Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmiński dzień community - rozdział pierwszy (Versus)

102 postów w tym temacie

Ojejciu robicie tragedię z powodu tego, że Geralt startuje od razu w finale... I tak pierwszą edycję wygrał już Prince, a teraz ten pojedynek jest jakby poza konkursem, gdyż Geralt jest po prostu za krótko w branży. Gram.pl stara się jak najbardziej wypromować Wiedźmina, gdyż jest co promować i taki pojedynek poza rywalizacją nikomu z pewnością nie zaszkodzi. :) Ja głosuje na Geralta, gdyż gry z Princem jakoś nigdy mnie nie wciągnęły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko przeczytałem w poprzednim Versusie, że zwycięzcę czeka coś, czego się nie spodziewał to już wiedziałem o co chodzi... Dobrze, że wygrał Prince. W końcu sylikon poległ był.

No a teraz rundka specjalna, taki niespodziewany boss już po pokonaniu tego niby-ostatniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 16:49, hallas napisał:

Jak tylko przeczytałem w poprzednim Versusie, że zwycięzcę czeka coś, czego się nie spodziewał
to już wiedziałem o co chodzi... Dobrze, że wygrał Prince. W końcu sylikon poległ był.

No a teraz rundka specjalna, taki niespodziewany boss już po pokonaniu tego niby-ostatniego.

Princa poraz kolejny czeka alternatywne zakończenie z nowym bossem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, czy część graczy nie zagłosuje na Prince''a ze zwykłej złośliwości w stosunku do CDP... Bo jeśli by chodziło TYLKO o grę... :-)

Argh, dam plusika Geraltowi, musi się chłopak zadomowić w świecie gier. W końcu ''żyje'' tu od niedawna, marne... 5 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dałem głos dla Księcia, tyle już przeżył zawodów, że szkoda go jeszcze dręczyć. Tak poza tym to ciekawie zostali dobrani bohaterowie - w obu przypadkach ich wybory ukształtowały ich przeznaczenie. Obie gry lubię, dlatego może mi tak szkoda Księcia ;). Wiedźmin to twardy osobnik i nie przejmie się w razie czego kilkoma ciosami steranego życiem księcia.
A pomysł z community zdecydowanie na +, tylko oby częściej coś takiego, żeby to nie był jednorazowy wyskok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda Dr.Freemana że dopiero trzecie miejsce.. ale może to i lepiej bo na Geralta mocnych nie widze ( biore pod uwage całą twórczość pana Anrdzeja a nie tylko gre.. tutaj rzeczywiście nikt szans z Wiedźminem mieć nie będzie :). głos oddałem.. widamo na kogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to oczywiste, że wygra Geralt... Ale i tak zwycięzcą pierwszego Versusa jest IMO Prince! Rozwalił wszystkich przeciwników od początku do końca, łącznie z Larą! Geralt się nie liczy, bo wszedł dopiero teraz i miał niezłą reklamę przez ostatni miesiąc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, że nawet jakby prince miał więcej głowsów to wygra Geralt. Jak to kiedyś Stalin powiedział: "Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy" ;]

PS. Mój głos tak czy tak leci na Białego Wilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym nie był patriotą itd., ale... głosuję na Księcia :) . Czuję pociąg do dwóch broni naraz, sami wiecie... ;>

PS I dobrze, że nie wygrała Lara. Jak na mój gust, to ona jest zbyt, dosłownie i w przenośni, oklepana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: AAAAAAAAAAAAAAA! NIEEEEEE! Mario czwarty!!!!!!!!
Do rzeczy: Prince dzięki swemu doświadczeniu i umiejętności kontrolowania czasu bez trudu pokonał młodego Geralta. Taka jest moja wizja przyszłości.i wola. Wiem, Geralt to polak, ale co z tego? Prince DOS-owy, 3D, Sands of time przedewszystkim... nie geralt nie ma szans. Ichyba wiadomo na kogo oddałem głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos oddałem na Geralta. Prince'a średnio lubię. Heh też szkoda, że Mario na czwartym miejscu - miałem nadzieje, że zajdzie dalej, a nawet do finału. Ciekaw jestem (pewnie nie tylko ja :) ) wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prince zniszczy geralta on niema z nim szans a tak wogule to prince jest z gier a geralt najpierw był w ksiązce wiec jak głosowanie na bohatera gier to tylko ksiąze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować