Zaloguj się, aby obserwować  
Zaskron

BAN - Counter-Strike

8 postów w tym temacie

Przepraszam że zakładam nowy temat, ale odpowiedzcie mi Ci co długo grają w CS''a...dostałem bana na 24 godziny (1 dzień)na serwie o nazwie "IDELAN|WarCraft" i mianowicie ...już zostałem odbanowany ale....2dni mam CS:Anthology i dręczy mnie to czy ten ban źle wpływa na moje konto STEAM ???
Czy poprostu to idzie w niepamięć ???
I czy to sie gdzieś zapisuje że tu i tu o tej godz. dostałem bana...bo boje sie 1 raz takie coś dostałem.....a jeszcze ile razy wy byliście zbanowani(jak można wiedzieć) :)

Proszę O POMOC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 18:25, Zaskroń napisał:

Przepraszam że zakładam nowy temat, ale odpowiedzcie mi Ci co długo grają w CS''a...dostałem
bana na 24 godziny (1 dzień)na serwie o nazwie "IDELAN|WarCraft" i mianowicie ...już zostałem
odbanowany ale....2dni mam CS:Anthology i dręczy mnie to czy ten ban źle wpływa na moje konto
STEAM ???
Czy poprostu to idzie w niepamięć ???
I czy to sie gdzieś zapisuje że tu i tu o tej godz. dostałem bana...bo boje sie 1 raz takie
coś dostałem.....a jeszcze ile razy wy byliście zbanowani(jak można wiedzieć) :)

Proszę O POMOC!!!!


Jeżeli VAC nie złapał cię na cheat'ch - wszystko z twoim kontem w porządku.
Jeżeli dostałeś bana od jakiegoś miłego admina na 24h - to znaczy, że dostałeś bana od jakiegoś miłego admina na 24h.

Nigdy nie zostałem zbanowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować