Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmiński dzień community - rozdział piąty (gramsajty)

25 postów w tym temacie

Ja swojego wyglądu za nic nie zmienię. :P
Pewnie niektórzy pomyślą, że to dobra okazja do podbicia liczby odwiedzin gramsajta, jednak "mi to nie robi
". :P
PS. Moim zdaniem layout gramsajta roba006 jest troszkę za pusty (dodaj coś tam do środka). :P
PSS. Ciekawe, co będzie nagrodą w tym konkursie rozpoczynającym się za godzinę. Oby było to wszystkie 7 tomów Wiedźmina. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gram.pl

Wiecie już jak prezentują się i co zawierają największe polskie serwisy poświęcone debiutanckiej produkcji studia CD Projekt RED. Nie zapominajcie jednak, że również Wy możecie stworzyć wiedźmińską stronę i publikować na niej materiały. Szczególnie że dzięki gramsajtom jest to proste jak nigdy dotąd!

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmiński dzień community - rozdział piąty (gramsajty)" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff co jak co ale mojego gramsajcika na wieśka nie przerobię:P Co jak co ale jeszcze nie oszalałem;-) podoba mi się tak jak jest^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łohoho ! A niedawno swój wiedźmin wygląd, usunąłem. No, ale wezmę się jeszcze raz ! Ale będzie inny ! Wypasiony, musi taki być :D To będzie szok ! Coś nowego ! ... :D ;-) Mam nadzieję, powodzenia ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;/ ale żeście podjarani tym wiedźminem ;/ dajcie znak jak wam faza minie to wpadne zobaczyć co słychać na starym gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam zamiaru robić sobie layouta z Wiedźmina, ponieważ mam teraz dobry, który niedawno zrobiłem. Zgadzam się z tym, że ostatnio trochę dużo tego Wiedźmina na gram.pl, ale niedługo to raczej będzie trwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej. Przecież nie prosimy o zmianę layoutu gramsajta na wiedźmiński. Wysyłajcie po prostu linki do swoich publikacji związanych z grą/sagą. Tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:45, stasiecki napisał:

Wysłałem link na mój gramsajt, a co mi tam, może się komuś spodoba.


byłem, widziałem i powiem.. zafascynowała cie ta gra, ja jeszcze sie do niej nie przekonałem i narazie nie przekonam bo podobno mój procesor nie jest obsługiwany. niedługo upgrade więc może może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na konkurs :D
Mam nadzieję że czasu mi starczy i napiszę własne przeżycia związane z Wiedźminem ;) może jeszcze film sklecę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję :) Chodzi o to, że robię layout a''la Wiedźmin, wrzucam go sobie, i linka podsyłam? Bo jak tak, to mam już gotowca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować