Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepsza edycja kolekcjonerska w historii?

60 postów w tym temacie

To do EK Wiedźmina powini dodawać eliksiry :D.... najlepiej ten od upojenia lakohonoweg "żenienie łzy" :D przydałby sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renor Mirshann

Square Enix - japoński gigant rynku konsolowego - od czasu do czasu zaskakuje oryginalnymi pomysłami marketingowymi. Najnowszą ofertą tej firmy jest sim o produkcji wina na DS-a, do którego edycji kolekcjonerskiej dodawana jest... butelka tego napoju alkoholowego.

Przeczytaj cały tekst "Najlepsza edycja kolekcjonerska w historii?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 08:49, JEDIDJ napisał:

To do EK Wiedźmina powini dodawać eliksiry :D.... najlepiej ten od upojenia lakohonoweg "żenienie
łzy" :D przydałby sie ;)

Albo stalowy miecz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 08:49, JEDIDJ napisał:

To do EK Wiedźmina powini dodawać eliksiry :D.... najlepiej ten od upojenia lakohonoweg "żenienie
łzy" :D przydałby sie ;)


Albo miecz Geralta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 09:34, Morgothss napisał:

A need for speedy będzie można kupić tylko w salonach samochodowych w zestawie z ferrari :p


Prędzej Porsche, bo to z tą firmą EA ma podpisaną umowę na wyłączność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Motyw z winem trzeba sprzedac CDP - w koncu im starsze, tym lepsze, wiec klienci wyczekujacy na opoznione EK nie powinni sie wkurzac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja to biorę.. oby podobna edycja była w europie lub USA :) i dobrze by było jakieś dobre winko :P. Takie full klasa co Marr kupi Stworowi do barku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj czepiacie sie CDP - jedna wpadka na milion...

Swoja droga wino wypijecie i co? kiszka pusta butelke, fajny patent byl w EK Heroes V - skrzyneczka swietnie sie prezentuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Kałacha do EK CoD4 nie dadzą bo Stadion zamknięty ;) Swoją drogą taka EK to wypas, ciekawe ile będzie warte takie winko + gra za 20-40 lat? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego to Japończycy nie wymyślą... hehe... pomysł dobry ciekawe czy w Polsce kiedyś takie coś będzie, oczywiście +18 :D Przypomniała mi się pewna sytuacja jak to u nas rodzice dbają o swoje dzieci... A mianowicie byłem w Empiku, przyszła mamusia z synusiem (jakiś dzieciak z 10-12lat miał), i pyta się o Call Of Duty 4 (!)... oczywiście sprzedawca powiedział że będzie za tydzień, ale bulwersujące jest to że taki "szczur" i już ma zamiar grać w CoD... a później powstają artykuły czy spekulacje jak to ludzie są agresywni przez gry ! To jest po prostu szczyt, nic tylko patrzeć jak dziecko wyrasta na mordercę ;) A rodzic mu w tym pomaga, ja bym mu nie kupił takiej gry ;D No to tyle, a przytoczyłem przykład bo ta edycja w Polsce zapewne podobnie wpłynęła by na młodych... to co jest +18 to jest lepsze i bardziej trendy ;) Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co powinni dać do World in Conflict? Bombę atomową? o_O ??

PS. Gdyby do Wiedźmina był dodawany jeden z jego mieczy (srebrny lub stalowy oba są piękne.. ) to kupiłbym chyba bez względu na cenę... :P Poleciałby na ścianę od razu ^_^ A tak to się ciesze edycją podstawową, której zawartość jest ciekawsza od niejednej kolekcjonerskiej ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować