Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmiński dzień community - rozdział pierwszy (Versus)

102 postów w tym temacie

Głos na Księcia. Wiedźmin robi się trochę za bardzo przereklamowany. I na pewnie nie jest takim zjawiskiem w świecie gier, jakim był pierwszy Prince Of Persia (nie dzieci, nie chodzi mi o Piaski Czasu ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 09:55, jakubcjusz napisał:

zjawiskiem w świecie gier, jakim był pierwszy Prince Of Persia (nie dzieci, nie chodzi mi o
Piaski Czasu ;) ).

Och, to się popisałeś. Zjawiskiem w świecie gier może nie był, ale ja tam wole Wiedźmina z osobowością, niż pustego Księcia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc tak, widać, że nie wiesz o co chodziło jakubcjuszowi.
Geralt jest postacią książkową, dopiero w chodzi w brutalny świat gier :P, w porównaniu z Księciem to Geralt może być pusty. Zagraj sobie w dowolnego PoPa, a zobaczysz o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 10:03, milten6 napisał:

Mówiąc tak, widać, że nie wiesz o co chodziło jakubcjuszowi.
Geralt jest postacią książkową, dopiero w chodzi w brutalny świat gier :P, w porównaniu z Księciem
to Geralt może być pusty. Zagraj sobie w dowolnego PoPa, a zobaczysz o czym mówię.

Grałem w PoPa, i nawet przeszedłem. Growy Geralt w porównaniu do Księcia jest baardzo "pełny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 10:01, mesiu59 napisał:

Och, to się popisałeś. Zjawiskiem w świecie gier może nie był, ale ja tam wole Wiedźmina z
osobowością, niż pustego Księcia ;]


Szczerzę życzę Wiedźminowi, aby gracze spędzili przy nim tyle czasu, co ja przy Księciu (w którego grałem dobre kila lat, zanim mi się znudził). Ale jednak jeśli chodzi o animację, to Prince był ogromnym krokiem naprzód, a w Wiedźminie niczego nowego nie ma. Jest świetna grafika, ale rewolucji tam nie uświadczysz, system walki jest równie często wychwalany co krytykowany (oczywiście mówię o zagranicznych mediach), a świat to nie zasługa programistów, ale pana Sapkowskiego. Dlatego Wiedźmin (nie przeczę, że jest dobrą grą) nie wnosi niczego nowego.

Aha. I mam nadzieję, że nikt się nie obrazi za ten tekst o pierwszym Prince Of Persia - po prostu przypomniało mi się, jak w sklepie jakiś nastoletni chłopak stwierdził, że mi doradzi, jaką grę mam kupić. Jak go zapytałem, czy grał chociaż w pierwszego Prince''a, to powiedział, że nie grał w "Piaski Czasu". Niestety dla większość osób, to Prince to teraz tylko 3 ostatnie części. Pozdrawiam tych, którzy grali w prawdziwą jedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 10:31, jakubcjusz napisał:

> Och, to się popisałeś. Zjawiskiem w świecie gier może nie był, ale ja tam wole Wiedźmina
z
> osobowością, niż pustego Księcia ;]

Szczerzę życzę Wiedźminowi, aby gracze spędzili przy nim tyle czasu, co ja przy Księciu (w
którego grałem dobre kila lat, zanim mi się znudził). Ale jednak jeśli chodzi o animację, to
Prince był ogromnym krokiem naprzód, a w Wiedźminie niczego nowego nie ma. Jest świetna grafika,
ale rewolucji tam nie uświadczysz, system walki jest równie często wychwalany co krytykowany
(oczywiście mówię o zagranicznych mediach), a świat to nie zasługa programistów, ale pana Sapkowskiego.
Dlatego Wiedźmin (nie przeczę, że jest dobrą grą) nie wnosi niczego nowego.

Tylko, że to nie jest głosowanie na gre, jej odkrywczość innowacyjność itp. tylko na bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 10:41, mesiu59 napisał:

Tylko, że to nie jest głosowanie na gre, jej odkrywczość innowacyjność itp. tylko na bohatera.


Po części masz rację. Ale skoro tak jest, to czemu w plebiscycie brali udział bohaterowie tylko znanych tytułów? Przecież nawet jakaś słaba gra, mogła mieć świetnego bohatera. Bohater jest mocno powiązany z grą, w której uczestniczy.

Szkoda, że w plebiscycie nie pojawiła się Apri Ryan - gdyż jako bohaterka gry, to ona (według mnie) powinna tu zwyciężyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juhu, wygrał PRince, mój faworyt od samego początku. ^^''
Ale żeby taka legenda miała się mierzyć z nowicjuszem jak wiedźmin.. przecież on dopiero się pojawił.
Głos na Prince''a. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to niesprawidliwe...Geralt jest w finale mimo tego, że żadnej walki dotąd nie wygrał. To Książe dostałe najwięcej głosów i pokonał wszystkich rywali, więc sądzę, że to on powinien wygrać. I to na niego zagłosuję!

P.S. Geralt nie jest w ogóle zły, ale pierwsza gra z Księciem w roli głównej wyszła o wiele wcześniej, więc do niego mam większy sentyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli było by tu głosowanie na najbardziej ''''pełnego'''' bohatera 1 miejsce należy się niewątpliwie Bezimiennemu z Planescape: Toromenta. Przy nim wszystkie postacie są ''''puste''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować