Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA Mythic - "nie chcemy skopać tyłka WoW-owi"

65 postów w tym temacie

Zaitsev

Attaba Rahim, który pracuje przy grze Warhammer Online: Age of Reckoning, zapewnił, że studio EA Mythic nie skupia się na rywalizacji z WoW-em. Developerzy wolą pomyśleć o ulepszeniu swojej gry Warhammer Online: Age of Reckoning tak, aby trafiła do szerokiego grona osób.

Przeczytaj cały tekst "EA Mythic - "nie chcemy skopać tyłka WoW-owi"" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze facet myśli. Jednak to jest wiadome, że musi konkurować z innymi grami - taka jest kolej rzeczy, czy by tego chcieli, czy nie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo to naprawdę będą się kopać :) Konkurencja nie śpi :)

PS. Fajny obrazeczek :) Ale wolałbym jakiś animowany(ruszający się) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RPG bez elfów? Coś dobrego z tego raczej nie wyjdzie:P Na 100% chcieliby skopać tyłek WoW-owi ale wiedzą że się im to nie uda:D Niech zaczną od pobicia Mu, później Tibii i GW a dopiero później niech się tak śmiało wypowiadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WAAAAAAAAGH!!! Tyle mam do powiedzenia :D
WAR będzie rządzić nieważne czy będzie lepszy czy gorszy od WoWa pod względem mechaniki, bo Świat Warhammera jest o wiele bardziej klimatyczny.


PS. mati591 w WAR są elfy. . . elfy są częścią Warhammera, i są o wiele lepsze niż te z WoWa z uszami jak słonie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elfy bedą ale nie z mangowymi oczami to raz:>
Dwa to to że WAR ma szansę jeśli zniosą (w co nie wierzę) abonament.Póki tego nie zrobią to ja sobie pogram w darmowe GW a później równie darmowe GW 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stuknie im 500k abonentów to i tak będzie duży sukces.

LOTRO do tej pory nie ogłosiło ile ma abonentów, a ich IP jest lekko mówiąc 10-krotnie bardziej znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich naiwnych którzy marzą o zniesieniu abonamentu - cały model biznesowy masówek jest oparty o abonament. Wszelkie próby znalezienia dodatkowego źródła dochodu spełzły na mikroskopijnych booście wpływu kaski (patrz SOE).

Zresztą, czy 15euro/m to naprawdę tak dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na WAR-a specjalnie nie czekam, niemniej fajnie, że uniwersum Warhammera będzie tłem jakieś masówki. Tam przynajmniej nie ma cukierkowości (WoW) i młodych Patronów (GW)...

A i ludzie... Elfy są w w Warhammerze... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:46, Gall historyk napisał:

Elfy bedą ale nie z mangowymi oczami to raz:>
Dwa to to że WAR ma szansę jeśli zniosą (w co nie wierzę) abonament.Póki tego nie zrobią to
ja sobie pogram w darmowe GW a później równie darmowe GW 2:)


Mangowe oczy w WoWie? Nie wiesz co mówisz to primo a secundo to nie wiem czy BE(krwawe elfy zapewne nie znasz skrótu) mają mangowe...mają stosunkowo małe.( NE to jeszcze ale BE na 100% nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze tak te 50 zł co miesiąc to dużo jak sobie jeszcze policzysz opłatę za samego neta.Niestety nie wszystkich stać na dodatkowe płacenie.Po drugie to GW jakoś nie ma abonamentu jest trochę gorsze w kilku kwestiach od WoWa a jednak Anet chce zrobić kontynuację również bez dodatkowej płacy.Wniosek: musieli jednak wyjść na swoim.

barsum- ekhm bez obrazy ale nie ucz człowieka który przez rok grał w WoWa i przez jakiś czas w dodatek do niego:>I jeśli według Ciebie wielgachne oczy to nie manga no to polecam wikipedię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować