Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sam & Max za darmo!

28 postów w tym temacie

Bezsensu. Jak ktoś chce sobie zobaczyć czy warto to zepsuje se zabawę. To może niech dema zaczną wydawać w 3/4 rozgrywki gdzie wydarzenia się już wyjaśniają.

Osobiście kupiłem jak wyszedł cały sezon i nie wyobrażam sobie grać 4, 1,.. szczególnie, że mi się spodobał i pograłbym sobie jeszcze jak wymyślą jakiś nowy sezon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jest??To jakiś film ,czy gra (bo jakoś nie zrozumiałem :/).Może później pobiorę ,aby zobaczyć co to jest...jeśli za darmo to czemu miałbym nie skorzystać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to popełnie grzech i nie ściągne - powody? Brak czasu, brak zamiłowania do marki S&M, zreztą ostatnio i tak mam w co grać - Settlers 2: Veni Vidi Vici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 05:41, Nertis napisał:

Co to jest??To jakiś film ,czy gra (bo jakoś nie zrozumiałem :/).Może później pobiorę ,aby
zobaczyć co to jest...jeśli za darmo to czemu miałbym nie skorzystać ;).


Jest to remake stareńkiej gry.
Czyli jest to gra, ale podzielona na odcinki. Wcześniej były osobno do ściągnięcia za chyba 5 dolarów, teraz w akcji promocyjnej udostępniają jeden z nich gratis.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! Mam nadzieję, że niedługo kupię cały sezon 1. Dialogi momentami po prostu wywołują spazmy śmiechu :D Teraz muszę się zadowolić czwartym odcinkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam według mnie to dość dziecinna gra , i mi na pewno się nie podoba ;) , jak bym miał młodszego brata to może bym pobrał , ale teraz jednak odmówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mi się podoba! :) Na pewno ściągnę sobie Sam & Max - dużo o tej grze słyszałem, ale nie miałem okazji jeszcze zagrać :)
Ostatnio producenci co raz to wypuszczają jakieś darmowe gierki np. Far Cry, Prince of Persia i tytułowy Sam & Max - oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo lubię przygodówki. Pobrałem ten odcinek Sam & Max i jakoś przygodówek nie polubiłem ;P. To raczej gra nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 14:42, Lak5 napisał:

E tam według mnie to dość dziecinna gra , i mi na pewno się nie podoba ;) , jak bym miał młodszego
brata to może bym pobrał , ale teraz jednak odmówię :)

Może gdybyś rozumiał choć część dialogów, zmieniłbyś podejście.
Max jest momentami dość... politycznie niepoprawny, jeśli mogę to tak określić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 15:06, Krejt napisał:

> E tam według mnie to dość dziecinna gra , i mi na pewno się nie podoba ;) , jak bym miał
młodszego
> brata to może bym pobrał , ale teraz jednak odmówię :)
Może gdybyś rozumiał choć część dialogów, zmieniłbyś podejście.
Max jest momentami dość... politycznie niepoprawny, jeśli mogę to tak określić. ;)


Ja to doskonale wiem lecz takie gierki mnie nie kręcą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować