Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Revolution gotowa do produkcji

46 postów w tym temacie

Miałem sen a w tymśnie Revolution pobiła o głowe wszystkie nexnext genowe konsole swoją grywalnością w extra gry.Wierze że Nintendo zaskoczy dosłownie każdego swoją kąnsolką hehe i to tak że wszystkim szczeny opadną ze zdziwienia.Nintendo RLZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsola nintedno to rpzedwszystkim rewolucyjne pdoejscie do gier ,a nie do sprzetu . Bo taki ps3 i xbox360 i ich cala rewolucja ogranciza sie do wypas bebechow i wysokiej rozdzialki ,a nadal gra sie w to samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 11:47, Pajonk78 napisał:

PS3 oraz X360 to już multimedialne
kombajny, z czego ten, który miał niedawno premierę jak narazie ssie na całej linii.


A mozna wiedziec w ile gier na nim grales ze tak sadzisz? Bo ja w kilka i uwazam wrecz przeciwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard Beast -> poczytaj sobie nowy PSXExtreme - jest bardzo dokładny test tak samej konsoli jak i gier dostępnych jako launch titles. Podam w skrócie.
Po pierwsze: wiele egzemplarzy konsol jest wadliwych i przegrzewa się już po 20 minutach gry. Po drugie: czytnik strasznie hałasuje podczas grania. Po trzecie: taki Project Gotham Racing oprócz faktu nieznacznie wyższej rozdziałki niż poprzednik mógł spokojnie ukazać się na poprzedniej konsoli M$. Po czwarte i ostatnie: osobiście nie trafia do mnie określanie konsolą czegoś, co przestało nią być sensu stricte - dla mnie konsola służy tylko i wyłącznie do gier - i takim sprzętem będzie właśnie Revo. M$ i Sony robią typowe kombajny, a jak wiadomo już dawno z reklam: co jest do wszystkiego to jest do niczego. Poza tym jeśli chcę oglądać filmy na DVD i grać to kupuję odtwarzacz DVD za około 300-400 zeta, dokładam do tego Revo około 400-450 i... w porównaniu do X360 mam w kieszeni 1000 zeta na gry, a w porównaniu do PS3 będzie to pewnie około 1500.
Tak jak powiedziałem: w mym domu zagości Revo - reszta niech idzie się wypchać. ;)
P.S. Nie jestem fanem Nintendo: przez 5 lat posiadałem PSX`a i byłem z niego diabelnie zadowolony, niestety kolejna generacja "konsol" (PS2 i Xbox) nie trafiły do mnie właśnie z powodu swej wielozadaniowości. Szykowałem się do zakupu Nintendoo GameCube, ale po co teraz skoro Revo będzie w pełni kompatybilne wstecz ze wszystkimi swoimi konsolami co daje taką bibliotekę tytułów, o jakiej "przeciwnicy" mogą jedynie pomarzyć. ;)
EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 08:16, Pajonk78 napisał:

EOT

Czemu EOT ? :D Ja jeszcze dopiszę, że Revolution ma chyba najładniejszy design i jest mała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce, moim zdaniem, Revo odniesie sukces. Głównym jej atutem będzie cena, bo raczej nie wiele osub stać na zakup XBox360 czy PS3 gdy będzie juz dostępne w sprzedaży. A Revo ma byc tańsze i służyć tylko do grania (a głównie z graniem a nie np. oglądaniem filmów kojażą się większosci konsole)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 10:28, BuuBuu napisał:

W Polsce, moim zdaniem, Revo odniesie sukces. Głównym jej atutem będzie cena, bo raczej nie
wiele osub stać na zakup XBox360 czy PS3 gdy będzie juz dostępne w sprzedaży. A Revo ma byc
tańsze i służyć tylko do grania (a głównie z graniem a nie np. oglądaniem filmów kojażą się
większosci konsole)

Revo może w Polsce odnieść sukces z powodu ceny samej konsoli. Czy to że na konsoli można obejrzeć film czy posłuchać muzyki jest wadą-raczej zaletą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pajonk78 rotfl :D:D:D . PSX Extreme od zawsze faworyzuja Sony wiec co ty za gazety czytasz ktore nie maja ani kszty obiektywizmu ?? :D . Poczekaj an test ps3 2 Xbox Official Magazine bedziesz mial podobne podejscie do sprawy rotfl :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 13:37, Mr_Hyde napisał:

Pajonk78 rotfl :D:D:D . PSX Extreme od zawsze faworyzuja Sony wiec co ty za gazety czytasz
ktore nie maja ani kszty obiektywizmu ?? :D . Poczekaj an test ps3 2 Xbox Official Magazine
bedziesz mial podobne podejscie do sprawy rotfl :D .

Pajonk87 ma racje co do wad w Xboxie 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 08:16, Pajonk78 napisał:

Blizzard Beast -> poczytaj sobie nowy PSXExtreme - jest bardzo dokładny test tak samej konsoli
jak i gier dostępnych jako launch titles.


Łojezu łojezu. Poczytaj sobie nowe Neo Plus - tu tez jest bardzo dokladny test konsoli i gier.

Dnia 29.12.2005 o 08:16, Pajonk78 napisał:

Podam w skrócie.


Slucham skrotu.

Dnia 29.12.2005 o 08:16, Pajonk78 napisał:

Po pierwsze: wiele egzemplarzy konsol jest wadliwych i przegrzewa się już po 20 minutach gry.
Po drugie: czytnik strasznie hałasuje podczas grania. Po trzecie: taki Project Gotham Racing
oprócz faktu nieznacznie wyższej rozdziałki niż poprzednik mógł spokojnie ukazać się na poprzedniej
konsoli M$. Po czwarte i ostatnie: osobiście nie trafia do mnie określanie konsolą czegoś,
co przestało nią być sensu stricte - dla mnie konsola służy tylko i wyłącznie do gier - i takim
sprzętem będzie właśnie Revo. M$ i Sony robią typowe kombajny, a jak wiadomo już dawno z reklam:
co jest do wszystkiego to jest do niczego.


To teraz szybko ja. Z innego magazynu i z innej strony. Po pierwsze: nasze egzemplarze nie sa wadliwe. A zwieche jedna na dwie doby wytrtzymam - Pieca musze czesciej resetowac. Po drugie - moj pecet halasuje bardziej. A jak podczaas grania halasuje telewizor! Ho ho! Czyli: nie wstawiam tego na oddzial noworodkow - nie interesuje mnie glosniejszy niz w poprzedniej generacji wiatrak. Po trzecie: pieprzysz bzdury. PGR3 jest zdecydowanie ladniejszy od PGR2 i tylko niewidomy moze wydawac takie osady. Pomijam wysoka rozdziale, teraz jest 60FPS czego w PGR2 nie bylo, samochody sa najlepiej wykonanymi modelami aut jakie w zyciu widzialem (a troche widzialem), maja w pelni trojwymiarowe deski - zadnych przyciemnianych szyb itp. - to w pelni trojwymiarowy interaktywny model samochodu, a wykonanie miast jest 100 razy bardzoiej szczegolowe. A po czwarte - im wiecej sprzet potrafi, tym IMO lepiej. Tak jak wybieram komorke z Java, Symbianem, kamerka, MP3 i radiem, tak samo wybieram konsole z dyskiem, internetem i odtwarzaczem multimedialnym. Choc przeciez to pierwsze mogloby tylko dzwonic, a to drugie tylko odpalac gry.

Dnia 29.12.2005 o 08:16, Pajonk78 napisał:

Poza tym jeśli chcę oglądać filmy na DVD i grać
to kupuję odtwarzacz DVD za około 300-400 zeta, dokładam do tego Revo około 400-450 i... w
porównaniu do X360 mam w kieszeni 1000 zeta na gry, a w porównaniu do PS3 będzie to pewnie
około 1500.


Twpje wyliczenie cenowe mnie nie przekonalo. Bo odtwarzacz DVD mozesz kupic i za 100PLN, a za 40PLN w supermarkecie dostaniesz podrobe NESa, ktora... tak ta, tez jest tylko maszynka do gier, i nic innego nie potrafi.

Dnia 29.12.2005 o 08:16, Pajonk78 napisał:

Tak jak powiedziałem: w mym domu zagości Revo - reszta niech idzie się wypchać. ;)


Spoko, w mym tez. Ale jako platforma dodatkowa, nie glowna.

Dnia 29.12.2005 o 08:16, Pajonk78 napisał:

P.S. Nie jestem fanem Nintendo: przez 5 lat posiadałem PSX`a i byłem z niego diabelnie zadowolony,
niestety kolejna generacja "konsol" (PS2 i Xbox) nie trafiły do mnie właśnie z powodu swej
wielozadaniowości.


To, ze PS2 potrafi odczytywac DVD nie jest jeszcze dla mnie "wielozadaniowoscia". PSX tez pozwalal na odpalenie muzyki z CD.

Dnia 29.12.2005 o 08:16, Pajonk78 napisał:

Szykowałem się do zakupu Nintendoo GameCube, ale po co teraz skoro Revo
będzie w pełni kompatybilne wstecz ze wszystkimi swoimi konsolami co daje taką bibliotekę tytułów,
o jakiej "przeciwnicy" mogą jedynie pomarzyć. ;)
EOT


Tak. Zwlaszcza Sony, z kompatybilnym wstecznie PS3. Nie podskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mr_Hyde -> widać, że mało się znasz na PSXExtreme, bo oni sami piszą, że: "Xbox był konsolą eksperymentalną, ale okazał się prawdziwą konkurencją dla PS2". Jeśli faworuzują - Twoim zdaniem - maszynkę Sony to nigdy w życiu by tak nie napisali. ;) Poza tym ja chcę konsolę, a nie multimedialny kombajn za dużo większą kasę. Pewnie napiszesz, że Revo nie będzie miało takiej super grafiki jak PS3 oraz X360? Szkoda tylko, że aby się nią rozkoszować i móc jej zasmakować potrzebny jest telewizor z obsługą HD - aktualna cena conajmniej 5000 PLN - sorki: nadal wolę Revo, na którym gry będą miały "słabszą" grafikę.
BTW: grafika w grach to nie wszystko, ale młode pokolenie niestety nie ma o tym bladego pojęcia i jeśli postać z gry nie ma 178644234174 poligonów to znaczy, że nie warto w to grać, bo ma słabą grafikę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard Beast -> "PGR3 jest zdecydowanie ladniejszy od PGR2 i tylko niewidomy moze wydawac takie osady." - ależ oczywiście, ale... jeśli grasz na teleziorze z HD w rozdziałce 720p. Na zwykłym jest niewielki progres w kwesti grafiki i spokojnie ta część mogłaby być na pierwszym X-ie. ;)
"Pieca musze czesciej resetowac" - źle skonfigurowany PC to udręka - mój pracuje jakoś bez problemów i jak muszę go zresetować raz na dwa miesiące to i tak się dziwię.
"Tak jak powiedziałem: w mym domu zagości Revo - reszta niech idzie się wypchać. ;)
Spoko, w mym tez. Ale jako platforma dodatkowa, nie glowna." - gdybym był dziany (a Ty - ewentualnie Twoi rodzice są) to... i tak olewam pozostałe next-geny - jestem człowiekiem "starej daty" i te megahiperdupersuperextra wypasy i dodatki nie są mi do niczego potrzebne i w ogóle do mnie nie trafiają, a tylko zabijają w moim odczuciu to do czego konsola miała służyć konsola. Takie bajery mają tylko ułatwić namowę rodziców przez jakiegoś nastolatka na zasadzie: mamo, tato - zawsze chcieliście mieć odtwarzacz DVD, a ja chciałem mieć też jakąś rozrywkę. Kupcie ... (w miejsce kropek wstaw dowolny kombajn z next-genów) to wszystko będzie w jednym. ;)
Jeszcze raz napiszę: co jest do wszystkiego to jest do niczego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 15:12, Pajonk78 napisał:

Blizzard Beast -> "PGR3 jest zdecydowanie ladniejszy od PGR2 i tylko niewidomy moze wydawac
takie osady." - ależ oczywiście, ale... jeśli grasz na teleziorze z HD w rozdziałce 720p. Na
zwykłym jest niewielki progres w kwesti grafiki i spokojnie ta część mogłaby być na pierwszym
X-ie. ;)


Przyznaj, nie porownywales na wlasne oczy tych gier. Bo ja tak i roznica JEST. A posilkowanie sie czyimis opiniami, jeszcze do tego tak skrajnymi, jest malo przekonywujace.

Dnia 29.12.2005 o 15:12, Pajonk78 napisał:

"Tak jak powiedziałem: w mym domu zagości Revo - reszta niech idzie się wypchać. ;)
Spoko, w mym tez. Ale jako platforma dodatkowa, nie glowna." - gdybym był dziany (a Ty - ewentualnie
Twoi rodzice są) to...


Tos przywalil. Sam piszesz, ze Revo jest tanie. Co to za problem je dokupic? A ze Xboxa kupic musialem (ach, to Perfect Dark Zero ;) ) to...

Dnia 29.12.2005 o 15:12, Pajonk78 napisał:

i tak olewam pozostałe next-geny - jestem człowiekiem "starej daty"
i te megahiperdupersuperextra wypasy i dodatki nie są mi do niczego potrzebne i w ogóle do
mnie nie trafiają, a tylko zabijają w moim odczuciu to do czego konsola miała służyć konsola.
Takie bajery mają tylko ułatwić namowę rodziców przez jakiegoś nastolatka na zasadzie: mamo,
tato - zawsze chcieliście mieć odtwarzacz DVD, a ja chciałem mieć też jakąś rozrywkę. Kupcie
... (w miejsce kropek wstaw dowolny kombajn z next-genów) to wszystko będzie w jednym. ;)
Jeszcze raz napiszę: co jest do wszystkiego to jest do niczego. ;)


Mozesz odniesc sie do mojego przykladu z telefonem? Bo piszesz kolejny raz ta sama opinie nie komentujac posta.

Acha - i jeszcze jedno. Chcesz mi powiedziec, ze takie PS2 czy Xbox, czyli konsole wyposazone w czytnik DVD nie powinny odtwarzac filmow DVD, bo przestaja byc konsolami, tak? A PSX odtwarzajacy Audio CD byl konsola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pajonk78- "Pewnie napiszesz, że Revo nie będzie miało takiej super grafiki jak PS3 oraz X360? Szkoda tylko, że aby się nią rozkoszować i móc jej zasmakować potrzebny jest telewizor z obsługą HD - aktualna cena conajmniej 5000 PLN - sorki: nadal wolę Revo, na którym gry będą miały "słabszą" grafikę." Mimo niższej rozdziałki złykłego tv różnice jest znaczna wiec można grac na zwykłym tv albo podpiąć monitor, co do ceny LCD HD to 23-calowe nabędziesz za niecałe 3tys, a za 5 tys dostaniesz 32 cale wiec nie jest źle a ceny spadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, ze niemal wszyscy chcą kupic Revo. Nie ważne czy jako główną czy dodatkową platformę do grania. Ważne, że sprzeda się najlepiej ze wszystkich next-genów. ;)

Puki nie ma gier, licytacja co jest lepsze nie ma sensu. Tak samo deklaracje, co będzie głównym a co dodatkowym sprzetem do grania. Wyjdą gry i wtedy się przekonamy co daje najwięcej frajdy.

Co do gameplayu, grafiki i innowacji. DS właśnie pokazał co jest ważniejsze. Wydawcy i developerzy narzekają na słabą sprzedaż a Nintendo trzepie kasę. Myślę, że z Revo będzie podobnie. W końcu cała branża pójdzie tam gdzie będą pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mimo niższej rozdziałki złykłego tv różnice jest znaczna wiec

Dnia 29.12.2005 o 22:40, f5k napisał:

można grac na zwykłym tv albo podpiąć monitor, co do ceny LCD HD to 23-calowe nabędziesz za
niecałe 3tys, a za 5 tys dostaniesz 32 cale wiec nie jest źle a ceny spadają.

Owszem w tej cenie da się kupić telewizor z HD, ale... nie ma on pełnej obsługi 720p, ani tym bardziej 1080i. Za taki, który w pełni obsługuje te formaty płaci się odpowiednio więcej. Poza tym, aby podpiąć X360 do monitora trzeba zrobić samemu odpowiedni kabel, bo jak narazie nie ma go w sprzedaży. ;)

Blizzard Beast -> Przyznaj, nie porownywales na wlasne oczy tych gier. Bo ja tak i roznica JEST. A posilkowanie sie czyimis opiniami, jeszcze do tego tak skrajnymi, jest malo przekonywujace.
Oczywiście, że nie widziałem ich na własne oczy, ale... zgadnij z czyją opinią będę się zgadzał: osób, które od 8 lat wydają najlepszy magazyn traktujących o grach konsolowych i z którymi w 99% się zgadzałem i nadal się zgadzam, czy z Twoją - zwykłego usera, który stawia swoją opinię przeciwko opinii 8 redaktorów z PSXExtreme? Think McFly, think... Zrozum również: X360 jako konsola jest silny, ale jego launch titles nie ryją beretu tak jak zrobiło to Halo podczas przemiery pierwszej konsoli M$. Weź również pod uwagę jedno: poprzednie next-geny były mocniejsze od ówczesnych komputerów PC - teraz niestety moc jednych i drugich jest zbliżona.
A piszę, że Revo jest tanie bo to fakt: i nie będę go dokupował, bo jak pisałem powyżej - chcę konsolę-kupię konsolę, a nie kombajn do wszystkiego. Mam ten luksus, że nie muszę nikogo prosić o kasę na sprzęt, ani przekonywać, że X360 jest dobrym wyborem, bo nie służy tylko do gier. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

geez pajonk a ty dalej wygadujesz te herezje o "kombajnach" next gen =,= Jakiś czas temu na łamach ImRo wyskoczyłeś z tekstem, że ps2 nie można nazwać konsolą bo odpala DVD i jedyny słuszny wybór to konsole od Ninny :D Argumenty które wdedy napisałem (bagatela identyczne jak Blizz :) wogóle do ciebie nie trafiają i brniesz w to dalej jak typowy fanboy Nintendo ;)

>"Oczywiście, że nie widziałem ich na własne oczy, ale... zgadnij z czyją opinią będę się zgadzał: osób, które od 8 lat wydają najlepszy magazyn traktujących o grach konsolowych i z którymi w 99% się zgadzałem i nadal się zgadzam, czy z Twoją - zwykłego usera, który stawia swoją opinię przeciwko opinii 8 redaktorów z PSXExtreme"

ekhm... Blizzard Beast jest redaktorem Neo Plus ;) Jeśli chcesz naprawde obiektywnego raportu X360 sięgnij po tą gazete ->23 strony testu. POLECAM

>"Weź również pod uwagę jedno: poprzednie next-geny były mocniejsze od ówczesnych komputerów PC - teraz niestety moc jednych i drugich jest zbliżona"

zerknij na "pare słów o sprzęcie" w teście X''a -> http://www.gram.pl/felieton.asp?id=617&str=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem za polityka NINTENDO..podoba mi sie ta firma naprawde ryzykuje rezygnuje(chociaz nie mozemy byc do konca przekonani ze w 100%) z wyscigu o mniano "najszybszej" "najnowoczesniejszej" konsoli ale za to kladzie nacisk na innowacje probuje zaskoczyc gracza dac mu naprawde cosik nowego a nie wciaz ten sam towar w nowym niby lepszym opakowaniu..bede wspieral Nintendo ze wszytkich sil wierze ze ta konsola (NINTENDO robi konsole a reszta kombajny multimedialne a czego cha gracze?!!) odniesie sukces oczywiscie duzo zalezy od gier N nigdy nie mialo z tym problemow ich gry sa WIELKI i zawsze wymysla cosi knowego tworczego ale musi byc jeszcze sporo inny firm pod ich skrzydlami czego sobie Wam i jedynej godnejnazwania next-genem konsoli zycze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 08:00, Pajonk78 napisał:

Blizzard Beast -> Przyznaj, nie porownywales na wlasne oczy tych gier. Bo ja tak
i roznica JEST. A posilkowanie sie czyimis opiniami, jeszcze do tego tak skrajnymi, jest malo
przekonywujace.

Oczywiście, że nie widziałem ich na własne oczy, ale... zgadnij z czyją opinią będę się zgadzał:
osób, które od 8 lat wydają najlepszy magazyn traktujących o grach konsolowych i z którymi
w 99% się zgadzałem i nadal się zgadzam, czy z Twoją - zwykłego usera, który stawia swoją opinię
przeciwko opinii 8 redaktorów z PSXExtreme?


Rany, czlowieku, nie szalej. Rozumiem, ze czytasz PE, ale widac wyraznie, ze czytasz tez TYLKO PE :D

Rozumiem, ze tamta redakcja ma taka a nie inna opinie, tylko ze redakcja Neo Plus ma juz przeciwna. Jesli chcesz mi zarzucac niekompetencje i porownywac czyjes zdanie o PGR3 to wiedz, tak dla swietego spokoju, ze daje ci zdanie redaktorow jednego pisma konsolowego przeciwko zdaniu redaktorow drugiego pisma konsolowego. Wiec jesli chcesz mi powiedziec, ze jakas opinia jest wydrukwana w magazynie to odpowiem tylko - tak, moja opinia o PGR3 tez wydrukowana jest w magazynie. Tylko innym. :P

To tak dla informacji, zeby nie bylo, ze wszystkie redakcje uwazaja, ze X360 ssie i PGR3 jest cienki graficznie. Peace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować