Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 2008 - premiera już 15 listopada!

36 postów w tym temacie

Ja się za bardzo tą grą nie interesuję, więc mam do Was pytanie:
Czy ten poślizg jest spowodowany tworzeniem polskich komentarzy do gry(komentator itp.), czy to po prostu czyjeś błędy/ złe decyzje o tym zadecydowały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie do ekipy gram.pl. Mam nadzieje że szykujecie cos ciekawego bo na ultima.pl mozna przeczytac posty ze ludzie dostali pro evo juz 26.10.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,fajnie.Już tylko tydzień dzieli nas od premiery :D.Trzeba uzbierać 129 zł ,żeby starszych nie męczyć o kasę ;).
@Wladyslaw666

Hehe...PES 06 rządzi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:16, Solmath napisał:

Raczej nie kupię. Demo mnie rozczarowało, zostaję przy PES6 :).


Nie wiesz co mówisz człowieku kontrola piłki w nowym PESie jest o wiele lepsza akcje lepsze gra o wiele dynamiczniejsza nie ma porownania do 6 jest to nowa jakos i warto ja kupic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też coś dopowiem na teman PES2008:):)
PES2008 nie ma nic wspólnego z PES6
Wszystkim niedowiarkom proponuje zakup lepszego sprzętu!!:) i zagrać mecz w PESie2008 ,a następny na PES6
Jeśli stwierdzisz że to jest to samo ,wtedy proponuję kupić sobie FIFE :):):) i zachwalać na forach jaka to jest zajebista gra :):)

POLECAM Pro Evolution Soccer 2008!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że w Polsce tej gry jeszcze oficjalnie nie ma? Znowu sto lat za Murzynami :(
W UK gra już od dobrych dwóch tygodni zajmje pierwsze miejsce na liście sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 12:41, M_Power napisał:

> Raczej nie kupię. Demo mnie rozczarowało, zostaję przy PES6 :).

Nie wiesz co mówisz człowieku kontrola piłki w nowym PESie jest o wiele lepsza akcje lepsze
gra o wiele dynamiczniejsza nie ma porownania do 6 jest to nowa jakos i warto ja kupic!


To jest tylko moja opinia. Jeśli tobie się podoba PES08 to ok, szanuję to :). Mnie nie przypadł do gustu (notabene nie jest to tylko moja opinia, można o tym poczytać na różnych pesowych forach, ale to akurat nieważne), więc go teraz nie kupię. Może jak stanieje i scena 08 się bardziej rozwinie to się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sto lat za m€rzynami tylko 3 tygodnie.
Po co jakis trol z UK zabiera głos ,pracuj kolego na wyspach i nie musisz nam opowiadać ,jak to w UK gra była dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem PESa i właśnie dzisiaj dostałem swoją zamówioną miesiąc temu grę i muszę z przykroscią przyznać że zmarnowałem pieniądze. Dalej będę grał w PESa ale nie tego tylko poprzedniego PES6. Nie będę sie rozpisywał co jest słabe bo mankamentów jest wiele. Powiem tylko tyle że najważniejsze czyli grywalność jest tak drewniana jak noga Rasiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować