Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49630&u=13
Takich tematów na forum jest kilka... :P

NAPRAWDĘ przydałoby się "powiesić" ten -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29499&pid=1329 <- post jako osobne ogłoszenie i to jakoś bardziej wyróżnione - 98% ludzi przeczyta i się zastosuje. Pozostałe 2% to trole, które powinny bliżej poznać się z np takim HK-47... Marzenia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu autor takiego posta konsekwentnie karany i tyle bo jak widzę, że taki ciulas pisze po dwa posty pt. rodacy głosujcie i odsyłacz do jakiejś cholernej strony to szlak mnie trafia ... no ale fakt nie komentować takich rzeczy bo taki troll się rozkręca wtedy i jest jeszcze gorzej .. też kiedyś popełniłem błąd odpowiedziałem na taki wątek, że coś tam, że to spam no i dostałem ostrzeżenie ... w sumie to dobrze no bo się nauczyłem "walczyć" z prowokatorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy lepiej powalczcie ze sobą samymi! Polak jest znany z tego, że po fakcie jęczy jak czegoś nie zrobił, a więc im więcej tematów takich tym więcej osób zajrzy chociaż żeby obejrzeć, co to ten troll ma do powiedzenia. Proszę, mogę dostać bana, ale nie zmienię poglądów nt. piękna naszej ojczyzny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, może Dominik się sam znowu zbanował w wątku o zdjęciach ;]
Tak jak mówił robson nie miał jaj odnieśc się przed banem Roba, za to naflugał chwilę po banie. może też oberwie, a Robsonowi wystawimy pomnik ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 20:15, Budo napisał:


Hehe, może Dominik się sam znowu zbanował w wątku o zdjęciach ;]
Tak jak mówił robson nie miał jaj odnieśc się przed banem Roba, za to naflugał chwilę
po banie. może też oberwie, a Robsonowi wystawimy pomnik ;]

Wysłałem formularz zaraz po jego poście i zero reakcji, a z tego co wiem jedna interwencja Wojmana już była(po wysłaniu formularzu) =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm ... nie wiem, to chyba jest najodpowiedniejszy temat na to co chcę tu przedstawić. Mianowicie - spójrzcie sobie na top50 gsów. A szczególnie na top5. No co by nie powiedzieć coś jest na rzeczy - pytanie tylko czy "chopoki" trochę nie przeginają. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo nie prowokuję. To wy cały czas na mnie naskakujecie. Jak znam te forum to pewnie ktoś zaraz mnie bbrazi w stylu "Samo twoje urodzenie jest prowokacją"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet pisanie niezgodnie z polską ortografią, interpunkcją i stylistyką jest dla wielu prowokacją. Nie chcę Cię obrażać, ale posłuchaj. W avatarach wstawiasz jakieś gejowskie króliczki, na GS piszesz jak uczeń czwartej klasy szkoły podstawowej, piszesz posty o takim znaczeniu, że zapewne większość nie wie czy ma się śmiać czy płakać i ostatnio masz problemy z własna płcią. Jeśli to nie jest prowokacja i chęć zwrócenia uwagi innych na własną osobę to nie wiem co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 20:15, Budo napisał:

Tak jak mówił robson nie miał jaj odnieśc się przed banem Roba, za to naflugał chwilę
po banie. może też oberwie, a Robsonowi wystawimy pomnik ;]

Odpisałem po banie robsona przyoadkowo. Nie wiedziałem że został zbanowany, tak samo jak jeszcze nie zwróciłem uwagi że zostałem zdegradowany. Ze spokojem mógłbym mu odpisać wcześniej, jednak się powstrzymywałem przed spamem i dlatego odpowiedziałem mu tak późno nie wiedząc że ma już bana.

Rick Na awatarze nie mam gejowego króliczka tylko kruliczka ze zwykłej bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 11:22, xD_ominik napisał:

Odpisałem po banie robsona przyoadkowo. Nie wiedziałem że został zbanowany, tak samo
jak jeszcze nie zwróciłem uwagi że zostałem zdegradowany. Ze spokojem mógłbym mu odpisać
wcześniej, jednak się powstrzymywałem przed spamem i dlatego odpowiedziałem mu tak późno
nie wiedząc że ma już bana.

Teraz piszesz w rodzaju męskim. Słuchaj, czemu robisz z siebie takiego idiotę? Tego nie da się inaczej nazwać. Próbujesz zwrócić na siebie uwagę, a pokazujesz się jako totalny kretyn z zapędami an geja. Nie wiem, czy to jest przyjemne, ale sądzę że nie. Chłopie, więc daj już sobie spokój. Tak trudno być normalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 11:21, Budo napisał:

Dodajmy, że Dominika była już banowana, a to jej kolejne konto.


Może musiał(a) założyć drugie, bo zmienił(a) płeć :P

Swoją drogą ta akcja z awatarami przypomniała mi o Resistance :D. Pewnie skończy się też tak samo - przejdzie bez echa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie bądź śmieszny. Odpowiedziałeś na post Roobsona, w którym pisze on, że wyzwiesz o dopiero po banie. Więc, albo nie masz mózgu, albo robisz sobie żarty i to szystko jest specjalnie. Innych opcji nie ma. No i oczywiście nie masz jaj, jak zauważył Roobson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 11:25, rob006 napisał:

Może musiał(a) założyć drugie, bo zmienił(a) płeć :P


No, na bank, poszukaj w statach Dominik000, Wróg Ludu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 11:25, Budo napisał:

/.../

Nie bądź śmieszny. Odpowiedziałeś na post Roobsona, w którym pisze on, że wyzwiesz o
dopiero po banie. Więc, albo nie masz mózgu, albo robisz sobie żarty i to szystko jest
specjalnie. Innych opcji nie ma. No i oczywiście nie masz jaj, jak zauważył Roobson.

Nie wieżysz to nie. Kompletnie nie zwróciłem uwagi że on już miał bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 11:28, xD_ominik napisał:

Nie wieżysz to nie. Kompletnie nie zwróciłem uwagi że on już miał bana.


Weź już się dziewczyno nie pogrążaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 11:27, Budo napisał:

No, na bank, poszukaj w statach Dominik000, Wróg Ludu.


Nie muszę szukać, takiego stylu się nie zapomina. :D Nie wiem czemu tylko wszyscy się tak nakręcają, przecież mu właśnie o to chodzi - "nie ważne co mówią, ważne żeby mówili". Takich osobników najlepiej ignorować, w końcu się znudzą i sobie pójdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 11:32, rob006 napisał:

Nie muszę szukać, takiego stylu się nie zapomina. :D Nie wiem czemu tylko wszyscy się
tak nakręcają, przecież mu właśnie o to chodzi - "nie ważne co mówią, ważne żeby mówili".
Takich osobników najlepiej ignorować, w końcu się znudzą i sobie pójdą.


No nie wiem. A co ze wpisami tygodnia? ;(

Ale skoro już potrzeba ci sensacji, Dominiku, to napisz, że twój tata okazał się kobietą, a mama facetem. Na bank będziemy cię lubić i w ogóle.

Edit: Ważne, że HiSin zmądrzał, no ale jednak resztki w nim pozostały ;/ Czasem pieni się na innych w swoich psotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować