Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepsza edycja kolekcjonerska w historii?

60 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2007 o 12:23, Morpheus83 napisał:

gdzie można kupić ta grę?? przyznam oferta bardzo kosząca :) mogli by dodać butelkę dobrego
wina również do EK wiedźmina...


Rzeczywiście pomysł niecodzienny :D No ale jak wiadomo wszelkie początkowo dziwne pomysły często biorą się z dalekiego wschodu :) Kiedyś będą dawali holograficzną projekcję bohatera gry, z którym będziemy mogli wypić kawę :D
A tak na poważnie to ciekaw jestem jak to będzie w przyszłości - w końcu trzeba ciągle coś wymyślać, aby wyprzedzać konkurencję :)
Medaliony, smycze, wisiorki, mapy, poradniki, bestiariusze, artbooki, koszulki, etc. - to dają wszyscy.
Teraz mamy karcianki, kości (to będę musiał nabyć!!! oby cena była przystępna) bo 2 komplety...

P.S. Do Wieśka to Temerska Żytnia powinna być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny pomysł. ;-) W sumie to dobrze, że ta wersja gry jest sprzedawana w sklepach z alkoholami- nieletni nie będą mogli skorzystać tego wina. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 11:00, Warui napisał:

heh. pewnie jakby CDP to wydało to ludzie dostali by tylko grę i korek, a butelka i wino doszły
osobną paczką.


Nie,wtedy dostalibyśmy w pierwszej przesyłce gre,w drugiej wino w torebce foliowej a w trzeciej butelke ^^
Rzeczywiście pomysł niecodzienny,ale w Polsce nie ma coś takiego przyszłości,nawet jeśli gra byłaby +18 wyobraźcie sobie co by trąbiły media o demoralizacji nieletnich (jakby ich trzeba było bardziej demoralizować...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no taka kolekcja to jest coś ;) , przydała by sie nawet , lecz ja tam bym bardziej wolał Zwykłą Edycje Kolekcjonerską , bez żadnego wina ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha.
Oryginalny pomysł :D
Ja proponuje, aby w ramach rekompensaty za te wszystkie nerwy, do EK wiedźmina został dodany miecz. zwykły. żelazny :P
A tak na serio, to... dosyć dziwna rzecz.... Wyobraźcie sobie, że dostajecie butelke wina ze świata wiedxmina... i co? wypić? żal... zostawić? tez żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować