Zaloguj się, aby obserwować  
Jerodzik

System of a Down - Temat Ogólny [M]

517 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2007 o 21:09, Net.com napisał:

zależy kto woli klimat hypnotize czy mezmerize ja wole hipno:)

To który album mógłbyś mi polecić jeśli najbardziej podobają mi się takie dołujące piosenki SOADu jak ATWA czy Lonely Day?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 20:44, Net.com napisał:

jak myślicie czy system sie rozpadnie?


System sie nie rozpadł i nie rozpadnie
Serji (wokalista zespołu) wydaje właśnie swoją solową płyte p.t " Elect the Dead" i to własnie jej stworzeniem zajmował sie przez ostatni czas. Każdy z członków zespołu chciał sobie zrobić przerwe od zespołu a w sumie tu macie kawałek wywiadu z gitarzystą SOAD-u Daronem Malakianem - "Zamierzamy zrobić sobie bardzo długą przerwe i zając sie własnymi sprawami. Przez ostatnich 10 lat pracowaliśmy dla system of a down, myśle wiec że zdrowo bedzie odpocząc od zespołu" - Muzyk zapewniał jednocześnie że nie ma mowy o definitywnym rozpadzie grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:15, Igor FCBayern napisał:

> zależy kto woli klimat hypnotize czy mezmerize ja wole hipno:)
To który album mógłbyś mi polecić jeśli najbardziej podobają mi się takie dołujące piosenki
SOADu jak ATWA czy Lonely Day?


Ja bym ci polecił Toxicity,a właściwie na wszystkich albumach są jakieś dołujące kawałki - Suggestions,Mind,Peephole,Spiders (Self-Titled),ATWA,Aerials (Toxicity),Mr.Jack,Streamline (Steal This Album!),Question!,Revenga (Mezmerize) czy Lonely Day,Holy Mountains,Soldier Side,Tentative (Hypnotize).Wybierz co chcesz - gdzie jest więcej takich kawałków,czy wolisz cięższego rocka,czy bardziej tego olschoolowego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 22:02, Skywalker560 napisał:

/..../
wolisz cięższego rocka,czy bardziej tego olschoolowego :).

Na to akurat nie ma odpowiedzi. Zależy od humoru :) Chyba zacznę od Toxixcity. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 15:39, Net.com napisał:

zapraszam na mojego gs historia zespołu :)

czlowieku co do twojego GS to jest rzalosne nie sztuka skopiowac to z wikipedi wiem ze to zrobiles bo czytalem ten artykul i jeszcze nie zadales sobie trudu eby chociaz to wygladalo jak napisane prze ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 22:14, Igor FCBayern napisał:

Na to akurat nie ma odpowiedzi. Zależy od humoru :) Chyba zacznę od Toxixcity. Dzięki!

Jedyne co mogę Ci powiedzieć w takiej sytuacji, to to, że SoaD i Toxicity były cięższe (podchodzące nawet pod trash metal), a potem zespół schodził w kierunku nu-metalu, rocka. Polecam ściągnąc sobie Last.fm i tam w funkcji "radio" powynajdywać, który album najbardziej do Ciebie pasuje (wysłuchać utwórów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 11:00, Xanten napisał:

system to alternatywny rock z domiszkom algierskiego folku idioto


...
po pierwsze: ormiańskiego
po drugie... słyszałeś ty kiedyś ich pierwszą płytę ? Rocka tam nie słychać, chociaż może ja się nie znam, a ta cała zabawa w nazewnictwo i tak jest niepotrzeban bo dla niektórych muza będzie taka a inni będą ją widzieli jako co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 16:12, Skywalker560 napisał:

To co tam słychać,jak nie rock?Techno? :P


Dla mnie określenie "rock" znaczy bardziej "classic rock" niż progressive/alternative tudzież inny indie, a to co oni grali ani trochę klasyczne nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli SOAD to crossover.
Jeżeli chodzi o mnie to moim ulubionym albumem jest Toxicity. Była to pierwsza ich płyta jaką kupiłem i do teraz najbardziej mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować