Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy model PS2 potwierdzony

45 postów w tym temacie

Jak padnie mi mój slim, pewnie się skuszę, bo skoro PS3 jednak już przestaje być wstecznie kompatybilny, wypadałoby mieć w domu coś, co odtwarza Residenty, Metale, Gody, Silenty i inne takie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze swoją wersje slim od dwóch lat i niemam problemów . Nierozumiem poco znów kolejny model , trochę wkurzający jest ten oddzielny zasilacz ale to mogli od razu tak zrobic że niebędzie oddzielny a nie teraz tak póznio . Sony kombinuje jak koń pod górką byle ktoś kupował ich sprzęt ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 16:24, Oskar 1994 napisał:

wow no i Sony stara się inwestuje tez w PS2 a M$....Xbox to już dawno przeszłość...


Ale zauwaz jaka tradycje ma Sony w tej dziedzinie a jaka MS.
MS jest jeszcze jakby nie bylo nowicjuszem, ktory dosc dziwnie zmienil rynek. (np. okres wydawania konsol zostal skrocony...kiedys byl o wiele dluzszy). MS wprowadzil duzo innowacji, chocby LIVE , Achivements...co sie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od ceny. A cena ok. 400 zł nie jest kwotą zaporową. Gry też są już coraz tańsze, a to skłania mnie ku tej konsoli. Jednak jak już napisałem, pożyjemy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 13:21, 1602 napisał:

PS3 okazało się totalną porażką, więc Sony kombinuje jak za wszelką cenę podreperować budżet-
padło na PS2...

Ciekawe jak długo jeszcze będą jechać na tym zabytku:D



haha co za totalny idiota! po pierwsze jaki zabytek? po drugie coraz lepiej sie sprzedaje bo stanialo przedtem sprzedawalo sie gorzej z jednej przycvzyny-ludzi nie bylo na nia stac jak widze i ciebie i teraz w placzu wypisujesz takie zdania posiadaczu x''a haha. ps3 jest wyjebiste sam moge je szczerze polecic teraz zamierzam sam kupic skate i fifa 2008 a potem assasin creed i gta 4 no i mysle ze cos jeszcze przed tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie trochę to bez sensu, ale nikt mi nie każe kupować (na szczęście). To tak jakby kupić sobie procesor Intel Pentium IV 2GHz, gdy od dawna na rynku są Core Duo. Takie uwsteczniające posunięcie. Wyszło na jaw czemu nie ma w nowej wersji PS3 wstecznej kompatybilności, chcą jeszcze zbić kasę na PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że jestem trochę smutny, że Sony wydaje kolejną mutację PS2... Dlatego iż grałem dużo na PS2 i choć zawsze wolałem PC to PS2 było całkiem fajne... Sprzedałem ją jednak ponieważ plany wydawnicze zaczęły świecić pustkami. Wszystko co naj - tylko dla PS3... PS2 całkowicie zignorowano... Została FIFA, PES... Gdyby nawet pojawiały się hity z PS3 z o wiele gorszą grafiką na PS2 - np Motorstorm to dalej bym się cieszył z PS2... A tak to sprzedałem, gram teraz na PC ale sentyment pozostał i żal... Nawiększy żal, że sprzedałem PS2 w stanie idealnym za niewielkie pieniądze... A teraz nagle nowy model, a gier już nie ma nowych...

PC mnie nie zawiódł... Koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie uda mi się namówić rodziców na Playstation 3 to na pewno wybiorę Playstation 2 :) Będzie ono znacznie tańsze, a na dodatek jest bardzo dużo gier, których ceny oscylują w graniach 50-80 zł, na dodatek jest sporo akcesoriów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 17:32, Irc100 napisał:

Ja ogólnie nie polecam ps2 już kupować bo tylko 3 lata zostały a już za ładnych graficznie
gier nie będzie. Maksymalnie to co w RE4. Piękna grafa :)

Nom. RE 4 ma zajefajną grafę. Ale poza tym GoW 2, Burnout najnowszy, Bully i GTA: SA wciąż trzymają poziom. Aha, no i oczywiście Okami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sens miało by wydawanie nowych tytułów na PS2 (np konwersji z Wii), albo jej uśmiercenie... To co widzę nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie zamierzam kupić nowego PS2 zamiast mojej dotychczasowej wersji Slim. nie jest mi to po prostu potrzebne, chyba, że bym chciał np. grać w samochodzie (brak zewnętrznego zasilacza) to może bym się skusił. Cieszy mnie to, że Sony nie zapomina o fanach "peesdwójki" i wydaje nową wersję konsolki (bo za duża to ona raczej już nie jest :) ) Fajnie by było jakby sprzęcik wraz z premierą pociągnoł za sobą nową falę gier na tę konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 17:32, Irc100 napisał:

Ja ogólnie nie polecam ps2 już kupować bo tylko 3 lata zostały a już za ładnych graficznie
gier nie będzie. Maksymalnie to co w RE4. Piękna grafa :)


A powiedz mi tak - po cholerę mi grafa, skoro jest masa gier grafiką nie powalających a wciągających jak diabli?

Boże, pokolenie Crysisa, ładna grafa to podstawa, szkoda, że sama gra jest już niesamowicie i koncertowo spieprzona. Nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować