Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmiński dzień community - rozdział pierwszy (Versus)

102 postów w tym temacie

Cóż fajnie, że Prince wygrał, ale wynik tego starcia jest już wg mnie przesądzony. Bedę ogromnie zdziwiony i rozczarowany jak Prince wygra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin, wiedźmin !! :D
22 mln zł , 4 lata, premiera w tym samym czasie w różnych krajach, 10 wersji językowych. Zdecydowanie hit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem oczywiście na gerelta , grałem kiedyś w Prince Of Persia : Piaski Czasu , nawet fajne ale jakoś mnie nie ujeło :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko Geraltowi, ale to już pieprzona przesada...
Serio... robicie plebiscyt na najlepszą postać w grze, tylko po to
by potem wygrał Geralt... Czy WSZYSTKO na gram.pl musi promować
Wiedźmina? Pamiętajcie, co za dużo to i świnia nie zje. o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie chce mi się wierzyć by wszyscy obiektywnie oddali głos. Jestem pewien, że pod wpływem emocji związanych z nowością wygra Geralt i to dużą różnicą głosów. Poza tym, w niektórych zapewne odezwie się patriotyzm i co tam jakiś perski książę wymyślony w USA ma mieć do gadania z naszym polskim, swojskim wiedźminem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie ! Jak można było pokonać klasyków, takich jak Mario ? :(
Eh, a co do obecnej "Rundy Specjalnej", oddałem głos na Prince''a. Co jak co, ale trochę w tym całym konkursiku przeszedł, należy mu się ;) Wiedźmin zapewne dał w łapę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasyk odpada, bo to już przeszłość :) (moje zdanie), a pozatym niektóre klasyki poszły do piachu po czymś takim jak różne śmieciowe przeróbki. Chodź w zasadzie nie było przeróbek tetrisa, a jakoś odpadł.

Wracając do tematu. Głosowałem od początku na księcia, to i teraz zagłosuje. Zamierzam kupić Wiedźmina, ale puki co jeszcze nie kupiłem, to jeszcze nie żałóje, że nie zagłosowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Księcia lubię ale nie tak bardzo;P (moim zdaniem powinien odpaść w walce z Larą) a Geralta UWIELBIAM (nie anpisze kocham bo to można źle zinterpretować) mimo tego że grałem dopiero 2 dni a sagi jeszcze nie przeczytałem (za nie długo nadrobię zaległości tylko mnie nie bijcie i poniżajcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie się rozłożyły proporcje głosów w finale i boju o trzecie miejsce (wietrzę manipulację ;)). Trochę szkoda mi Maria, że się nie załapał na "pudło", ale dobrze, że chociaż Lar(w)a nie wygrała ;).

Wydaje mi się jednak, że wynik pojedynku Prince''a z Geraltem jest przesądzony (tym razem głosować nie będę :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince''owi wierny jestem od 1992r. I chcę aby tak zostało. Czemu? Bo to walka między postaciami gier, a Geralta lubię głównie z książki. W grze natomiast to Prince jest bardziej charyzmatyczny i heroiczny (niczego Geraltowi nie ujmując; nadal sądzę, że jest świetny --> po prostu gorszy od Prince''a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal chciałbym klocka z Tetrisa...
Już to sobie wyobrażam. Finałowy pojedynek: Wiedźmin Geralt kontra... Klocek! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tam gdzie prince charyzmatyczny na mnie to taki zręczny pedałek a przedtem to co kupa pikseli po ekranie skakała. jak by się przyjrzeć to postać Geralta jest bardziej wyraźna a poza tym (tak trochę niezręcznie ale) takowego WIEDŹMINA kupiłem. a prince of..... f"!@#$ of....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:25, dulak napisał:

Wiedźmin, wiedźmin !! :D
22 mln zł , 4 lata, premiera w tym samym czasie w różnych krajach, 10 wersji językowych. Zdecydowanie
hit


Budżet o niczym nie świadczy, długi czas robienia gry, świadczy o opieszałości twórców :P.
Taa hit, Książę miał już ten tytuł od bodajże 1989 roku ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować