Zaloguj się, aby obserwować  
Vaadeer

baldurs gate 1 pomocy!!(+sprostowanie)

46 postów w tym temacie

POmocy!!!!!
1 przepraszam za tamten temat zostal zamkniety zanim, napisalem o co mi chodzi , wiem wiem moja wina powinienem napisac odrazu sorry dla osób kture byly chetne pomuc a niemogly
2mam orginalnom baldurs gate EK(edycje kolekcjonerskom) i chodzi o to ze z cd nr.2 z baldurs gate 1 muj cd-rom niemoze odczytac juz kilku plików z powodu zbytniego zuzycia plyty(ale zem to napisal)
3 chodzi dokladnie o 2 pliki AREA4200 i AREA4300 sa one w NP." E:\CD2:\data\"
4 czy ktos z forumowiczów mógl by mi wyslac te 2 pliki jezeli oczywiscie to niejest piractow i jest to w miare legalne
5 jeszcze raz sorry
6mój adres to "***"
7 sorry za brak polskich znaków ale od dluzszego czasu dziala mi tylko "ó" (tylko na tym forum)
8 Jakbyscie mogli to podeslijcie mi je tera bo wlasnie stoje przed wejsciem do tych obszarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jak nie możesz pisać "ó" (wyżej jakoś napisałeś) to pisz "o"
2. Moderator zamknął temat, żebyś dopisał się do istniejącego. Skorzystaj z wyszukiwarki.
3. Wysłałbym Ci potrzebne pliki, ale zdaje się, że moderator ocenzurował adres O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma rzeczy w miarę legalnych. Albo coś jest, albo nie jest legalne. A Tobie potrzebny jest kontakt z Pomocą Techniczną. Masz przecież oryginał. Napisz im w liście, o co chodzi. Na pewno pomogą.

Przesyłanie plików będących częścią pełnych wersji gier do legalnych nie należy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 22:41, kNOT napisał:

Nie ma rzeczy w miarę legalnych. Albo coś jest, albo nie jest legalne. A Tobie potrzebny jest
kontakt z Pomocą Techniczną. Masz przecież oryginał. Napisz im w liście, o co chodzi. Na pewno
pomogą.

Przesyłanie plików będących częścią pełnych wersji gier do legalnych nie należy...

ale nawet jak niema zarejstrowanej bo EK wyszla gdzies kolo 2001 lub poczatkiem 2002 wienc wtedy niebylo jeszcze rejstracji elektronicznej
chyba ze wystarczy zdjecie bo to moge dac ale niewiem jakiej jakosci bo z telefonu komurkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 22:41, kNOT napisał:

Przesyłanie plików będących częścią pełnych wersji gier do legalnych nie należy...


Nawet jak Solstheim pokaże dowód, że posiada oryginał (np. paragon)??
Przecież jeśli prześlę mu potrzebne pliki, będzie mógł wykonać sobie kopie zaposową nośnika. Gdzie tu jest przestępstwo? To tak jakby przyniosł do mnie grę i zrobiłbym mu kopie płyty. Ale ponieważ to niemożliwe, może to zrobić sam tylko przekaże mu dwa pliki, które nie może już odtworzyć.
A Pomoc Techniczna mu nie pomoże, bo dystrybutor nie odpowiada za wyeksploatowane nośnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 22:41, kNOT napisał:

Nie ma rzeczy w miarę legalnych. Albo coś jest, albo nie jest legalne. A Tobie potrzebny jest
kontakt z Pomocą Techniczną. Masz przecież oryginał. Napisz im w liście, o co chodzi. Na pewno
pomogą.

Przesyłanie plików będących częścią pełnych wersji gier do legalnych nie należy...

panie moderatozre z kad wzionsc numer seryjny do baldur''s gate , niewiem gdzie to pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 22:41, kNOT napisał:

Nie ma rzeczy w miarę legalnych. Albo coś jest, albo nie jest legalne. A Tobie potrzebny jest
kontakt z Pomocą Techniczną. Masz przecież oryginał. Napisz im w liście, o co chodzi. Na pewno
pomogą.

Przesyłanie plików będących częścią pełnych wersji gier do legalnych nie należy...


Przez ten poprzedni temat z samym slowem ''pomoc'' to zmieniles mi range na mniejsza, za to ze napisalem slowo ktore i tak zakreslilem gwiazdkami. Sam mam forum i wkurza mnie jak ktos spamuje (myslalem ze to spam), a Ty zachowales sie jak jakis mod prywatnego forum a nie jak moderator forum cdp. Powinines dac ostrzezenie slowne bo bylo to pierwsze wykroczenie moje i do tego tak male. To tyle wyjasnienia z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 22:49, Solstheim napisał:

> Nie ma rzeczy w miarę legalnych. Albo coś jest, albo nie jest legalne. A Tobie potrzebny
jest
> kontakt z Pomocą Techniczną. Masz przecież oryginał. Napisz im w liście, o co chodzi.
Na pewno
> pomogą.
>
> Przesyłanie plików będących częścią pełnych wersji gier do legalnych nie należy...
panie moderatozre z kad wzionsc numer seryjny do baldur''s gate , niewiem gdzie to pisze

bo w pomocy pisze klucz rejstracji elektronicznej i numer seryjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za rzucanie mięsem nie powinieneś był oczekiwać ostrzeżeń. A co do dalszej dyskusji, polecam lekturę Regulaminu, szczególnie ostatniego punktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 22:51, kNOT napisał:

Za rzucanie mięsem nie powinieneś był oczekiwać ostrzeżeń. A co do dalszej dyskusji, polecam
lekturę Regulaminu, szczególnie ostatniego punktu...


Ja z Toba nie dyskutuje, jesli uwazasz to za rzucanie miesem to wiele sie jeszcze musisz nauczyc. Dziwne ze w regulaminie nie ma napisane na ile czasu takie kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

straszna bzdura. Koleś musi czekać na odpowiedź pomocy technicznej żeby załatwic taki bzded. Ciekawe kiedy mu odpowiedzą- z tym u CDP bywa różnie- raz odpowiadaja następnego dnia, taz po dygodniu a i bardzo często wogóle. Współczuje ci bo musisz czekać nie wiadomo ile a miałem podobną sytuację(z inną grą ale i problem załatwiłem inaczej). Nic by się potwornego nie stało gdyby ktoś podesłał tobie te pliki(ja np.je mam ) no ale widzisz moderator jest uparty , twierdzi że to zbrodnia i ni da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj u kogos kto ma nową nagrywarke przegrac ta płytę, ja tak zrobiłem jak mi sie CD1 rozwaliło od BG1, najlepiej Alcocholem bo on dobrze czyta porysowane plyty i czasem naprawia błędy.

Jak to nie pomoże to zostaje Ci pomoc techniczna.


PS. Knot miło mi widzieć, że komuś pomagasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech mod zamknie ten temat za chwile bo ja juz wiem co mam robic a wy jak zaczniecie sie klucic to dostaniecie - do statusu lub bana wienc poco wam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 22:55, Lumbago napisał:

PS. Knot miło mi widzieć, że komuś pomagasz.

Nie robię przy tym show, czasami jednak widać, to normalne i nie na temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 22:50, kNOT napisał:

Możesz sobie zrobić kopię swojej płyty, robienie kopii dla kogoś nie jest już legalne.


2. Stosownie do przepisów art. 75 ust. 2 i 3 ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie
autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. Nr 24, poz. 83 z późn.zm.) nie wymaga
zezwolenia Licencjodawcy:
a) sporządzenie przez Licencjobiorcę kopii zapasowej, jeżeli jest to
niezbędne do korzystania z Programu, z zastrzeżeniem jednak, że kopia
ta nie może być używana równocześnie z Programem


Nie ma tu nigdzie informacji, że użytkownik musi wykonać kopię samemu.
No ale dobra, nie czepiam się już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 22:57, Albatross napisał:

kopia ta nie może być używana równocześnie z Programem

Chcesz pozbawić się możliwości grania!? Podziwiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 22:48, Albatross napisał:

Nawet jak Solstheim pokaże dowód, że posiada oryginał (np. paragon)??
A Pomoc Techniczna mu nie pomoże, bo dystrybutor nie odpowiada za wyeksploatowane nośnika.


Nie opowiadaj bzdur. Jeszcze zanim ktokolwiek słyszał o rejestracji elektronicznej zdarzyło mi się kilka razy wysłać zurzyty nośnik do CDP (orginalny oczywiście) i po pewnym czasie (kochana Poczta Polska...) odsyłano mi nową, działającą płytkę. Co więcej, kolega raz wysłał im tylko jedną płytę, a oni mu odesłali nową grę :P

Nie sądzę, aby coś się zmieniło. Najlepiej jest zadzwonić i zapytać, a myślę, że rozwiązanie znajdzie się prędko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 22:40, Albatross napisał:

1. Jak nie możesz pisać "ó" (wyżej jakoś napisałeś) to pisz "o"
2. Moderator zamknął temat, żebyś dopisał się do istniejącego. Skorzystaj z wyszukiwarki.
3. Wysłałbym Ci potrzebne pliki, ale zdaje się, że moderator ocenzurował adres O_o

moge tylko "ó"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować