Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy 500 dolarów wystarczy na grę w Crysisa, CoD4 i UT3?

164 postów w tym temacie

Oczywiście, że za 500$ można złożyć taki komputer, ale...no, właśnie jest jedno "ale". W Polsce złożenie takiego kompa kosztowałoby ok. 1800zł. W Stanach wszelki sprzęt elektroniczny jest o wiele tańszy, dlatego nam się może wydawać to bardzo tanio (500 dolarów=ok. 1250zł), ale tam to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 01:45, hallas napisał:

/.../


Cio do tych konsolek to wole wydać powiecmy te 1600 na okrojonom wersje na 6 lat równowartość tego na 2-3 i tu przecie mowa o samej karcie graficznej. A co z ramami, procem, płytom. To też trzeba wziąść pod uwagę. Jeśli chodzi o te sprawy DXowe to kumpel ma 8800(ten najlepszy model bodajze gtx? :D), viste, 4gb ramu, i którąś z czołowych dwu rdzeniówek intela. I co mi powiedział grajac w lost planeta i bioschoka? Że jakby aż takiej zachwycającej różnicy nie widzi. Fakt jest jakaś, ale nie żeby sie tym podniecać. Ja Ci radze 7900GTX (sam mam taki i jest cool :D Pomijając demo crysisa, które sie zacina na high i very high[po użyciu numeru z któregoś z newsów] a tak to wmiare płynnie jak narazie ciągnie mi all :D na high) 2-4GB ramu, core duo i wystarczy. Przynajmniej na jakieś 2 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 12:58, KaSp napisał:

Co do konsoli to tu sprawa jest nieco inna! Bo wy żeby móc mieć taką grafike jak my PC-towcy,
musicie mieć Xboxa360 (~~1500) i porządny telewizor bo bez tego ani rusz!! Wiec co wydaje sie
tańsze??


No ale ja np. wydam raz te 1500 a ty ile razy? :D

A zresztą to się zgadzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczepiliście się samego kosztorysu konsol.
Dlaczego nie rozumiecie, że konsole jak telefony za 1zł są sprzedawane ze stratą?
Ktoś kupi konsole za 1500zł i powiedzmy, 10 gier po 250zł. Mamy 4tyś zł.
Druga osoba wyda na pieca 3000zł (bardzo fajny piec wychodzi) i 10 gier po 100zł. Też mamy 4tyś zł.
Wszystko zależy, ile gier kupi się w roku.
Liczę oczywiście ceny nowych gier i proszę nie pisać, że można kupić na konsole taniej niż 250zł nowości czy starsze gry, bo tak samo jest z PC.
Tak trzeba liczyć.
Gadanie, mam konsole za 1500zł która jest jak dwa razy droższy PC jest po prostu szczytem smutku i rozpaczy, bo konsola sama w sobie fajna nie jest, fajne są gry.
PC wychodzi zwycięsko bo są ludzie którzy mają PC bez konsoli a już chyba nie ma takich którzy mają konsole bez PC.
Nie wiem ile ludzi pracuje na swoim PS3 w Photoshopie czy Dev+ a ile tworzy strony www na Xboxie, ale kupując PC - KOSZTA SA TAKIE SAME i już po 10 grach się zrównują! Każda gra po 10tej daje przewagę PC, tyle, że PC trzeba ulepszać - wychodzi i tak na to samo po kolejnych grach ale:
PC jest uniwersalne, można grac i pracować, robić wszystko, proszę, nie piszcie tylko, że PS3 może mieć linuxa i w ogóle, tylko zadajcie sobie pytanie, kto na tym pracuje i dlaczego nikt.

Kupno konsola/pc to wybór czysto growy i `feelingowy`.
Nie chce instalacji i chce mieć konsolowe gry? - kupuje konsole.
Lubie grzebać w PC ( a to można lubic), chce mieć gry PCtowe+porty z konsol+narzędzie do pracy - kupuje PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 13:51, Nekromantik napisał:




> A co do GoW''a to nie porównuj tych gier na obie platformy bo dzieli je rok różnicy...


Prace zostały zapoczątkowane równolegle na Xboxa 360 i osobno PC w tym samym okresie czasu,
a wersja na Xa była dostosowana do możliwości konsoli. Posiadała sporo mniejsze rozdzielczości
textur, dostosowany silnik graficzny i wiele innych rzeczy o których nie wiem, wobec planowanej
na PC, zawieszonej na rok. Teraz Gowa dokończono.



Człowieku, co to ma do rzeczy? Ostatni rok został poświęcony na optymalizację i dodanie nowych efektów grafinczych, więc jak tu mozna cos porównywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 12:58, KaSp napisał:

Ja mam kompa za ~1500zł i w Crysisa gram na 3 opcjach medium + cala reszta wysokie detale I
nie ma szans ,zeby zwolniło w jakimkolwiek momencie (oprócz ZMODYFIKOWANEGO NUKE). Wiec nie
paplajcie mi tu że 3000-3500zł trzeba wydać na kompa, żeby zagrać w Crysisa, UT3(full), Bioshocka(full),
COD4(full detals) itp Ja na moim poczciwym sprzęcie za 1500zł gram w te gry na podanych w nawiasach
opcjach.

Co do konsoli to tu sprawa jest nieco inna! Bo wy żeby móc mieć taką grafike jak my PC-towcy,
musicie mieć Xboxa360 (~~1500) i porządny telewizor bo bez tego ani rusz!! Wiec co wydaje sie
tańsze??

Aha jeszcze jedno! Ktos tu pisał ,że GeForce 7800GTX był najnowszym gdy wychodził COD2 a teraz
nawet nie pociągnie COD4, Crysisa itp! *SMIECH* moj kolega gra w Crysisa na 7600GS, więc nie
piszcie tu głupot i nie róbcie wody z mózgu. Prosze!


No tak, przecież do konsoli trzeba telewizor za 4000zł conajmniej. Bez tego konsola nie odpali. Wiesz co, te wszystkie argumenty o jakże dużej opłacalności się PC sprowadza sie do jednego:

"Bo gry na konsole kosztują 250zł, a na PC są za darmo!"

A co do tego 7800GTX - to ja to napisałem. Polecam jednak przeczytanie mojej wypowiedzi jeszcze raz bo widze, ze słabo u ciebie ze zrozumeiniem tekstu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 16:30, Selv napisał:

Uczepiliście się samego kosztorysu konsol.
Dlaczego nie rozumiecie, że konsole jak telefony za 1zł są sprzedawane ze stratą?
Ktoś kupi konsole za 1500zł i powiedzmy, 10 gier po 250zł. Mamy 4tyś zł.
Druga osoba wyda na pieca 3000zł (bardzo fajny piec wychodzi) i 10 gier po 100zł. Też mamy
4tyś zł.
Wszystko zależy, ile gier kupi się w roku.
Liczę oczywiście ceny nowych gier i proszę nie pisać, że można kupić na konsole taniej niż
250zł nowości czy starsze gry, bo tak samo jest z PC.
Tak trzeba liczyć.
Gadanie, mam konsole za 1500zł która jest jak dwa razy droższy PC jest po prostu szczytem smutku
i rozpaczy, bo konsola sama w sobie fajna nie jest, fajne są gry.
PC wychodzi zwycięsko bo są ludzie którzy mają PC bez konsoli a już chyba nie ma takich którzy
mają konsole bez PC.
Nie wiem ile ludzi pracuje na swoim PS3 w Photoshopie czy Dev+ a ile tworzy strony www na Xboxie,
ale kupując PC - KOSZTA SA TAKIE SAME i już po 10 grach się zrównują! Każda gra po 10tej daje
przewagę PC, tyle, że PC trzeba ulepszać - wychodzi i tak na to samo po kolejnych grach ale:
PC jest uniwersalne, można grac i pracować, robić wszystko, proszę, nie piszcie tylko, że PS3
może mieć linuxa i w ogóle, tylko zadajcie sobie pytanie, kto na tym pracuje i dlaczego nikt.

Kupno konsola/pc to wybór czysto growy i `feelingowy`.
Nie chce instalacji i chce mieć konsolowe gry? - kupuje konsole.
Lubie grzebać w PC ( a to można lubic), chce mieć gry PCtowe+porty z konsol+narzędzie do pracy
- kupuje PC.


Nikt nie kupuje gier za 250zł, weźcie to sobie do głowy wbijcie. Ja też mogę sobie powiedzieć, że gry na PC kosztują 140zł, a że 90% procent gier kosztują mniej niż 100zł to inna para kaloszy. Nawet w tym empiku gry konsolowe to przeważnie 220-230zł, ale kto tam kupuje jak na allegro mozna kilkadziesiąt procent taniej? I to nie egzemplarze, które wypadły z ciężarówki tylko sklepy, które robią na tym interes że sprzedają gry nawet do 100zł taniej niz w sklepie.

Nie kolego, nie ma takiej saem zależności między obniżkami gier na PC, a gier na konsole. Handlowanie grami na konsole jest duzo prostsze ( ze względu na brak cd-keyi, rejestracji itp) przez co te tracą dużo barzdziej na wartości. Przykład podam prosty - Forza Motorsport 2, jeszcze w maju kosztowała 200zł, teraz mozna spokojnie wyrwac za 100-120zł. Więc ta twoja teoria o drogich grach nie sprawdza, bo nie dosc ze prawie zadna nie kosztuje 250zł, to na dodatek nikt nie kupuje przez cały czas nówek, tylko czeka chociazby ten miesiąc albo i mniej (np. Orange Box na X360 kosztuje 2 tygodnie po premierze jzu 150zł).

I o co ci chodzi człowieku ze PC jest uniwersalny? Owszem jest, ale my chyba tu mówimy o grach, prawda? Kto mądry może wyższość pc argumentować w ten sposób, że mozna na nim pracowac? A do czego jest kurde konsola? Chyba tylko i wyłącznie do gier, prawda? Wiec w jaki sposób można tu porównywać obie rzeczy pod tym względem? To tak samo jakby wymagać od telewizora tego, że ci kawę zaparzy...

w ogóle twój post jest tak natłoczony bredniami, że aż oczy bolą... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalna cena nowości na PC (poza EA) to jest 99zł.
Średnia cena nowości na nowa generacje to jest 199zł.
"Jeszcze w maju", gry na PC również tanieją przez taki okres czasu...

A co ma uniwersalność?
Bo nawet jakby, granie na PC wychodziło drożej - a nie wychodzi, to warto było by zapłacić za niedostępne funkcje, przez co bardziej opłaca się po prostu grać na PC, mając pod ręka kombajn, co zresztą, twórcy konsol też starają się wmówić ciemnocie ("PS3 to PC!"), że ich sprzęt to istny kombajn do wszystkiego.
Coś w tym jest.
Obal wszystkie moje brednie, skoro aż tak mijam się z prawdą.
Takie teksty, to możesz wstawiać na onecie, liczą się argumenty, Twoje są jak wykałaczki, w żaden sposób nie potwierdzają niczego jednoznacznie, po prostu łamią się a nawet działają w dwie strony.
Nie wiem, ileż to gier musiałem zarejestrować elektronicznie na PC aby w nie grać, mam nadzieje, że nie mówisz o grach online? :-)
Gry na PC tanieją równie mocno, jak na przykład Wiedźmina można dorwać za... 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze coś, w Polsce mało osób kupuje w ogóle gry na konsole, zwłaszcza za 200+zł a jednak wyobraź sobie, że Polska nie jest jedynym krajem na świecie i na świecie procenty ludzi którzy kupują oryginały a bawią się w secondhandy całkowicie się odwracają.

"Wiesz co, te wszystkie argumenty o jakże dużej opłacalności się PC sprowadza sie do jednego:
"Bo gry na konsole kosztują 250zł, a na PC są za darmo!"

A do czego wasze?
"Nie muszę robić upgrade sprzętu przez 10 lat!".

Świetne wyolbrzymienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mezo to ty masz problemy z zrozumieniem tekstu! Czy ja napisałem że konsola nie odpali (wiem, wiem to była ironia z twojej strony)?? Przeczytaj jeszcze raz! Napisałem, że JESLI chce sie miec super grafe to trzeba mieć porządny telewizor. Ne wpomniałem nic o cenie tego telewizora, wiec nie mow mi, że będziesz miał super hiper Elo Pro grafike na telewizorze z (za przeproszeniem) dupą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem tu parę przekłamań... że niby PC jest do Wszystkiego. Otóż to wcale nie prawda! PC nigdy nie był pomyślany jako maszyna do grania! On zawsze był i nadal jest optymalizowany do pisania, ewentualnie obsługi okienek. Po prostu jako że to żaden problem jest odpalić tego typu program(w sumie to on nawet nie trzeba się starać żeby on ZAWSZE się odpalał) na takim sprzęcie ot istnieją sobie te gry, ludzie na tym robią kasę i tak to się kręci. Jednak maszyną zaprojektowaną do multimediów jest właśnie konsola - gry które powstają są zaprojektowane właśnie po to żeby grać w nie na konsoli! Zrozumcie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bym się zgodził, ale tak już nie jest, co pokazuje świetnie przewaga windowsa nad linuxem, bo `tam są gry`.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J.a.k

Myślę, że maszyną zaprojektowaną do multimediów jest komputer. Multimedia to nie gry. Chociaż każdy inaczej rozumie to pojęcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Selv:

Uczepiliście się samego kosztorysu konsol.
Dlaczego nie rozumiecie, że konsole jak telefony za 1zł są sprzedawane ze stratą?
Ktoś kupi konsole za 1500zł i powiedzmy, 10 gier po 250zł. Mamy 4tyś zł.
Druga osoba wyda na pieca 3000zł (bardzo fajny piec wychodzi) i 10 gier po 100zł. Też mamy 4tyś zł.

Ok, wyszło na równo i w tym momencie taniej wychodzi już tylko pecet… Grałem 10 lat na konsolach (PS 1&2, N64) a przeszło mi w momencie kiedy podliczyłem sobie ile wydaje na gry konsolowe a ile bym wydawał na piecowe – piszę tu o oryginałach… Od 3 lat moje konsole krążą po znajomych, i wcale za nimi nie tęsknię.

MaZZeo:

Nikt nie kupuje gier za 250zł, weźcie to sobie do głowy wbijcie. Ja też mogę sobie powiedzieć, że gry na PC kosztują 140zł, a że 90% procent gier kosztują mniej niż 100zł to inna para kaloszy. Nawet w tym empiku gry konsolowe to przeważnie 220-230zł, ale kto tam kupuje jak na allegro mozna kilkadziesiąt procent taniej? I to nie egzemplarze, które wypadły z ciężarówki tylko sklepy, które robią na tym interes że sprzedają gry nawet do 100zł taniej niz w sklepie.

Może po prostu wkleję link na ceny gier z PS3 z Allegro, to będzie wystarczający komentarz


Selv:

Uczepiliście się samego kosztorysu konsol.
Dlaczego nie rozumiecie, że konsole jak telefony za 1zł są sprzedawane ze stratą?
Ktoś kupi konsole za 1500zł i powiedzmy, 10 gier po 250zł. Mamy 4tyś zł.
Druga osoba wyda na pieca 3000zł (bardzo fajny piec wychodzi) i 10 gier po 100zł. Też mamy 4tyś zł.

Ok, wyszło na równo i w tym momencie taniej wychodzi już tylko pecet… Grałem 10 lat na konsolach (PS 1&2, N64) a przeszło mi w momencie kiedy podliczyłem sobie ile wydaje na gry konsolowe a ile bym wydawał na piecowe – piszę tu o oryginałach… Od 3 lat moje konsole krążą po znajomych, i wcale za nimi nie tęsknię.

MaZZeo:

Nikt nie kupuje gier za 250zł, weźcie to sobie do głowy wbijcie. Ja też mogę sobie powiedzieć, że gry na PC kosztują 140zł, a że 90% procent gier kosztują mniej niż 100zł to inna para kaloszy. Nawet w tym empiku gry konsolowe to przeważnie 220-230zł, ale kto tam kupuje jak na allegro mozna kilkadziesiąt procent taniej? I to nie egzemplarze, które wypadły z ciężarówki tylko sklepy, które robią na tym interes że sprzedają gry nawet do 100zł taniej niz w sklepie.

Może po prostu wkleję link na ceny gier z PS3 z Allegro, to będzie wystarczający komentarz
Selv:

Uczepiliście się samego kosztorysu konsol.
Dlaczego nie rozumiecie, że konsole jak telefony za 1zł są sprzedawane ze stratą?
Ktoś kupi konsole za 1500zł i powiedzmy, 10 gier po 250zł. Mamy 4tyś zł.
Druga osoba wyda na pieca 3000zł (bardzo fajny piec wychodzi) i 10 gier po 100zł. Też mamy 4tyś zł.

Ok, wyszło na równo i w tym momencie taniej wychodzi już tylko pecet… Grałem 10 lat na konsolach (PS 1&2, N64) a przeszło mi w momencie kiedy podliczyłem sobie ile wydaje na gry konsolowe a ile bym wydawał na piecowe – piszę tu o oryginałach… Od 3 lat moje konsole krążą po znajomych, i wcale za nimi nie tęsknię.

MaZZeo:

Nikt nie kupuje gier za 250zł, weźcie to sobie do głowy wbijcie. Ja też mogę sobie powiedzieć, że gry na PC kosztują 140zł, a że 90% procent gier kosztują mniej niż 100zł to inna para kaloszy. Nawet w tym empiku gry konsolowe to przeważnie 220-230zł, ale kto tam kupuje jak na allegro mozna kilkadziesiąt procent taniej? I to nie egzemplarze, które wypadły z ciężarówki tylko sklepy, które robią na tym interes że sprzedają gry nawet do 100zł taniej niz w sklepie.

Może po prostu wkleję link na ceny gier z PS3 z Allegro, to będzie wystarczający komentarz
http://www.allegro.pl/28388_gry.html?order=t&view=gtext

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 17:21, Selv napisał:

Normalna cena nowości na PC (poza EA) to jest 99zł.
Średnia cena nowości na nowa generacje to jest 199zł.
"Jeszcze w maju", gry na PC również tanieją przez taki okres czasu...

A co ma uniwersalność?
Bo nawet jakby, granie na PC wychodziło drożej - a nie wychodzi, to warto było by zapłacić
za niedostępne funkcje, przez co bardziej opłaca się po prostu grać na PC, mając pod ręka kombajn,
co zresztą, twórcy konsol też starają się wmówić ciemnocie ("PS3 to PC!"), że ich sprzęt to
istny kombajn do wszystkiego.
Coś w tym jest.
Obal wszystkie moje brednie, skoro aż tak mijam się z prawdą.
Takie teksty, to możesz wstawiać na onecie, liczą się argumenty, Twoje są jak wykałaczki, w
żaden sposób nie potwierdzają niczego jednoznacznie, po prostu łamią się a nawet działają w
dwie strony.
Nie wiem, ileż to gier musiałem zarejestrować elektronicznie na PC aby w nie grać, mam nadzieje,
że nie mówisz o grach online? :-)
Gry na PC tanieją równie mocno, jak na przykład Wiedźmina można dorwać za... 50zł


Człowieku ty nie rozumiesz podstawowej kwestii, ze jezeli chodzi o kupno PC do gier, to jest to modernizacja!! A nie kupowanie całego nowego kompa. Potrzebny ci jest nowiutki GeForce 8800 do tej uniwersalnosci? Word ci sie nie odpali bez 2GB? Więc sorry, nie gadaj tu o żadnej uniwersalności, bo do pracy na kompie nie potrzebne ci są karty graficzne i kilkurdzeniowe procesory...

Nigdzie tez nie napisałem ze ceny gier na PC nie spadają. Owszem, spadają. Ale nie w takim stopniu, jak te na konsole.


I jeszcze coś, w Polsce mało osób kupuje w ogóle gry na konsole, zwłaszcza za 200+zł a jednak wyobraź sobie, że Polska nie jest jedynym krajem na świecie i na świecie procenty ludzi którzy kupują oryginały a bawią się w secondhandy całkowicie się odwracają.


Oczywiście ze tak, bo na zachodzie gry na konsole są tylko o 10$/10 euro droższe! Tylko u nas jest taka sytuacja jaka jest, z resztą, chyba mówimy tu własnie o naszym kraju i naszych cenach, prawda?


A do czego wasze?
"Nie muszę robić upgrade sprzętu przez 10 lat!".


nie wyolbrzymiam, bo prawda jest taka ze najwiecej na ceny gier na konsole burzą się najczesciej ci, którym nawet żal kasy na tanią grę na PC... nic nie sugeruje oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:05, KaSp napisał:

Mezo to ty masz problemy z zrozumieniem tekstu! Czy ja napisałem że konsola nie odpali (wiem,
wiem to była ironia z twojej strony)?? Przeczytaj jeszcze raz! Napisałem, że JESLI chce sie
miec super grafe to trzeba mieć porządny telewizor. Ne wpomniałem nic o cenie tego telewizora,
wiec nie mow mi, że będziesz miał super hiper Elo Pro grafike na telewizorze z (za przeproszeniem)
dupą :)


Oprócz nauki czytania ze zrozumieniem proponuje również zapoznac sie z definicją ironii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2007 o 22:47, An-ta-res napisał:

Selv:

Uczepiliście się samego kosztorysu konsol.
Dlaczego nie rozumiecie, że konsole jak telefony za 1zł są sprzedawane ze stratą?
Ktoś kupi konsole za 1500zł i powiedzmy, 10 gier po 250zł. Mamy 4tyś zł.
Druga osoba wyda na pieca 3000zł (bardzo fajny piec wychodzi) i 10 gier po 100zł. Też mamy
4tyś zł.

Ok, wyszło na równo i w tym momencie taniej wychodzi już tylko pecet… Grałem 10 lat
na konsolach (PS 1&2, N64) a przeszło mi w momencie kiedy podliczyłem sobie ile wydaje na gry
konsolowe a ile bym wydawał na piecowe – piszę tu o oryginałach… Od 3 lat moje
konsole krążą po znajomych, i wcale za nimi nie tęsknię.

MaZZeo:

Nikt nie kupuje gier za 250zł, weźcie to sobie do głowy wbijcie. Ja też mogę sobie powiedzieć,
że gry na PC kosztują 140zł, a że 90% procent gier kosztują mniej niż 100zł to inna para kaloszy.
Nawet w tym empiku gry konsolowe to przeważnie 220-230zł, ale kto tam kupuje jak na allegro
mozna kilkadziesiąt procent taniej? I to nie egzemplarze, które wypadły z ciężarówki tylko
sklepy, które robią na tym interes że sprzedają gry nawet do 100zł taniej niz w sklepie.

Może po prostu wkleję link na ceny gier z PS3 z Allegro, to będzie wystarczający komentarz
http://www.allegro.pl/28388_gry.html?order=t&view=gtext


Moze jako "konsole" powinienem się ograniczyc do Xboxa 360. Bo tak, to prawda ze ceny gier na PS3 są chore, ale to wynika tylko i wyłącznie z kilkakrotnie razy mniejszym podażem i popytem gier na PS3, w porównaniu do X360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 00:30, MaZZeo napisał:

Człowieku ty nie rozumiesz podstawowej kwestii, ze jezeli chodzi o kupno PC do gier, to jest
to modernizacja!! A nie kupowanie całego nowego kompa. Potrzebny ci jest nowiutki GeForce 8800
do tej uniwersalnosci? Word ci sie nie odpali bez 2GB?


Z tego co sobie patrze, to coraz częściej właśnie tej pamięci brakuje, nawet do samego Worda+czegoś tam.
Ale nie o to mi chodzi.
Niezależnie czy modernizujesz sprzęt czy nie i tak musisz mieć PC - czemu więc nie masz upychać w niego kasę i modernizować go również pod gry? Zwłaszcza, że modernizacja nie jest taka straszna jak ją malują.
Wolisz osobiście dwa auta (pomijam ubezpieczenie itp), jedno do pracy i dla przyjemności drugie czy jedno, którym jeździ się fajnie - również do pracy? ;)
W tym miesiącu ram a za dwa trzy procek, może akurat znajomy będzie odsprzedawał, tak często idzie w Polsce.
Na zacodzie zwrot `modernizacja` sprzętu budzi zdziwienie, ale pewnie to wiesz. Tam się nie cackają, rotacja sprzętem idzie ostro.

Dnia 08.11.2007 o 00:30, MaZZeo napisał:

Tylko u nas jest taka sytuacja jaka jest, z resztą, chyba mówimy tu własnie o naszym kraju i naszych cenach, > prawda?


Nie do końca, news jest dosyć światowy, podobnie jak mechanizmy rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować