Zaloguj się, aby obserwować  
Vaadeer

baldurs gate 1 pomocy!!(+sprostowanie)

46 postów w tym temacie

Bzdur nie opowiadam, tylko źle napisałem. Powinno być, że "mogą mu nie pomóc", w końcu 90 dni minęło od kupienia gry już bardzo dawno i dystrybutor nie ma przecież obowiązku rozpatrywać gwarancji. Ale fakt faktem, CDP mimo to oferuje możliwość wymiany gry nawet po takim czasie, sądzę jednak, że Solstheim powinien kupić sobie nowy egzemplarz w sklepie (NXK 19,99), bo raz, że szybciej, dwa, że wyjdzie prawdopodobnie taniej.

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 11:24, Albatross napisał:

Bzdur nie opowiadam, tylko źle napisałem. Powinno być, że "mogą mu nie pomóc", w końcu 90 dni
minęło od kupienia gry już bardzo dawno i dystrybutor nie ma przecież obowiązku rozpatrywać
gwarancji. Ale fakt faktem, CDP mimo to oferuje możliwość wymiany gry nawet po takim czasie,
sądzę jednak, że Solstheim powinien kupić sobie nowy egzemplarz w sklepie (NXK 19,99), bo raz,
że szybciej, dwa, że wyjdzie prawdopodobnie taniej.

EOT

ok moge kupic tylko 2 sprawy :
1.baldurs1 w NXK na terenie mojego miasta i w okolichac jest niedostepny
2. Czyli jak pomoc tech. mi niepomorze to musze wydawac 20dychy(nie taki majatek ale to juz cos dla osoby niepracujacej bo jestem niepelnoletni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha i jeszcze jedno jak mam napisac do dziaBu pmocy technicznej skoro jak wybieram "muj problem dotyczy gry "xxx"" ale zeby wyslac posta to trzeba wpisac klucz rejstracji elektronicznej kturego ta gra nieposiada bo zostala wydana zanim takie cos jeszcze wprowadzili wic zostaje mi wyslac posta z prosba o pomoc do dzialu zwiazanego ze sklepem i zaznaczyc ze niemoglem inaczej bo "blabla"(tu wyjasnienie dlaczego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 11:33, Solstheim napisał:

1.baldurs1 w NXK na terenie mojego miasta i w okolichac jest niedostepny


W takim wypadku, czy nie najlogiczniejszym sposobem byłoby zamówienie tej gry przez internet? Wiem, że dojdą koszty wysyłki ale nic na to nie poradzisz;) Do tego rozwiąże się również problem karty rejestracyjnej- dostaniesz swoją wraz z nową kopią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz wysłać e-mail albo po prostu list (ja tak raz zrobiłem). Opisz problem, podaj numer seryjny gry (masz go chyba na pudełku), możesz też od razu wysłać wadliwą płytę i czekaj na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK THX za pomoc ale niech moderator jak omze niech zamknie ten temat wyslalem juz emaila do Pomocy tech. ale sprawa sie rozwiazala poniewaz jak sie okazalo muj sasiad po blirzszym wytlumaczeniu o czy mjest gra przypomnial sobie ze jego kuzyn to ma wiec poszedl pozyczyl ja se te 2 pliki zgralem mam nadzieje ze to nie jakies super wykroczenie karane smiercia przez powieszenie. zeby uprzedzic pytania tamten koles tez ma orginala je tera posiadajonc te 2 pliki od niego wypalilem sobie kopie bezpieczenstwa plytki (zreszta innych tez tak na przyslosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dopisać się do tego tematu, gdyż nigdzie nie znalazłem ogólnego tematu dotyczącego BG. Otóż po dłuższej rozłące z tą grą postanowiłem sobię, że jeszcze raz ją przejdę, ale niestety okazało się, że nie chce się nawet zainstalować. Gdy wciskam instaluj (lub setup w katalogu z płyty) pojawia się okienko: ":\WINDOWS\SYSTEM32\AUTOEXEC.NT. Ten plik systemowy nie nadaje się do uruchamiania aplikacji systemu MS-DOS lub Microsoft Windows" i dalej standardowo o zamknięciu okienka. Mam Windows XP, kombinowałem już ze zgodnością ale nic to nie dało. Ktoś wie, czy da się coś zrobić? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 17:55, Shadowtear napisał:

A ja chcialem sie dowiedziec jak w bg 1+dodatek zmienic rozdzielczosc (cud ze w roku 2006 darady
to jeszcze uruchomic)


Nie da się zmienić rozdzielczości w BG1. A to, że da się go jeszcze uruchomić, to nie żaden cud, jak da się też uruchomić gry z pierwszej połowy lat 90. zeszłego wieku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować