Zaloguj się, aby obserwować  
Aragloin

Upadek(?) Bio Ware

24 postów w tym temacie

Niedawno Electronics Arts "zeżarło" Bio Ware i Pandemic. Co z tego wyniknie??Czy będą KOTORY 4 , Neverwintery 6 albo Badurs Gate Return??Zapraszam do dyskusji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 09:51, BzyQacz napisał:

Na pewno to nic fajnego, ale myślę, że nie wpłynie to na gry BioWare.

Może nie na ilości ale na jakości...Kurdę chciałbym mieć KOTORA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA (ĘĄ? :P) tworzy gry taśmowo, potrafi z każdej serii zrobić maszynkę do zarabiania pieniędzy, prędzej czy później każde studio oprze się pieniądzom oferowanym przez Elektroników. Gorzej, że nie wprowadzają oni na rynek ŻADNYCH innowacji, ich "dzieła" tworzą księgowi, rzemieślnicy. Gdzie te czasy, gdy można było wybić się na rynek grą tworzoną w garażu, gdzie liczyły się indywidualności... Nic dziwnego, że rynek PC się zapada - kiedy widzę na półcę 100 dodatek (nic nie wnoszący do serii) Sims robi mi się niedobrze. Jednakże - możemy mieć nadzieję - być może (tak jak w przypadku Crysisa) EA będzie tylko dystrybutorem produkcji BioWare - i to byłaby pozytywna wiadomość - nie mieliby oni problemów finansowych, czas produkcji wyraźnie by się skrócił - same plusy. Miejmy nadzieję, że tak się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 09:59, demrenfaris napisał:

EA (ĘĄ? :P) tworzy gry taśmowo, potrafi z każdej serii zrobić maszynkę do zarabiania pieniędzy,
prędzej czy później każde studio oprze się pieniądzom oferowanym przez Elektroników. Gorzej,
że nie wprowadzają oni na rynek ŻADNYCH innowacji, ich "dzieła" tworzą księgowi, rzemieślnicy.
Gdzie te czasy, gdy można było wybić się na rynek grą tworzoną w garażu, gdzie liczyły się
indywidualności... Nic dziwnego, że rynek PC się zapada - kiedy widzę na półcę 100 dodatek
(nic nie wnoszący do serii) Sims robi mi się niedobrze. Jednakże - możemy mieć nadzieję - być
może (tak jak w przypadku Crysisa) EA będzie tylko dystrybutorem produkcji BioWare - i to byłaby
pozytywna wiadomość - nie mieliby oni problemów finansowych, czas produkcji wyraźnie by się
skrócił - same plusy. Miejmy nadzieję, że tak się stanie.

Niestety to nie jest rok 1998..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 10:00, azur65 napisał:

Dla mnie tragedią jest to że gry Bioware będą teraz wydawane w Polsce przez EA Polska, nie
cierpię ich wydań.

ja też prawdemówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/news_9QfjG,2_EA_o_wspolpracy_ze_studiem_BioWare.html <-- link do wczorajszego niusa.
Myślę, że to nic nie zmieni i Bio Ware dalej będzie prowadził swoją politykę, lecz nieznacznie będzie ją musiał dostosować do polityki EA; nie oznacza to jednak, że studio to będzie robiło masowo kontynuacje. Może dzięki Bio Ware EA zyska trochę świeżości. Poczekamy, zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 10:00, azur65 napisał:

Dla mnie tragedią jest to że gry Bioware będą teraz wydawane w Polsce przez EA Polska, nie
cierpię ich wydań.


tu się zgodze w stu procentach, możemy zapomnieć, o świetnych wydaniach premierowych, z pełną lokalizacją i innymi bajerami, Poprostu żal :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 10:02, Aragloin napisał:

> Dla mnie tragedią jest to że gry Bioware będą teraz wydawane w Polsce przez EA Polska,
nie
> cierpię ich wydań.
ja też prawdemówiąc


I ja też i pewnie jeszcze bardzo dużo osób ale co poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej poznamy smak premiery polskiej wraz ze światową oraz nie będziemy musieli katować się ze spapraną polonizacją. Bądź wyskokami typu głos Raelaga w Kuźniach Przeznaczenia. A jak to powtórzą w Dzikich Hordach to już stracę wiarę w logiczne myślenie panów z LC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na mnie to kolejny wątek z serii "Co by było gdyby?" - BioWare to studio które ma wyrobioną marke pozatym z tego co wiem nie mają oni praw ani do KoTOR''a ani NWN czy tym bardziej BG. Dwie pierwsze przeszły pod logo Obsidianu i raczej nic tego nie zmieni.

Pozostaje nam czekać na jakiś nowy [miejmy nadzieje] tytuł cRPG, bo to panowie robią najlepiej. O fundusze przynajmniej BW nie musi się martwić EA zapewni im płynność finansową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 10:19, ^RaZZieL^ napisał:

Jak na mnie to kolejny wątek z serii "Co by było gdyby?" - BioWare to studio które ma wyrobioną
marke pozatym z tego co wiem nie mają oni praw ani do KoTOR''a ani NWN czy tym bardziej BG.
Dwie pierwsze przeszły pod logo Obsidianu i raczej nic tego nie zmieni.

Pozostaje nam czekać na jakiś nowy [miejmy nadzieje] tytuł cRPG, bo to panowie robią najlepiej.
O fundusze przynajmniej BW nie musi się martwić EA zapewni im płynność finansową ;)

A czy Obsidian nie JEST studiem fili..coś(to słowo z FOotball Managera) w stosunku do BW??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wielka szkoda że EA przejęło Bioware. To świetne studia dobrze sobie samo radziło wydając super hity gier cRPG, teraz gdy EA przejęło Bioware nie wiem czy dalej będą robić takie dobre gry cRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 10:57, Kraju92 napisał:

Jak dla mnie to wielka szkoda że EA przejęło Bioware. To świetne studia dobrze sobie samo radziło
wydając super hity gier cRPG, teraz gdy EA przejęło Bioware nie wiem czy dalej będą robić takie
dobre gry cRPG.


Alea iacta est....
No, to trzeba czekać i być w dobrej wierze ;-) Mam nadzieję, że to pochłonięcie przez EA nie da minusów, tylko jakieś dobre strony :)
...
Chyba myślę za bardzo optymistycznie, to do mnei nie podobne ^^

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA oświadczyło, że nie bedzie miało wpływu na gry robione przez BioWare czy coś takiego, więc o ich gry nie ma sie co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:31, Asthariel napisał:

POdobno już zapowiedziano Mass Effect 2 i 3... Ja się tylko modlę , żeby nie zschranili ewentualnego
Baldurs Gate 3...


ale te Mass Efect 2 i 3 to jeszcze przed przejęciem przez EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować