Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmiński dzień community - rozdział pierwszy (Versus)

102 postów w tym temacie

gram.pl

Przez ostatnie dwa tygodnie mogliście czytać, słuchać i oglądać materiały związane w taki czy inny sposób z pierwszą grą na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego. Dziś, zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią, to Wy kształtować będziecie sposób postrzegania świata wiedźminów. Przed Wami pierwszy rozdział naszej wspólnej przygody!

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmiński dzień community - rozdział pierwszy (Versus)" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:05, xbit71 napisał:

Na pewno zagłosuję. :D
Ja niestety nic na tę okazję nie zrobiłem, z powodu braku czasu. :P


Nie ty jeden. :/ Mnie niestety również zabrakło czasu.
Ale głos oddam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do piatku ? 11 listopada ? :P a przepraszam bardzo - ktorego roku ? :P a moze CDP tnie koszty i maja kalendarze na 1998 rok ? ^^ bo 11 listopada to niedziela :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:16, Morfieusz napisał:

do piatku ? 11 listopada ? :P a przepraszam bardzo - ktorego roku ? :P a moze CDP tnie koszty
i maja kalendarze na 1998 rok ? ^^ bo 11 listopada to niedziela :P pzdr


Fakt, 9 listopada. Sprawdziłem - piątek 11 listopada wypada w 2011 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ARGHHHH?////1!!!!!! No i na kogo tu glosowac? Prince to najlepsza gra w ktora gralem, no normalnie moj idol!!!! Ale Geralt niegorszy, ksiazki z zapartym tchem czytalem, a gre dopiero insaluje (troche pozno, wiem, sila wyzsza). No i, ze tak powiem, jak wybrac jednego, aby nie zranic drugiego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Księciunia lepiej znam i bardziej lubię niż Geralta. Jestem też pewien, nawet abstrahując od możliwości zmiany czasu, w bezpośrednim pojedynku wygrałby właśnie ten pierwszy (nie od razu, ale byłoby to ciekawe widowisko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BuaHaHaHa, w prawdziwym pojedynku, książę spowolnił by czas, a Geralt nie miałby czasu aby wyjąć miecz :P.
Obrazek jak dla mnie trochę faworyzujący Geralta, ale i tak wierzę, że bohater jednej z najlepszych serii gier na świecie zwycięży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować