Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe produkty za Wirtualne Pieniądze w sklepie gram.pl!

113 postów w tym temacie

Co do Wirualnych Pieniędzy: Apeluję do CDP/gram.pl/kogokolwiek kto sprawuje władzę nad gram.pl :) aby znieść limit co do ilości używanych Wirtualnych Pieniędzy, ale w zamian dawać mnie wPLN za zarejestrowane po zakupie gry. Wiele osób ma dużo tych WP (niektórzy po kilkaset wPLNów) i nie mogą ich zbytnio wydać. Proponuję jakąś zmiane co do tego.

P.S. z jakiego materiału jest wykonana ta podkładka pod mysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że część osób cieszy się z możliwości kupna podkładek pod myszki, kartoników i innych kolorowych papierków. Powiadam kupna, bo za przesyłkę listonoszowi i tak trzeba zapłacić i to wcale nie jakimiś wirtualnymi pieniędzmi. To nieprawda, że sklepik straciłby, gdyby wystawił naprawdę jakieś sensowne produkty. Choćby jakąś starą gierkę. Choćby mysz. Malkontentom proponuję odwiedzić bonusowy sklepik Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 12:22, castlerock napisał:

wirtualna kasa, szkoda ze kurier tudziez poczta nie liczy sobie w wirtualnych

CDP nie jest instytucją charytatywną, chociaż mogliby wprowadzić, 150wPLN za kuriera :P, wątpię, że ktoś by się skusił -_-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 12:26, milten6 napisał:

> wirtualna kasa, szkoda ze kurier tudziez poczta nie liczy sobie w wirtualnych
CDP nie jest instytucją charytatywną, chociaż mogliby wprowadzić, 150wPLN za kuriera :P, wątpię,
że ktoś by się skusił -_-.


tu nie chodzi o charytatywność czy jej brak, tylko o zwykły szacunek dla klienta. Wybacz stary, ale ja osobiści wstydziłbym się podpisać pod taką akcją. Tego juz nawet dziadostwem nie mozna nazwać....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak banda ludzi narzekający na mały wybór towaru, który jest za darmo. Brak słów... Gdyby akcji nie było w ogóle, to pewnie i narzekań by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rob006 - Ale wiesz takim to jeszcze trzeba wysłąć człowieka który najlepiej jeszcze przejdzie za nich grę. Kurcze, zgadzam się, istna banda Cartmanów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm niby troche tego jest... niby "ciekawa" oferta (wg. CDP) ale tak naprawde to nic tutaj nie ma. Ja bym chciał żebym za wirtualne pieniądze mogł kupic jakąś gre a nie plakaty czy figurki z tektury. Nie wymagam żeby to byly tyuly premierowe ale naprzyklad ekstra klasyka do kupienia za wirtualna kase oczywiscie odpowiednio drozsza by byla, np 50 WPLN to z pewnościa bym sie skusil na taka gierke.
A poza tym to co tu jest to jak na jakims odpuście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może ale weż pod uwage, ża a) plakaty są nienajgorsze (jesli ktos cos takiego lubi) b)za wirtualne pieniądze masz znizki na gry c) w przyszłości moze bedzie lepiej. Poza tym nie ma co narzekac, z tymi ludzmi u władzy, jutro moze byc tylko gorze - zakaz grania w gry powyzej znaczku 3+ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>b)za wirtualne pieniądze masz znizki na gry

Tez mi znizki. Duzo taniej wychodzi przejsc sie do marketu czy empiku niz kupowac na gram.pl ze ''znizka''. Nigdy tutaj nie kupuje bo wychodzi po prostu drozej niz w sklepie - gdzie tu jest ''program lojalnosciowy''?
wPLNy zbieram z nadzieja, ze kiedys bedzie mozna je wykorzystac, chociaz nie spodziewam sie cudow.
Jak ktos napisal, idealnym rozwiazaniem byloby zniesienie limitu wPLNow jakich mozna uzyc przy zamawianiu gry w zamian za znaczne obnizenie ich ilosci, ktora dostajemy razem z gra. Powiedzmy 7wPLN za premierowke, 5 za Platynowa Kolecje, 3 za Top Seller, 2 za KK. Wtedy mialoby to jakis sens tylko gram.pl musialoby wyczyscic wszystkim obecne konta bo faktycznie na poczatku mogliby taka promocje dosc znacznie odczuc na swoim budzecie. Tym niemniej pomysl z wPLNami ma duzy potencjal tylko trzeba zatrudnic marketingowcow, ktorzy beda mogli go wykorzystac. Bo niestety w obecnej formie jest to kupa a nie program lojalnosciowy, kazdemu oprocz ludzi mieszkajacych na wsiach lub w mialych miasteczkach duzo bardziej oplaca sie kupic gre w markecie/empiku niz dac sie okradac gram.pl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam plakat z wiedźmina z CDA i pewnie nic innego sobie nie powieszę na ścianie narazie:) z reszto szkoda na to wPLN;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę z was... czytając wypowiedzi takich osób jak muchacho, dochodzę do wniosku, że wy to byście chcieli od razu aby za te wPLN''y można było obniżyć o 50% cenę jakiegoś super-nowego hitu... A tak nie ma i... nie będzie. Dobrze, że CD-P znalazło jakieś zastosowanie dla wPLN''ów, niby to tylko gadżety, niby można pomyśleć, że to jakieś odrzuty zalegające w magazynach (swego czasu taką opinię widziałem) ale kto by tych "bajerków" nie chciał mieć? Ja już mam właśnie z tej inicjatywy plakat z WoW''a TBC oraz smycz NN2 i bardzo mi się podobają oba itemy :). muchacho napisałeś, że można iść do marketu i kupić grę taniej, to prawda, to tym bardziej chyba powinieneś się cieszyć... bo nie dość, że masz grę taniej to jeszcze obecne w pudełku wPLN''y możesz wykorzystać na np. ową smycz czy plakat czy podkładkę pod myszkę, jak i też jakiś fajny mini-stand. Moim zdaniem to bardzo dla nas (klientów CD-P) korzystny układ. Ktoś zaprzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówca. Ale wiecie co, opiszę tutaj jedną historyjkę "pasek" jaki kiedys wyczytałem w "Dilbercie". Otóz idzie szczurbert chodnikiem przez amerykańska dzielniće, i rozmawia z kotbertem. Mówi do niego że gdyby los zesłał mu lemoniade z cytryny w szklance byłby szczęsliwy. Jedna ramkę dalej widzi nie tylko szklanke ale cały też dzbanek lemoniady. A szczurbert mówi "nie no! ale bez serwetek??! Tacy "Ponet" niestety są Polacy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, produkty za wPLN doskonale sprawdzają się w jednym przypadku...
Gdy można sobie kilka z tych gadżetów dorzucić do jakiegoś większego zamówienia (np. gra w preorderze).
Wtedy koszty wysyłki tak nie bolą, ubędzie trochę wPLN z tego stosu na koncie i paczkę z grą przyjemniej będzie odebrać, więdząc że czai się w niej jeszcze jakiś bonusik.
Zamawianie tylko i wyłącznie produktów za wPLN (bez niczego) troszkę mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma już smyczy bo może bym sie skusił, a te trzy plakaty z rasami Supreme Commander wygladaja bardzo ładni ale są stanowczo za drogie, więc niestety nie ma nic dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponet mnie zabił. Komplet kartoników w "Biedronce" (duże plus małe) kosztuje 8.99. Nie trzeba płacić listonoszowi, a dodatkowo-super bajer: można zapakować w to prezent.
Za PLN-y nabyłem kiedyś wielkie pudło Guild Wars. Właściwie karton, bo złożyć musiałem se sam. Nie pamiętam ile za to dałem, 25, czy 50 PLN-ów. To nic innego jak reklamówka-tyle że w sklepie reklamówki mam za darmo.
Tu nie chodzi o to, że nie opłaca się kupować na gram.pl, bo często właśnie się opłaca. Są promocje, niektóre gierki można dostać naprawdę taniej. Rzecz w tym, że jako klientowi zostawiającemu co miesiąc na gram.pl średnio 5 dyszek udziela mi się-parafrazując słowa przesłania pewnej reklamy- uczcucie wielkiej ubogości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować