Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

>I chyba pamiętasz, że bana można dostać za niewielkie

Dnia 27.07.2009 o 12:12, Olamagato napisał:

rzeczy - byle je wciąż powtarzać. Tylko z tego powodu można banować prowokatorów, którzy
nie łamią regulaminu czymś poważniejszym.

Tak? A coś mi się wydaje, że tak właśnie jest w przypadku Dominika ... wraca pod entym kontem nie łamiąc właśnie regulaminu jakoś bardzo poważnie i czyni wciąż to samo. Więc? ;-)

Dnia 27.07.2009 o 12:12, Olamagato napisał:

> Przy okazji- kto zbanował stiffyone''a? Bo nie widzę go w statystykach w ogóle
Ty sam. Ale od dawna jest przywrócony i dzisiaj normalnie korzysta z forum. Tyle, że
ma nieco inny nick. Wiesz, z tego się wyrasta.

Nie każdy. ;-)

Dnia 27.07.2009 o 12:12, Olamagato napisał:

Ale czasem wystarczy, żeby skończyła się nagonka, którą czasem niektórzy wywołują zupełnie
przypadkiem. Wtedy nie trzeba marnować roku lub dwóch na pozbycie się wciąż trollującego
forumowicza.

Tak ... "czasami". A czasami właśnie to nie działa ... bo co prawda czasów stiffy''ego nie pamiętam ale z tego co widzę on a Dominik to dwie różne osoby, z zupełnie innym podejściem do "wybryków". ;-P I obawiam się, że samo olanie [ o ile w ogóle to nastąpi ] nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 12:19, Tyler_D napisał:

Więc? ;-)

Nie psujcie. Nie czepiajcie się go z byle powodu. A my sobie poradzimy (moderatorzy) jeżeli będzie naprawdę trollować. Bo to co się dzieje od tamtego zdjęcia, to jakaś paranoja, a nie trollowanie. Wysuwacie armaty na muchę.

ps. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 12:12, Olamagato napisał:

Ty sam. Ale od dawna jest przywrócony i dzisiaj normalnie korzysta z forum. Tyle, że
ma nieco inny nick. Wiesz, z tego się wyrasta.


Wiem, że został przywrócony, bo sam mnie o pomoc prosił i rozmawiałem z walgierzem o tym, tylko nie pamiętam kto banował :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatrważająca jest widoczna tutaj nienawiść jednych do drugich...
Wszyscy "hejterzy" zapominają z czym mają do czynienia najwidoczniej, więc przypomnę, to magiczne słowo-klucz:

INTERNET

Nie wiem co Wy wszyscy tak uczepiliście się tego jednego użytkownika...
W porównaniu do typowych internetowych trolli jest on raczej wyrazem, jak można ładnie prowokować ludzi, nie przekraczając granicy typowego faggoterstwa.
Odsłania natomiast jedną z największych przyczyn funkcjonowania trolli w społecznościach internetowych, czyli Wasze własne skłonności do faggotyzmu internetowego.
W przypadku tego użytkownika to nie on staje się typowym internetowym napinaczem, tylko Wy sami, napędzając tym samym eskalacje całego flejma.

Aż śmieszne, że po tylu latach praktyki, nie zauważyliście jeszcze, że takim osobom BAN grozi tylko za ewidentne pogwałcenie obowiązującego regulaminu społeczności czego oczywiście usiłują uniknąć (z dobrym skutkiem jak widać).
Natomiast zawsze, parę BANów leci w stronę osób uważających się za "lepszych" od prowokatora, a którzy BANa wyłapują za typowe trollowe zachowanie, które próbowały wmówić adwersarzowi. ;]

Pamiętajcie, że to jest forum internetowe gdzie teoretycznie (przynajmniej na początku) każdy może się wypowiedzieć, a nie chat, gdzie na każdego, kto tylko nie odpowiada naszemu obrazowi, możemy już na "dzień dobry" potraktować magiczną opcją [ignore].

Sztuką zachowania normalności w internecie jest właśnie albo nadużywanie opcji [ignore], gdy do takiej mamy dostęp, a gdy takiego mechanizmu nie posiadamy, wtedy należy załączyć sobie w głowie "naturalnego ignora" na osoby które nie odpowiadają nam swoim postępowaniem.
Zresztą już o tym sami wspominaliście, więc w czym problem by zacząć się stosować do takiej zasady skoro inni potrafią? ;]

Wiem, że jest to ciężkie czasami, bo o ile pamięć mnie nie myli sam zostałem ostrzeżony przez jednego z moderatorów za osobiste wycieczki w stronę upierdliwego użyszkodnika parę miesięcy temu, który irytował mnie niezmiernie.
Jednakże ignorowanie użyszkodnika, który nam nie odpowiada swoim zachowaniem, to jedyna metoda na ten problem i w końcu musicie to wziąć sobie do serca, szczególnie że w przypadku typowych trolli stanowi to o ich "być albo nie być"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, Ty to chyba tylko ludzi potrafisz obrażać. Może jakaś konstruktywna krytyka, dlaczego uważasz, że nie powiedzieliśmy prawdy, kiedy to co napisaliśmy to czysta prawda! Przecież to TYy właśnie powinieneś pomyśleć nim coś powiesz, żeby nie pisać później głupot o zmianie poglądów w godzine, bo tak se ne da panycku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 12:19, Tyler_D napisał:

Tak? A coś mi się wydaje, że tak właśnie jest w przypadku Dominika ...


Kto to Dominik? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 19:34, Va-Dim napisał:

Kto to Dominik? :D

Naprawdę nie wiesz czy się zgrywasz? Ech ... ludzie ... poczytajcie czasem poprzednie posty, poza tym jest takie coś jak szukajka. xD ominik - search.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 19:37, Tyler_D napisał:

Naprawdę nie wiesz czy się zgrywasz? Ech ... ludzie ... poczytajcie czasem poprzednie
posty, poza tym jest takie coś jak szukajka. xD ominik - search.


Wszedłem na jego GS`a... Nie rozumiem, w czym leży jego fenomen. Prawdę mówiąc, nie wyróżnia się niczym szczególnym (no chyba, że wyraźną fascynacją różem). Mówię to absolutnie serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się. To, że Ty tak nie umiesz, i nigdy tego nie ogarniesz nie znaczy, że się nie da.

Va-Dim: Bo każdy normalny robi sobie zdjęcia paznokci, udaje dziewczynę, fotografuje damskie buty, ma blog na pingerze, ma avatar swojej pewnej części ciała...Jeszcze kilka rzeczy by się znalazło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 21:12, Baluk25 napisał:

Da się. To, że Ty tak nie"potrafisz"(przed "i" nie dajemy przecinka)i nigdy tego nie ogarniesz nie znaczy, że się nie da.

Nie pociskaj mi tu takich pierdół xD
Poglądy człowiek buduje bardzo długo, a nie da się ich ot tak zmienić za dotknięciem magicznej różdżki, nawet nie zauważasz tego, że wołając o nie akcjowanie dajesz życie kolejnej akcji xD
Odwidziały Ci się Twoje widzimise pod naporem krytyki innych użytkowników, a to oznacza, że to wcale nie był Twój pogląd i albo jesteś hipokrytą albo wstydzisz się tego, że odwaliłeś taką durnotę.
Nie jesteś cytryną :<

Pojęcie normalności jest bardzo względne, skoro razi Cię człowiek, który udaje kobietę... Co Ci do tego? NIe podoba Ci się - nie wchodź na jego gieesa.
Ja też dopóki nie odawaliłeś tego numer z antykróliczkowaniem nie miałem pojęcia kto to jest.
Weź pod uwagę, że dla innych Ty możesz nie być normalny, bo robisz kwaśne miny na zdjęciach - pomyśl, że mogli zobić antykwaśnominowatąbaluka akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 21:56, Ichibanboshi-kun napisał:

Weź pod uwagę, że dla innych Ty możesz nie być normalny, bo robisz kwaśne miny na zdjęciach
- pomyśl, że mogli zobić antykwaśnominowatąbaluka akcje.


Nie wtryniam się dość głęboko w życie tej społeczności, ale nawet ja widziałem, ze już przecież użytkownika Baluk''a 25 "palono na stosie" za plagiat na GSie. ;]

Dlatego należy mniej więcej rozsądnie korzystać ze społeczności internetowych, tym bardziej gdy chce się w kogoś "rzucać kamieniami".
Bo szybko może się okazać, że sami bez winy nie pozostajemy i prześladowanie za "głupotę" innych może się mocno na nas odbić.

Po drugie, tak jak pisałem w swoim poprzednim przydługim poście (pewnie nikt go nawet nie przeczytał skoro nie nikt nie odpowiedział :P),trolle internetowe należy zwyczajnie ignorować, gdy już mamy pewność iz tymi trollami są faktycznie.
Albowiem to jedyna (obok BANa) broń przeciwko nim, a w istocie ignorancja jest mocniejszą od BAN''a, bowiem użyszkodnik, którego każdy zlewa w końcu przestanie pisać durnoty, nawet bez potrzeby banowania go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 22:09, meryphillia napisał:

> Weź pod uwagę, że dla innych Ty możesz nie być normalny, bo robisz kwaśne miny na
zdjęciach
> - pomyśl, że mogli zobić antykwaśnominowatąbaluka akcje.

Nie wtryniam się dość głęboko w życie tej społeczności, ale nawet ja widziałem, ze już
przecież użytkownika Baluk''a 25 "palono na stosie" za plagiat na GSie. ;]

Haha, poważnie xD? Coś mi świta, ale nie interesowało mnie to)bo to chyba coś z Gramsat of the week było, nie?)
Słusznie, po prostu zignorować - życie wtedy staje się bardziej kolorowe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ty nadal to ciągniesz i wspominasz? Żenujące ^.-.

Ichibanboshi: Za dużo reklam i anime. Już pisałem, to że Ty tak nie umiesz, i nigdy tego nie ogarniesz, nie znaczy że nikt tego nie zrobi. N''joy i EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 23:48, Baluk25 napisał:

ty nadal to ciągniesz i wspominasz? Żenujące ^.-.

Ichibanboshi-kun zapytał to podlinkowałem. You got a problem with that? Żenujące to jest i było twoje zachowanie [ plagiaty i akcja anty-dominikowa, żeby daleko nie szukać ]. Poza tym jak się nie myślało co się robi to teraz trzeba z tym żyć i targać ciężar własnych czynów. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i, ale nie trzeba tego wygrzebywać, czyż nie?

Btw: Wolę być plagiatorem, AntyDominikiem, kimkolwiek negatywnym, nawet bardzo, niż Tobą. To obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 00:02, Baluk25 napisał:

Może i, ale nie trzeba tego wygrzebywać, czyż nie?

A czemu nie? Tak cię to boli? Och ... jakże mi przykro.

Dnia 31.07.2009 o 00:02, Baluk25 napisał:

Btw: Wolę być plagiatorem, AntyDominikiem, kimkolwiek negatywnym, nawet bardzo, niż Tobą.

Takim jak ja nigdy nie zostaniesz. :-P

Dnia 31.07.2009 o 00:02, Baluk25 napisał:

To obciach.

Jestem pod wrażeniem tej jakże "cientej" riposty. A skoro to jest temat o prowokacjach to ja już w tym miejscu skończę z tobą rozmowę. Chcesz się dalej żalić to popisz sobie na gg.

eot here

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 00:02, Baluk25 napisał:

Może i, ale nie trzeba tego wygrzebywać, czyż nie?

Najpierw się myśli, potem się robi, ewentualnie ponosi konsekwencje.

Dnia 31.07.2009 o 00:02, Baluk25 napisał:

Btw: Wolę być plagiatorem, AntyDominikiem, kimkolwiek negatywnym, nawet bardzo, niż Tobą.
To obciach.

Faktycznie. Obciach być plagiatorem, etc, etc. Raz się z tobą zgodzę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 23:03, Tyler_D napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45605&tpage=1

Cały news i komentarze powinny być wystarczającym wyjaśnieniem.


Powiem Ci, że żałuje teraz czasu jaki zmarnowałem na uświadamianie tego bachora.
PS. Dogadał Ci! ;D

@Baluk
Powtarzasz się chłopie. I jedyne co teraz możesz zrobić to uciec z tej rozmowy. Słusznie. Zachowaj jeszcze te reszteczki honoru, które myślisz, że masz. Po raz kolejny pokazałeś, że przed zrobieniem czegoś nie myślisz. Link Tyler''a odświeżył mi, że faktycznie był taki numer z Twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować