Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Revolution gotowa do produkcji

46 postów w tym temacie

Myśle że w dużym stopniu sukces konsoli będzie zależał od gier jakie na nią wyjdą ! poza tym widze fajną zalete - jest stosunkowo mały (czego nie można powiedzieć o xboksie) i bardzo dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Nowa konsola Nintendo - Revolution - jest chyba najbardziej zagadkowym z next-genów. Wiele kwestii z nią związanych nadal pozostaje dla graczy zagadką. Nie przeszkadza to oczywiście w najmniejszym stopniu producentowi w rozpoczęciu jej wytwarzania.

Przeczytaj cały tekst "Revolution gotowa do produkcji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nintendo już będzie produkowało Revolution a Sony na temat PS3 milczy, śmieszne by było gdyby Revo ukazało się na rynku przed PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i będzie słaba, ale na pewno będzie miała kilka zalet. Przedewszystkim cena, która może być nawet o połowe niższa niż cena XBoxa360 (tak przewidują optymiści) co może zachęcić do kupna jej przez ludzi którzy wcześniej nie mogli sobie pozwolić na zakup nowowypuszczonej na rynek konsoli (np. mnie). Wogóle ciekawe jest sterowanie nowym dzieckiem Nintendo.Pożyjemy, zobaczymy co z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno. Pytanie do CDProjekt. Czy najlepszy polski wydawca gier (CDProjekt) bedzie wydawał na nasz rynek gry na Revolution???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja jest niepotwierdzona, a zamieszczona została na jakiejś rosyjskiej stronie. Co do ceny Revo: ma ona wynosić około 100 Euro - czyli około 450 zeta. Poza tym Revo to jedyny sprzęt z nowej generacji, który jeszcze zasługuje na miano konsoli: PS3 oraz X360 to już multimedialne kombajny, z czego ten, który miał niedawno premierę jak narazie ssie na całej linii. Osobiście nabędę tylko i wyłącznie produkt Nintendo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to prawda to w końcu przekonamy się jaką pozycję w pojedynku będzie miał revolution ( pojedynek = rev vs ps3 vs xbox "three sixty " )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mnie Revo jak najbardziej kręci :) Wygląda najfajniej ze wszystkich konsol next-gen, poza tym jako standardowe wprowadza zupełnie inne podejście do sterowania grami. Niektórzy narzekają że pad(jeśli można to tak nazwać) jaki zaprezentowało Nintendo to nic nowego, ale mi się wydaje że rewolucyjność tego pada to przedewszystkim fakt że jest podstawowym padem tej konsoli. A nie dodatkiem tak jak np. mata do tańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parametrami chwalą się Ci, którzy nie maja nic innego do zaoferowania. Czym chwali się lamus? Jaki sprzęt mu tata kupił. Czym chwali się gracz? Który ma level i w co ostatnio grał. Dziwi mnie fakt, że wszyscy tak bardzo zwracają uwage na ceny konsol. Xbox 360 jest o połowe tańszy od PC o porównywalnych osiągach, więc jest cholernie tani. Niestety sama konsolka radości nie daje są jeszcze GRY i tu zaczynaja się schody, to na gry idzie kupa kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 10:59, lampak napisał:

Raczej konola będzie słaba. Inaczej Nintendo by się pochwaliło parametrami...


No to co z tego? Nawet jeżeli jest słaba w porównaniu do X360 i PS3 to i tak przeciesz grafika będzie dobra - niebędzie pixelozy i kiepskich tekstur. Revo jest lepsze od GC, a jak wiadomo GC z kolei jest mocniejsze od PS2 więc z koro ludzie grają na PS2 i chwalą grafikę, to nie rozumiem tekstów - "Revo jest najsłabsze z next genów to nie kupie" :\ A to czy AA jest na poziomie x8 czy x20, nos postaci posiada o 100 mniej trójkątów to raczej zwykły gracz nie zaóważy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 12:29, krzym1 napisał:

> Raczej konola będzie słaba. Inaczej Nintendo by się pochwaliło parametrami...

No to co z tego? Nawet jeżeli jest słaba w porównaniu do X360 i PS3 to i tak przeciesz grafika
będzie dobra - niebędzie pixelozy i kiepskich tekstur. Revo jest lepsze od GC, a jak wiadomo
GC z kolei jest mocniejsze od PS2 więc z koro ludzie grają na PS2 i chwalą grafikę, to nie
rozumiem tekstów - "Revo jest najsłabsze z next genów to nie kupie" :\ A to czy AA jest na
poziomie x8 czy x20, nos postaci posiada o 100 mniej trójkątów to raczej zwykły gracz nie zaóważy

Słaba w porównaniu do PS3 i Xboxa 360 ale na pewno dużo mocniejsza od GC bo jak nie to raczej trudno by było nazwać Revo next-genem, świeże podejście do sterowania, ten pad jest ciekawy, jak Revo faktycznie będzie kosztować ok.450zł to sobie go kupie jeżeli będą jakieś ciekawe gry no i cena gier-skoro konsola ma tyle kosztować to gry powinny nie więcej niż 150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Revolution to jak dla mnie cudo. Chociaż mało wiem o tej konsoli to zamierzam ją kupić.
Nowy kontroler to prawdziwa rewolucja. Można też będzie używać normalnego pada. Konsolka jest mała (wystarczy sobie ułożyć trzy pudelka dvd i oto jest rozmiar najnowszej konsoli Nintendo). Będą na niej działać wszystkie gry z pozostałych platform Nintendo.
Nie wiem czy słyszeliście ale niedawno wyciekła plotka. Pisało tam, że Revolution będzie miało bardzo silny procesor (coś ponad 3 giga) i różne patenty, o których Nintendo na razie nie chce mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lampak

dawałem link do skrinow na gram.pl i wrecz filmik tam byl.. konsola praktycznie dorownuje konkurencji (prawie dorownuje) jedno jest pewne.. nie jest ona duzo gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taak, no nie wiem bylo juz kilka screenow nie pamietam gdzie i grafika wyglada porownywalnie do x360 :) cena pewnie bedzie rosadna a poza tym revo mialo wyjsc przed ps3 wiec nie rozumiem zdziwnienia tym newsem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tak nie przejmował tym, że Revo będzie miało najprawdopodobniej niezbyt high-endowe podzespoły. Big N zawsze pokazywało, że siła ich gier tkwi w pomysłowości;) Przecież swojego czasu N64 z powodzeniem znosiło ataki dopieszczonego PSX''a;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować