tymi zaproszeniami dla osób prowokujących
to chodziło mi o to, jak one postrzegają to, czym sa prowokatorami, czy tez uważają zupełnie
inaczej, bo wiesz- niektórzy może uważają, że dzięki temu stają się cool. Oczywistym jest,
że kogoś takiego znaleźć tu bardzo trudno (pierwszy eksperyment niezbyt wyszedł), ale kto wie.
Jasne, jest wielu prowokatorów, ale nie każdy pisałby serio o tym, traktując to jako kolejną
zabawę.

zeby nie bylo nie mam jakichs dziwnych pretensji ze ci wyszlo a mi nie hehe:) coz zaluje tylko troszke ze stworzylem temat i weszlo dzis 11 postow (miedzy dwoma osobami-qquiz a wiec pytanie odpowiedz i tak dalej) i juz chyba koniec.
a to z zaproszeniem prowokatorow to dokaldnie zrozumialem o c ci chodzilo;p
P.S. dziwie sie iz jestes tyle na forum a jeszcze nie masz sajta;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:26, Samildanach napisał:

P.S. dziwie sie iz jestes tyle na forum a jeszcze nie masz sajta;p

to troche wręcz podejżane, ale niektórzy nie odczuwają potrzeby by mieć własny gramsajti nie miejmy im tego za złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy mnie nie ciągnęło do swojego GS-a, tak jak części użytkowników. Nie myśl, że mam coś do ukrycia, ale sam nie wiem, chyba wole gadać na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:27, jasiu ciast napisał:

> P.S. dziwie sie iz jestes tyle na forum a jeszcze nie masz sajta;p
to troche wręcz podejżane, ale niektórzy nie odczuwają potrzeby by mieć własny gramsajti nie
miejmy im tego za złe

a czemu niby podejrzane? ja tam za zle nie mam:) wyrazie napisalem ze sie dziwie:) nic wiecej. widzisz tu jakies wyrzuty?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:29, reykan napisał:

Jakoś nigdy mnie nie ciągnęło do swojego GS-a, tak jak części użytkowników. Nie myśl, że mam
coś do ukrycia, ale sam nie wiem, chyba wole gadać na forum:)


Heh...przecież nie każdy musi mieć swojego Gramsajta''a ...nie :)?? Jednak GS zazwyczaj mówi coś o gramowiczu...typu jaki jest,jakiej muzyki lubi,itp. :D.

@jasiu ciast

Dnia 03.11.2007 o 00:29, reykan napisał:

ale niektórzy nie odczuwają potrzeby by mieć własny gramsajti nie miejmy im tego za złe


Zgadzam się z tobą w 100% w tej kwestii ;).Jednak to podejrzane nie jest ;).

@Samildanach

I znowu wchodzi tu mały offtopic ;)...
Podejrzane (chodzi mi o wygubioną czcionką :P)??Chciałeś osiągnąć jakiś efekt czy co?? ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:49, axe1971 napisał:

Prócz furiatów są jeszcze przypadki ciekawe ;) np.
- Coolboyy16 (bodajże) - gość bezstresowy i bez odrobiny samokrytyki ;p


Ojej jaką otrzymałem analizę mojego charakteru ;) Ale trochę samokrytyki mam - może i jestem trochę dziwny jak wszyscy detektywi :P Ale chcę tylko odkryć prawdę - bardzo mnie poruszyły niektóre historie redaktorów.

Również Cię pozdrawiam :)

Jam coolboyy16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:29, reykan napisał:

Jakoś nigdy mnie nie ciągnęło do swojego GS-a, tak jak części użytkowników. Nie myśl, że mam
coś do ukrycia, ale sam nie wiem, chyba wole gadać na forum:)

eee tam od razu do ukrycia;p ja nic takiego nie pomyslalem hehe:) nie kazdy musi na sajcie od razu sie spowiadac hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby coś w tym jest, ale na dobrą sprawę dużo można się o użytkowniku dowiedzieć np. patrząc na jakie tematy najczęściej wchodzi. W sumie z tych informacji nie da się poznać tylko imienia:) No ale żeby nie robić offtopu to dzisiaj rzeczywiście wywiązała się świetna dyskusja. Świetnie, że uczestniczyły w niej osoby z obu stron barykady- to zawsze ubarwia rozmowę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:37, reykan napisał:

No niby coś w tym jest, ale na dobrą sprawę dużo można się o użytkowniku dowiedzieć np. patrząc
na jakie tematy najczęściej wchodzi. W sumie z tych informacji nie da się poznać tylko imienia:)
No ale żeby nie robić offtopu to dzisiaj rzeczywiście wywiązała się świetna dyskusja. Świetnie,
że uczestniczyły w niej osoby z obu stron barykady- to zawsze ubarwia rozmowę:)

to prawda:) poza tym przy kazdej sytuacji powinny byc obecne obie strony by oddac pelny, czysty obraz sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to dyskutujmy dalej. Czy sądzisz, że Nah także jest zwykłym prowokatorem? No bo w sumie dosyć dużo pracy włożył w kreowanie swojego wizerunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:37, reykan napisał:

No niby coś w tym jest, ale na dobrą sprawę dużo można się o użytkowniku dowiedzieć np. patrząc
na jakie tematy najczęściej wchodzi. W sumie z tych informacji nie da się poznać tylko imienia:)
No ale żeby nie robić offtopu to dzisiaj rzeczywiście wywiązała się świetna dyskusja. Świetnie,
że uczestniczyły w niej osoby z obu stron barykady- to zawsze ubarwia rozmowę:)


Dzisiaj (eee...to znaczy wczoraj xD) naprawdę wyszła dobrze ta dyskusja ;)...w pewnym sensie poznaliśmy częściową odpowiedź na nasze pytanie ;).Żeby nie było choć jednej osoby z drugiej strony (w tym wypadku jasia ciast) temat byłby troszkę nudny.
Offtop- Wiesz ,że nie każdy wie ,że na gram.pl jest coś takiego jak statystyki?? xD

Dnia 03.11.2007 o 00:37, reykan napisał:

No dobra, to dyskutujmy dalej. Czy sądzisz, że Nah także jest zwykłym prowokatorem? No bo w sumie dosyć
dużo pracy włożył w kreowanie swojego wizerunku:),


Moim zdaniem robi sobie po prostu jaja i tyle...już dzisiaj mnie wystarczająco wkurzył :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:43, reykan napisał:

No dobra, to dyskutujmy dalej. Czy sądzisz, że Nah także jest zwykłym prowokatorem? No bo w
sumie dosyć dużo pracy włożył w kreowanie swojego wizerunku:)

zauwazylem wybitnie negatywna postawe Naha w dwoch tematach. to jest typ czlowieka ktory celowo robi na zlosc i mysli ze jest fajny. to co on wyprawia jest zalosne ale i drazniace. ten czlowiek powinien dostac juz dawno bana. traktuje pobyt na forum jak zabawe i chce tylko ludzi draznic nic wiecej-to jego priorytet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale chodzi mi o pewne rozwinięcie. No bo w sumie Nah jest trochę innym typem prowokatora, jakiego do tej pory większość poznała. To pokazuje, że jest ich wiele typów: bluzgający, zadający głupie pytania, dający linki do pirackich stron czy namawiające do niego itp. A kogoś tak czczącego swoją osobę raczej trudno spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:49, reykan napisał:

No tak ale chodzi mi o pewne rozwinięcie. No bo w sumie Nah jest trochę innym typem prowokatora,
jakiego do tej pory większość poznała. To pokazuje, że jest ich wiele typów: bluzgający, zadający
głupie pytania, dający linki do pirackich stron czy namawiające do niego itp. A kogoś tak czczącego
swoją osobę raczej trudno spotkać.


W sumie masz rację...ale wkurza mnie taka postawa jak obraża innych użytkowników (ja zostałem już dzisiaj obrażony przez niego) :P.Niech myśli o sobie jak o największym panie ,ale żeby nie obrażał z tego tytułu innych ludzi...tak poza tym ta jego szczerość w pewnym sensie też wkurza :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:54, reykan napisał:

Czyli w sumie ma ten sam cel co inni prowokatorzy, chociaż osiąga go nieco innymi sposobami.

każdy ma ten sam cel jak w buddyźmie jest wiele dróg do jednego celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:54, reykan napisał:

Czyli w sumie ma ten sam cel co inni prowokatorzy, chociaż osiąga go nieco innymi sposobami.

coz sposob... sposob jest ten sam tylko uzywa innych slow:) cel i efekt sa te same:) wg mnie user ktorego jedynym przeznaczeniem jest ban:)
P.S. staram sie jakos znalezc luke w regulaminie wiec mowie-zerknijcie na moj podpis. caly;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:57, jasiu ciast napisał:

każdy ma ten sam cel jak w buddyźmie jest wiele dróg do jednego celu


O...jak pięknie to nasz "prowokator" (w cudzysłowie :D) pięknie określił...w końcu wie co mówi ;).

@Samildanach

Chodzi ci o "Zapraszam na sajta-nowy wpis"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować