Zaloguj się, aby obserwować  
Wits

Wiedźmin (The Witcher) Gra - Quiz

4533 postów w tym temacie

Inne Quizy są o sadze książkowej, lub o opowiadaniach, tak więc postanowiłem założyć o grze ! Nie widziałem, żeby w tamtych Quizach pisali o grze ;-) Także mam nadzieję, że tutaj może swobodnie zająć się grą !

Regulamin

1. Pytania dotyczą tylko gry, wydanej przez polskie studio "CDProjekt Red"
2. Pytanie może zadać osoba, która wcześniej odpowiedziała poprawnie na wcześniejsze pytanie.
3. Po każdej poprawnej odpowiedzi, zadający pytanie, powinien to potwierdzić, przy czym
dopisaćKsywka+1 !
4. Przed dodaniem nowego posta należy odświeżyć stronę z forum i sprawdzić, czy nie ma już odpowiedzi na pytanie lub nowego pytania. A''la gothic quiz.
5. Jeżeli quiz będzie się prężnie rozwijać, wprowadzę ranking !
6. Jeśli ktoś nie zada pytania po upływie 6h, inny użytkownik ma prawo je zadać !

Pytanie:

To zadam pierwsze pytanie ;-) Jaką pierwszą decyzję, musi podjąć nasz bohater ?
Chodzi o wybór, co ma zrobić i gdzie, jakie są ścieżki wyboru.

Powodzenia ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, zacząłem od samiutkiego początku, mam nadzieję, że początki też będą zadawane, skoro nie poprzechodzili, to znaczy że nie będą zadawać z końca gry, no nie ? ;-) Jakoś się to rozwinie, no i zawsze jest poradnik.

Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wolę nie pisać "Triss Merighold" Wtedy było by to takie... Wiesz o co chodzi ;-)

Pytanie: Jak nazywa się kelnerka w karczmie "Zajazd" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meykan +1 Zadajesz.

Jak na początek, starajmy zadawać pytania z początków gry, troszkę później zaczniemy dalsze akty, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ludzie ale dołączcie do zabawy fajnie jest.

Jak nazywa się młoda medyczka którą spotykamy zaraz po przybyciu do karczmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będą chcieli, to dołączą ! :-) Mam propozycję, żeby to tak lepiej wyglądało, rozpisujmy się bardziej, żeby nie była to tylko krótka odpowiedź, chyba że taka wystarczy ;-)

Co do pytania: Jest to Shani, spotykamy ją również na początku aktu, od razu po ataku barghestów. Jest odziana w bardzo ładną, zieloną szatę ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować